صفحه 517 از 758 نخستنخست ... 17417467507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526527567617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,161 تا 5,170 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اگر 16 شهریور برید ممکنه ریسک باشه یک وقت مثلا سیستم قطع بشه بعد اونها مسئولیت قبول نمی کنند کلا 4 یا 5 روز قبل اقدام کنید بهتره، بهانه دست نظام وظیفه ندید که برای شما غیبت بزنند اونها از خدا شونه که کسی دیر کنه و واسش غیبت بزنند. نگذارید که حق شما خورده بشه، اگر کارهای دکتر و واکسن شما تموم شده همون 2 یا 3 روز برای مراجعه به پلیس 10 هم کافیه فقط حواستون به تعطیلات عمومی و این مسائل باشه
    بله حق با شماست. فقط خواستم از عدم وجود این چنین قوانینی مطمئن بشم. از طرفی‌ ظاهراً هنوز برج ۱۰ پر نشده، گفتم شاید تو این چند روز پر بشه و اعزامم بیفته اسفند!

در رابطه با معاف از رزم اطلاعی دارید؟ من به خاطر چشم شاید بتونم بگیرم ولی‌ نمیدونم با توجه به تاریخ پایان یک ساله امکان پذیر هست از لحاظ قانونی یا خیر؟
    اصلا ارزش داره بیافتم دنبالش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    بله حق با شماست. فقط خواستم از عدم وجود این چنین قوانینی مطمئن بشم. از طرفی‌ ظاهراً هنوز برج ۱۰ پر نشده، گفتم شاید تو این چند روز پر بشه و اعزامم بیفته اسفند!

در رابطه با معاف از رزم اطلاعی دارید؟ من به خاطر چشم شاید بتونم بگیرم ولی‌ نمیدونم با توجه به تاریخ پایان یک ساله امکان پذیر هست از لحاظ قانونی یا خیر؟
    دقیقا میتونم در مورد معاف از رزم راهنماییتون کنم پیام خصوصی بدید همه رو واستون توضیح میدم.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

اگه افتادید دی میتونید درخواست بدید میندازنتون اسفند.
    در مورد معاف از رزم هم به شخصه ترجیح میدم نگیرم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

در مورد معاف از رزم 2 راه دارید
    1- اگر دفترچه ارسال کنید و تاریخ اعزام مشخص بشه دیگه باید داخل یگان پیگیر پروسه معافیت پزشکی و گرفتن معاف از رزم باشید
    2 راه بعدی اینه که قبل از ارسال دفترچه اعزام به خدمت درخواست معافیت پزشکی بدهید کمیسیون که تشکیل بشه و شما معاف
    از رزم بشید اتوماتیک بعدش اولین تاریخ خالی اعزام براتون صادر خواهد شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

بعد از اینکه کارهای اعزام رو از طریق پلیس+۱۰ انجام دادیم، چقدر طول میکشه تو سایت evazifeh.epolice.ir ثبت بشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    بعد از اینکه کارهای اعزام رو از طریق پلیس+۱۰ انجام دادیم، چقدر طول میکشه تو سایت evazifeh.epolice.ir ثبت بشه ؟
    28-48 ساعت
    کی پست کردی؟ اعزام کی خوردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در مورد معاف از رزم 2 راه دارید
    1- اگر دفترچه ارسال کنید و تاریخ اعزام مشخص بشه دیگه باید داخل یگان پیگیر پروسه معافیت پزشکی و گرفتن معاف از رزم باشید
    2 راه بعدی اینه که قبل از ارسال دفترچه اعزام به خدمت درخواست معافیت پزشکی بدهید کمیسیون که تشکیل بشه و شما معاف
    از رزم بشید اتوماتیک بعدش اولین تاریخ خالی اعزام براتون صادر خواهد شد
    بعد از تعیین تاریخ اعزام هم میشه برای معافیت اقدام کرد و فقط محدود به یگان نیست نمونش خودم قبل از 1 شهریور برای معاف از رزم اقدام کردم و مشکلی هم پیش نیومد

نقل قول نوشته اصلی توسط mas00dy نمایش پست ها
    28-48 ساعت
    کی پست کردی؟ اعزام کی خوردی؟
    دیروز - ۱/۱۰

سلام می خواستم اطلاع بدم که رفیقم درخواست اعزام داد امروز صبح خورد یک اسفند البته کارمند به اضافه ده گفتش دی هنوز پر نشده تا 10 یا 15 شهریور طول میکشه ولی برای این اسفند اومد بعدش گفت نقاطی از کشور هنوز دی پر نشده نقاطی پر شده ایشون از کرج فرستاده ما هم که هیچی سر در نیاوردیم آخرش از این سیستم کارمند گفت ماه های زوج تا پانزدهم تقریبا چهار ماه بعد میخوره بعد میره شیش ماه بعد

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    سلام می خواستم اطلاع بدم که رفیقم درخواست اعزام داد امروز صبح خورد یک اسفند البته کارمند به اضافه ده گفتش دی هنوز پر نشده تا 10 یا 15 شهریور طول میکشه ولی برای این اسفند اومد بعدش گفت نقاطی از کشور هنوز دی پر نشده نقاطی پر شده ایشون از کرج فرستاده ما هم که هیچی سر در نیاوردیم آخرش از این سیستم کارمند گفت ماه های زوج تا پانزدهم تقریبا چهار ماه بعد میخوره بعد میره شیش ماه بعد
    درود دوست عزیز خبر جالبی بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)