صفحه 516 از 758 نخستنخست ... 16416466506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526566616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,151 تا 5,160 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز، یک سوال کوچیک هم داشتم راستش من برای معافیت اقدام کردم و قرار بود واسم پیامک مراجعه به بیمارستان بیاد اما بعد از 10 روز با بیمارستان تماس گرفتم گفتن آخر هفته می یاد حالا سایت نظام وظیفه رو نگاه کردم زده تاریخ مراجعه 1/06/95 ساعت 8- 10 حالا من که نمیدونستم یعنی پیامک نیومده و بیمارستان هم بعد از 10 روز گفته پرونده نیومده میتونم فردا برم یا اینکه کلا باطل شد و توبیخ میشم.
    مشکلی نیست میتونید برید.پرونده 2 ماه فعاله و به این راحتی باطل نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    مشکلی نیست میتونید برید.پرونده 2 ماه فعاله و به این راحتی باطل نمیشه.
    دوست عزیز دست شما درد نکنه این 2 ساعت اخیر به خدا تا اون دنیا رفتم برگشتم این استرس سربازی آخرش منو نابودم میکنه، باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    خیر بعد چند روز به یگان معرفی خواهید شد
    خوب اینهایی که اینطورین بعد از چند روز به یگان اعزام میشن؟؟
    من شنیدم بودم بعد از چند ماه هستن اینایی که آموزشی رو قبلا رفتن؟!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    خوب اینهایی که اینطورین بعد از چند روز به یگان اعزام میشن؟؟
    من شنیدم بودم بعد از چند ماه هستن اینایی که آموزشی رو قبلا رفتن؟!!
    فکر میکنم یک هفته بعد یا 10 روز بعد به یگان معرفی خواهند شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام.امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
    من یگان خدمتی ام افتاده اداره بهداشت امداد و درمان - آج - لویزان
    کسی می دونه شرایطش چجوریاس؟رسته اداری هستم

Junior Member

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر یافت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: به منظور ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی کاهش می یابد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ رحمان علیدوست، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها، دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای تحصیلات کاردانی براساس موافقت ستاد کل نیروهای مسلح کاهش یافته و از این پس تاریخ اعزام این دسته از مشمولان به 19 هر ماه تغییر پیدا می‌کند.
    این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تغییرات ذکر شده از مهر ماه امسال اجرا می‌شود، بر همین اساس مشمولان دارای مدرک کاردانی که برای ثبت درخواست اعزام به خدمت خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10 ) مراجعه می‌کنند، تاریخ اعزام به خدمت آنان برای 19 مهرماه تعیین می‌شود .
    علیدوست تاکید کرد: آن دسته از مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی بوده و قبلا برگ آماده به خدمت برای تاریخ‌های اول آبان و اول دی ماه دریافت کرده‌اند، چنانچه تمایل دارند زودتر از موعد مقرر به خدمت اعزام شوند، می‌توانند برای ثبت درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود برای نوزدهم مهر ماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) مراجعه کنند.
    علیدوست ادامه داد: در همین راستا مشمولانی هم که تمایل دارند در همان تاریخ‌های تعیین شده (اول آبان و اول دی ماه) به خدمت اعزام شوند، در زمان مقرر به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام می‌شوند .
    معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی یادآور شد: مشمولان مورد اشاره باید یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) نسبت به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش اقدام کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_salib نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
    من یگان خدمتی ام افتاده اداره بهداشت امداد و درمان - آج - لویزان
    کسی می دونه شرایطش چجوریاس؟رسته اداری هستم
    درود بر شما و تبریک بابت یگان خدمتی خوبی که افتادید ، سرباز دکتر نراقی شدید. پادگان بسیار خوبیست و یگان های زیر مجموعه عالی در سراسر ایران دارد ، اگر شهرستانی باشید می توانید از اداره به بیمارستان ارتش در شهر خودتان انتقالی بگیرید.

تنها مورد منفی ای که درباره پادگان شنیدم این است که تعداد نگهبانی هایش برای گروهبانان نسبتا زیاد است ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mas00dy نمایش پست ها
    تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر یافت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: به منظور ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی کاهش می یابد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ رحمان علیدوست، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای ارائه تسهیلات و خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها، دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای تحصیلات کاردانی براساس موافقت ستاد کل نیروهای مسلح کاهش یافته و از این پس تاریخ اعزام این دسته از مشمولان به 19 هر ماه تغییر پیدا می‌کند.
    این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تغییرات ذکر شده از مهر ماه امسال اجرا می‌شود، بر همین اساس مشمولان دارای مدرک کاردانی که برای ثبت درخواست اعزام به خدمت خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10 ) مراجعه می‌کنند، تاریخ اعزام به خدمت آنان برای 19 مهرماه تعیین می‌شود .
    علیدوست تاکید کرد: آن دسته از مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کاردانی بوده و قبلا برگ آماده به خدمت برای تاریخ‌های اول آبان و اول دی ماه دریافت کرده‌اند، چنانچه تمایل دارند زودتر از موعد مقرر به خدمت اعزام شوند، می‌توانند برای ثبت درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود برای نوزدهم مهر ماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) مراجعه کنند.
    علیدوست ادامه داد: در همین راستا مشمولانی هم که تمایل دارند در همان تاریخ‌های تعیین شده (اول آبان و اول دی ماه) به خدمت اعزام شوند، در زمان مقرر به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام می‌شوند .
    معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی یادآور شد: مشمولان مورد اشاره باید یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) نسبت به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش اقدام کنند.

عجب!!!؟؟!! از کی تا حالا زود فرستادن به خدمت شده جزو ارائه تسهیلات و خدمات؟؟؟!!!!!!!! حالا اگه کسی نخواد از این خدمات ارزشمند بهره مند بشه باید چی کسی رو ببینه؟؟؟!!!!

سلام دوستان
    تاریخ فارغ التحصیلی‌ من ۱۷ شهریور خورده، برای ارسال دفترچه مدارک رو آماده کردم (دکتر، واکسن، افتتاح حساب، برگه فارغ تحصیلی‌)، می‌خواستم بپرسم من مثلا ۱۶ شهریور برم پلیس +۱۰ و برگه سبز بگیرم مشکلی‌ که پیش نمیاد؟ قانونی وجود نداره که مثلا یک هفته قبل از تاریخ پایان یک ساله معافیت اقدام شود یا چیزی مشابه این؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ فارغ التحصیلی‌ من ۱۷ شهریور خورده، برای ارسال دفترچه مدارک رو آماده کردم (دکتر، واکسن، افتتاح حساب، برگه فارغ تحصیلی‌)، می‌خواستم بپرسم من مثلا ۱۶ شهریور برم پلیس +۱۰ و برگه سبز بگیرم مشکلی‌ که پیش نمیاد؟ قانونی وجود نداره که مثلا یک هفته قبل از تاریخ پایان یک ساله معافیت اقدام شود یا چیزی مشابه این؟!
    اگر 16 شهریور برید ممکنه ریسک باشه یک وقت مثلا سیستم قطع بشه بعد اونها مسئولیت قبول نمی کنند کلا 4 یا 5 روز قبل اقدام کنید بهتره، بهانه دست نظام وظیفه ندید که برای شما غیبت بزنند اونها از خدا شونه که کسی دیر کنه و واسش غیبت بزنند. نگذارید که حق شما خورده بشه، اگر کارهای دکتر و واکسن شما تموم شده همون 2 یا 3 روز برای مراجعه به پلیس 10 هم کافیه فقط حواستون به تعطیلات عمومی و این مسائل باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)