صفحه 552 از 703 نخستنخست ... 52452502542543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562602652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,511 تا 5,520 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا من افتادم 02 ،میخواستم بپرسم شرایطش چ جوریه؟خوبه بد؟ فرقش با 01 چیه؟
    ممنون مشم اگه اطلاعاتی دارید یکم راهنمایی کند.
    سلام دوست عزیز.
    02 برای آموزشی پادگان خوبیه. احتمالا باید اعزامی 10/1 باشید، بنده هم قبلا تو همین پادگان تو دی آموزشیمو گذروندم. بدیش تو دی ماه فقط سردی هوا هست چون پادگان پرندک هست و موقعیت پادگان یه چیزی تو مایه های بیابونه هوا واقعا سرده مخصوصا صبح! البته اگر کلا با هوای سرد مشکلی نداشته باشید قابل تحمله. باید امیدوار باشید که بارون و برف بزنه تا شما رو بیرون از آسایشگاه نبرن. واسه ما که فقط سرد بود و از بارون و برف خبری نبود! تو این پادگان قبلا دوتا گردان فجر و وحدت برای تحصیل کرده ها بود که میگفتن گردان وحدت بهتره، من خودم فجر بودم و کلا راضی بودم. خیلی فرقی ندارن به نظرم. تو این پادگان ساعت کاری به جای 2 تا 4 هست ولی در عوض 5 شنبه ها تعطیله مثل جمعه. اگر بچه تهران و کرج باشی حتی هر روز بعد از ساعت اداری اجازه میدن بری خونه و صبح زود برگردی. آخر هفته ها هم از حدود ساعتای 2 روز چهارشنبه تا صبح شنبه میتونی بری خونه (البته همه آخر هفته ها رو نمیتونی بری چون بعضیاشو نگهبان میشی!).

فرقش با 01: 01 لیسانس، فوق لیسانس و دکتری میگیره اما 02 زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس میگیره، این فرق تو پذیرش هست. میگن 01 امکانات بیشتری داره ولی به نظرم 02 راحت تر میشه خدمت کرد چون به یه مراسم بخوریم (که شما تا دلت بخواد تو دی و بهمن مراسم داریم!) درجه بالاها میان پادگان و هزارجور تشریفات داره و دردسرشم واسه سرباز هست(!) و چون 01 جاش مناسبه و پادگان مثلا سطح بالاتری هست بیشتر واسه مراسمات درجه دارا اونجا میرن تا 02.

روز اول بری احتمالا بهت لباس و این چیزا میدن و بعد دو سه روز مرخصی میدن که بری لباسا رو اندازه کنی و اتیکت و این چیزا بزنی و برگردی. گوشی موبایل با خودت نبر، تو پادگان به اندازه کافی تلفن کارتی وجود داره. خوراکی هم دوست داشتی یه مقدار خوراکی که فاسد نمیشه ببر ولی تقریبا اونجا همه چی پیدا میشه و بوفه نسبتا کاملی داره. هرچیز دیگه ای لازم باشه با خودت ببری یا نبری هم روز اول خودشون بهت میگن.
    بازم سوالی بود در خدمتم.

موفق باشی
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

دوستان کدهای برج 10 اعلام شد
    اعزامی 01 تهران

سلام دوستان...من 1 دی اعزامم به پادگان آموزشی شهید ادیبی مرزن آباد ... با توجه به اینکه قبلا آموزش دیدم شرایطم چی میشه ؟ و اینکه چه جور جاییه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان من امروز دفترچه پست کردم و تاریخ اعزامم شد اول اردیبهشت
    رفتم توی سایت تعجیل بزنم که نوشت : شما امکان ثبت درخواست جديد را نداريد. علت : شما درخواستی در وضعيت اعزام به خدمت ندارید

یعنی ظرفیت برای اسفند پر شده ؟ و نمیتونم تجیل بزنم برای اسفند ؟
    امکانش هست ظرفیت بدن اگه سایت رو هر روز چک کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtubog نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز دفترچه پست کردم و تاریخ اعزامم شد اول اردیبهشت
    رفتم توی سایت تعجیل بزنم که نوشت : شما امکان ثبت درخواست جديد را نداريد. علت : شما درخواستی در وضعيت اعزام به خدمت ندارید

یعنی ظرفیت برای اسفند پر شده ؟ و نمیتونم تجیل بزنم برای اسفند ؟
    امکانش هست ظرفیت بدن اگه سایت رو هر روز چک کنم ؟
    هنوز شما تو سیستم ثبت نشده حداقل سه یا چهار روز بعد از اینکه دفترچه فرستادین می تونین درخواست تعجیل بدین. بعد درخواست جوابش میاد که موافقت شده یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    هنوز شما تو سیستم ثبت نشده حداقل سه یا چهار روز بعد از اینکه دفترچه فرستادین می تونین درخواست تعجیل بدین. بعد درخواست جوابش میاد که موافقت شده یا نه
    ممنون حدس زدم دلیلش همین باشه
    فقط یدفعه نندازن اعزام رو عقبتر یعنی تیر نیوفتم همچین چیزی میشه ؟ (البته روی برگه زده تاریخ اعزام اردیبهشت )
    چون دیدم بعضیا اعزامشون رو یدفعه انداختن عقب تر و بهشون گفتن جا نداشتیم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtubog نمایش پست ها
    ممنون حدس زدم دلیلش همین باشه
    فقط یدفعه نندازن اعزام رو عقبتر یعنی تیر نیوفتم همچین چیزی میشه ؟ (البته روی برگه زده تاریخ اعزام اردیبهشت )
    چون دیدم بعضیا اعزامشون رو یدفعه انداختن عقب تر و بهشون گفتن جا نداشتیم
    نه عقب انداختن احتمالش نزدیک به صفر هست. تازه عقبم بندازن نزدیکیای اعزامتون این اتفاق می افته نه الان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام
    یه سوال
    من قبلا شهدای کرمانشاه دوره آموزشی بودم. با 5 ماه خدمت از قبل دوباره در اعزامم مجدد به همین مرکز معرفی شدم، آیا 1/10 اعزام میشم به مرکز آموزش یا دیگه میرم یگان خدمتی؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedHagh نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال
    من قبلا شهدای کرمانشاه دوره آموزشی بودم. با 5 ماه خدمت از قبل دوباره در اعزامم مجدد به همین مرکز معرفی شدم، آیا 1/10 اعزام میشم به مرکز آموزش یا دیگه میرم یگان خدمتی؟
    ممنون
    تشریف میبرید مرکز آموزش از اونجا به یگان معرفی خواهید شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان...من 1 دی اعزامم به پادگان آموزشی شهید ادیبی مرزن آباد(نیروی انتظامی) ... با توجه به اینکه قبلا آموزش دیدم شرایطم چی میشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)