صفحه 552 از 758 نخستنخست ... 52452502542543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562602652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,511 تا 5,520 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شما اگر یک سال نیرو انتظامی هدر بدی به هیچی نمیرسی ولی اگر دو سال دانشگاه تهران هدر بدی میتونی به سوابق تحقیقاتی مثل مقاله اضافه کنی
    TA بشی که به عنوان تجربه درس دادن تو رزومه ارزشمنده و میتونی زبان بخونی و مدرک زبان اکی کنی اگر برنامت اپلای است
    البته نیزوی انتظامی بحثش جداس. ولی وقتی شما در ارتش خدمت کنید با درجه ستوان دومی تقریبا مثل کادری درجه دار یه خدمت شبیه کارمندای نظامی دارید. و از ساعت ۲ می رید خونه. در حالی که امریه دانشگاه تهران تا ۵ عصر کار می کنن و واقعا هم کار سرشون ریخته درسته نگهبانی ندارن یا رزم شبانه و این حرفا ندارن. ولی واقعا اگر کسی دنبال درس خوندن باشه با خدمت در ارتشم می تونه. هرچند قبول دارم که اگر شما در دانشکده ی خودتون سرباز باشید می تونید استاد حل تمرین بگیرید.یا گاهی برید در ازمایشگاه استادتون کار کنید و به نظرم حرف شما برای کسانی که اپلای می خوان بکنن کاملا صحیح و منطقی هست

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    البته نیزوی انتظامی بحثش جداس. ولی وقتی شما در ارتش خدمت کنید با درجه ستوان دومی تقریبا مثل کادری درجه دار یه خدمت شبیه کارمندای نظامی دارید. و از ساعت ۲ می رید خونه. در حالی که امریه دانشگاه تهران تا ۵ عصر کار می کنن و واقعا هم کار سرشون ریخته درسته نگهبانی ندارن یا رزم شبانه و این حرفا ندارن. ولی واقعا اگر کسی دنبال درس خوندن باشه با خدمت در ارتشم می تونه. هرچند قبول دارم که اگر شما در دانشکده ی خودتون سرباز باشید می تونید استاد حل تمرین بگیرید.یا گاهی برید در ازمایشگاه استادتون کار کنید و به نظرم حرف شما برای کسانی که اپلای می خوان بکنن کاملا صحیح و منطقی هست
    دوست عزیز محیط پادگان با محیط دانشگاه زمین و آسمونه. به شخصه ترجیه میدم 24 ساعت تو دانشگاه باشم تا اینکه 2 ظهر از پادگان برم خونه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام ببخشید کدهای اعزامیان یک هشت کی میخورن؟لطفا راهنمایی کنیین .من تاریخ اعزامم اول برج ده بود وتعجیل زدم برای اول هشت موافقت شد شنیدم اونایی که تعجیل بزنن کد مازاد میخورن درسته؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ایا درسته کد مازاد میخورم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها

والا من تا مرحله آخر امریه پیش رفتم ولی گفتن امسال خوابگاه نمیدیم و بومی بر میداریم ،و به خاطر کسری داشتم نرفتم. ولی الان به دوستان پیشنهاد میکنم امریه رو از دست ندن مخصوصا دانشگاهی رو برا مایی که دنبال کار پژوهشی و اپلای هستیم بهترین جا هست حتی اگه هزینه بکنید

دوستان نحوه جابجایی از نیرو انتظامی به سپاه چطور هست؟؟ مسیرش چطوره؟؟ من ارشد هستم از دانشگاه تهران و 5 ماه هم فعال دارم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

تجربه شخصی:
    من نیاز به 2 دوره تمدید داشتم که دوره اول را از پلیس10 و دوره دوم را از سایت تمدید کردم و خدا رو شکر موافقت شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharad66 نمایش پست ها
    تجربه شخصی:
    من نیاز به 2 دوره تمدید داشتم که دوره اول را از پلیس10 و دوره دوم را از سایت تمدید کردم و خدا رو شکر موافقت شد.
    ازتون دلیلی خواستن برای تمدید؟؟؟ عذر موجه داشتید؟؟؟ منظورم اون شرایطی هستش که تو دفترچه اعزام به خدمت نوشته برای تمدید...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab4414 نمایش پست ها
    چرا کسی جواب سوال منو نمیده؟لطفا جواب بدین راهنمایی کنین ممنون میشم
    زود تر از ۲۰ مهر مشخص نمیشه. نه الزاما کد مازاد نمی خورین.

Junior Member

دوستان شما چجوری درخواست تعجیل دادین قبول کردن؟من الان 3 هفته هس درخواست تعجیل زدم از سایت هنوز جواب ندادن!!الان میتونم از پلیس +10 اقدام کنم برا تعجیل؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S4l4r نمایش پست ها
    دوستان شما چجوری درخواست تعجیل دادین قبول کردن؟من الان 3 هفته هس درخواست تعجیل زدم از سایت هنوز جواب ندادن!!الان میتونم از پلیس +10 اقدام کنم برا تعجیل؟
    من از طریق سایت تعجیل زدم جوابش 4روزه اومد اول داخل سایت زد موافقت شد بعد پیام اومد رو گوشیم اول هشت پره شده برا برج ده میشه ولی از بیستم به بعد سایت باز میشه از بیستم برو پلیس+10میشه تعجیل زد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)