صفحه 558 از 758 نخستنخست ... 58458508548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568608658 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,571 تا 5,580 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    اگه کسری با امریه شما منافاتی نداره. و هنوز اعزام نشدین از همون طریق پلیس بعلاوه ۱۰ و نظام وظیفه اقدام کنید در برگ اعزامتون ثبت میشه و ربطی به ارتش یا سپاه نداره
    چرا داداش من اعزام شدم الان یک سال از خدمتم میگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    سپاه و ناجا رو که نمیدونم ولی ارتش انقدر کمبود بودجه داره که فقط دنبال بهونه میگرده خوابگاه و شام نده! باید یه جوری آدرس محل سکونتت رو عوض کنی ببری با مدرک بهشون بگی راحت دوره خوابگاه بدن!
    حداقل چند کیلومتر باید فاصله داشته باشیم تا پادگان برای اینکه خوابگاه بدند؟
    چطوری مدرک جور کنم برای این کار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    چرا داداش من اعزام شدم الان یک سال از خدمتم میگذره
    ابتدا باید کسریتون در پلیس بعلاوه ۱۰ و نظام وطیفه ثبت بشه. بعدش رو نمی دونم که ایا نیاز هست نامه رو به نزاجا در تهران ببرید یا نه

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    بستگی به پادگانت داره! نمیشه نسخه واحد پیچید. مثلا بچه های ما رفتن ستاد فرماندهی گفتن آدرسمون عوض شده میخوایم اطلاعاتمونو تغییر بدیم!
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

درجه نظامیتون چیه؟ چون درجه در نوع اسایشگاهی که می دن خیلی تاثیر گداره‌. در هر صورت اسایشگاه های پادگان با خوابگاههای دانشگاه خیلی تفاوت داره. اگر بومی نباشین که حتما باید اسایشگاه بدن چون اسایشگاه و غذا جزو الزامات هست. در ضمن اول ببینید یگانتون کجا می افته. اسایشگاهاشدچطورین. با مقررات رفت آمد داخل پادگان و بدون موبایل و لپ تاپ بودن در اسایشگاه و غیره می تونید کنار بیاین یا نه و بعد از اون با توجه به شرایط یگان خدمتیتون از کسی که مسووله درخواست کنین. کلا جواب اینجور سوالات کلی نیست و از هر پادگانی به پادگان دیگر متفاوته.مثلا پادگانهای تهران از لحاظ غذا و غیره بودجه بسیار کمتری نسبت به پادگانهای دور افتاده دارن. شما شاید در یک پادگان شهر دور ببینید کلی غذا دور ریخته میشه ولی در پادگانهای تهران سعی می کنن به همه مرخصی بدن تا آمار ناهار و شام بیاد پایین

Senior Member Sha7ab آواتار ها

با سلام.
    دوستان من در حال خدمت در شهر خودم هستم.
    می خواستم ببینم میتونم از خوابگاه استفاده کنم و فقط آخر هفته ها برم خونه؟
    چون آخه یه کم بهم زور میگه از خونه صبح زود بلند بشم هر روز و این مسیر رو برم.
    مثلا میشه بگم خونمون رو عوض کردیم و رفتیم یه شهر دیگه؟
    چقدر باید تا پادگان فاصله داشته باشیم تا بهمون خوابگاه تعلق بگیره؟
    تو ناجا التماس میکردیم برای مرخصی ساعتی. اون وقت شما که شب ها میری خونه میگی میخوای اونجا باشی؟ آدم تا جای سخت خدمت نکنه قدر جای خوب رو نمیفهمه خدایی..
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    بستگی به پادگانت داره! نمیشه نسخه واحد پیچید. مثلا بچه های ما رفتن ستاد فرماندهی گفتن آدرسمون عوض شده میخوایم اطلاعاتمونو تغییر بدیم!
    ادرسمون رو که هنوز ندادم چون هنوز تشکیل پرونده ندادم.
    من انتقالی گرفتم و فعلا جایگزینی هستم.
    یعنی هنگام تشکیل پرونده ادرسمون رو یه شهر دیگه بگم؟چند کیلومتر فاصله باید داشته باشم؟
    ستوان سوم هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    درجه نظامیتون چیه؟ چون درجه در نوع اسایشگاهی که می دن خیلی تاثیر گداره‌. در هر صورت اسایشگاه های پادگان با خوابگاههای دانشگاه خیلی تفاوت داره. اگر بومی نباشین که حتما باید اسایشگاه بدن چون اسایشگاه و غذا جزو الزامات هست. در ضمن اول ببینید یگانتون کجا می افته. اسایشگاهاشدچطورین. با مقررات رفت آمد داخل پادگان و بدون موبایل و لپ تاپ بودن در اسایشگاه و غیره می تونید کنار بیاین یا نه و بعد از اون با توجه به شرایط یگان خدمتیتون از کسی که مسووله درخواست کنین. کلا جواب اینجور سوالات کلی نیست و از هر پادگانی به پادگان دیگر متفاوته.مثلا پادگانهای تهران از لحاظ غذا و غیره بودجه بسیار کمتری نسبت به پادگانهای دور افتاده دارن. شما شاید در یک پادگان شهر دور ببینید کلی غذا دور ریخته میشه ولی در پادگانهای تهران سعی می کنن به همه مرخصی بدن تا آمار ناهار و شام بیاد پایین
    ستوان سوم هستم.

ستوان سوم هستم.
    افسر وظیفه رو اکثرا کارت تردد می دن ولی من دوستم تو یگانشون به غیر بومیا روزبرگ می دادن. اینکه یه ۵ شنبه جمعه فرماندت لج کنه بهت روزبرگ نده ستمه. عجله نکن .شاید تونستی از هم خدمتیات دوستی پیدا کنی شبایی که نخواستی بری پیششون یا تخت اضافی چیزی تو اسایشگاه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    تو ناجا التماس میکردیم برای مرخصی ساعتی. اون وقت شما که شب ها میری خونه میگی میخوای اونجا باشی؟ آدم تا جای سخت خدمت نکنه قدر جای خوب رو نمیفهمه خدایی..
    داداش اگه منظورت از جای سخت توی خوابگاهه ، من توی خوابگاهم بودم یه خوبی که داره اینه که استرس صبح زود از خواب بیدار شدن توی خونه رو نداری و در ضمن توی آسایشگاه شب ها زود میخوابی و وقتی بیدار شدی توی پادگانی دیگه توی سرما نمیخواد این مسیر رو تا پادگان بری هرچند راهت نزدیک باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)