صفحه 520 از 758 نخستنخست ... 20420470510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529530570620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,191 تا 5,200 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    عزیز مرسی . یعنی واقعا چک نمیکنن که چرا مثلا من اخرای مهلت یک ساله دفترچه پست کردم بعد یه وقت اجازه ندن ؟ حقیقت خیلی برام مهمه این مساله
    نه استرس نداشته باشید این یک قانون هست، دوست عزیز، به اون ها هیچ ربطی نداره که بدونن ما چرا آخرای مهلت یکسال درخواست دادیم این حق مسلم من و شما هست که از زمان خودمون استفاده کنیم اونها هم وظیفه دارند تا این زمان منتظر ما بمونند تقریبا 90 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی از این فرصت یکساله استفاده میکنند. فقط یادتون باشه از اون تاریخ یکسال بیشتر نباشه که غیبت می خورید.

همه به این لینک که خیلی جالبه نگاه کنید واسه سال 89 هست وای به حال الآن!!!؟؟؟:
    http://www.tabnak.ir/fa/news/141324/...87%D8%A7%D9%86

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مدیریت اجرایی

سلام...ممنون از راهنمایی همتون...بالاخره منم دفترچمو پست کردم و همون لحظه هم برگه سبزمو دادن بهم و انگار یه آب یخ ریختن تو سرم...اعزامیم شد 12/1 ... یعنی واقعا داره در حق لیسانسه ها ظلم میشه...از الان تا اسفند ماه باید الاف و سرگردون بمونم...البته خیلیا میگن ماه طلایی برا خدمته اما خودم دوس داشتم بیفتم همین آبان...خیلی دیر میشه اینجوری...تازه طرف تو پلیس + 10 بهم گفت حالا برو هر دوسه هفته یه بار بیا برا تعجیل...یعنی چی؟واقعا چی فکر میکنن درمورد جوونا؟هرچقدم کار نباشه برامون و هرچقدم طرف تنبل باشه بالاخره تو 6ماه یه حرکتی برا زندگیش میزنه...بنظر شما راهی نداره برا اینکه اعزامم زودتر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtanha71 نمایش پست ها
    سلام...ممنون از راهنمایی همتون...بالاخره منم دفترچمو پست کردم و همون لحظه هم برگه سبزمو دادن بهم و انگار یه آب یخ ریختن تو سرم...اعزامیم شد 12/1 ... یعنی واقعا داره در حق لیسانسه ها ظلم میشه...از الان تا اسفند ماه باید الاف و سرگردون بمونم...البته خیلیا میگن ماه طلایی برا خدمته اما خودم دوس داشتم بیفتم همین آبان...خیلی دیر میشه اینجوری...تازه طرف تو پلیس + 10 بهم گفت حالا برو هر دوسه هفته یه بار بیا برا تعجیل...یعنی چی؟واقعا چی فکر میکنن درمورد جوونا؟هرچقدم کار نباشه برامون و هرچقدم طرف تنبل باشه بالاخره تو 6ماه یه حرکتی برا زندگیش میزنه...بنظر شما راهی نداره برا اینکه اعزامم زودتر بشه؟
    ۳ روز دیگه از سایت evazifeh.epolice.ir یا پلیس+۱۰ تعجیل بزن اگر اوکی نشد، پیگیر باش ببین ملاقات مردمی سردار تو مهر ماه چه روزیه، تشریف ببرید انشاءالله حل میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من از اهواز امروز ۱۴ هم سوال کردم خانمه گفت تحصیل کرده هنوز 1/10 اعزام هست. چرا اینقد بین شهرها متفاوته نمی دونم. کسی میدونه تا ۵ روز دیگه ممکنه بشه اسفند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از اهواز امروز ۱۴ هم سوال کردم خانمه گفت تحصیل کرده هنوز 1/10 اعزام هست. چرا اینقد بین شهرها متفاوته نمی دونم. کسی میدونه تا ۵ روز دیگه ممکنه بشه اسفند؟
    احتمالا به خاطر سیستم های فوق پیشرفته نظام وظیفه هست. من هم تجربه خیلی بدی از این تاریخ اعزام دارم امیدوارم که اتفاقی بدی که برای من افتاد واسه شما نیافته فقط سعی کنید دقت کنید و ریسک نکنید. به موقع بفرستید.
    ویرایش توسط UN22 : September 4th, 2016 در ساعت 12:04 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    احتمالا به خاطر سیستم های فوق پیشرفته نظام وظیفه هست. من هم تجربه خیلی بدی از این تاریخ اعزام دارم امیدوارم که اتفاقی بدی که برای من افتاد واسه شما نیافته فقط سعی کنید دقت کنید و ریسک نکنید. به موقع بفرستید.
    خیلی ممنونم واسه دلسوزی. فقط من نمیدونم تاریخ اعزام که خودشون میزنن با تاریخ پیشنهادی که توی فرم نوشته و تمدید چه فرقی دارن؟ یعنی اگر من دی ماه بیافتم بعد میتونم پیشنهادیمو بزنم اسفند؟ یا نه باید تمدید بزپم واسه اسفند؟ تمدید رومیتونم ۱ اردیبهشت ۹۶ بزنم؟
    ببخشید توهو توهم شد

خیلی ممنونم واسه دلسوزی. فقط من نمیدونم تاریخ اعزام که خودشون میزنن با تاریخ پیشنهادی که توی فرم نوشته و تمدید چه فرقی دارن؟ یعنی اگر من دی ماه بیافتم بعد میتونم پیشنهادیمو بزنم اسفند؟ یا نه باید تمدید بزپم واسه اسفند؟ تمدید رومیتونم ۱ اردیبهشت ۹۶ بزنم؟
    ببخشید توهو توهم شد
    خواهش میکنم، راستش این تاریخ پیشنهادی ما سر کاری هست البته حالا شما پیشنهاد بدید ولی بعید هست قبول کنند، اول شما پیشنهاد میدید اگر شد که هیچی اگر نشد اونا طبق معمول میزنند دی یا اسفند. من خودم درخواست دادم واسه 8 ماه بعد قبول نکردند مارو فرستادن 2 ماه بعد زندگی مون هم سیاه شد.
    تمدید رو بعد از تعیین تاریخ اعزام شما باید انجام بدید یعنی مثلا شد دی شما درخواست میدید که تمدید کنند به اسفند یا اردیبهشت البته خودشون میگن احتمال موافقت هم 100 % نیست ولی اکثرا با تمدید اول موافقت میکنند که معمولا هم 2 ماه هست تمدید رو از تعجیل زدن راحت تر قبول میکنند. برای اینکه بتونید 6 تا 8 ماه تمدید کنید بهتر هست برید ملاقات مردمی اونجا راحت با تمدید موافقت میکنند، تضمین شده و 100% هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtanha71 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ساکن کدوم شهر هستید؟ چندم برج درخواست اعزام دادید؟؟؟

سلام دوستان
    سلام نظام وظیفه کشور رو چهار قسمت کرده تا بچه ها رو از شرق نفرسته غرب بخاطر همین شهرایی که جمعیت کمتری دارن یک هفته دیرتر تکمیل میشن و میرن دو ماه بعد بنظرم شما 20 شهریور درخواست بدید بالای 90 درصد اسفند اعزامید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)