صفحه 559 از 758 نخستنخست ... 59459509549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568569609659 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,581 تا 5,590 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    افسر وظیفه رو اکثرا کارت تردد می دن ولی من دوستم تو یگانشون به غیر بومیا روزبرگ می دادن. اینکه یه ۵ شنبه جمعه فرماندت لج کنه بهت روزبرگ نده ستمه. عجله نکن .شاید تونستی از هم خدمتیات دوستی پیدا کنی شبایی که نخواستی بری پیششون یا تخت اضافی چیزی تو اسایشگاه باشه
    یعنی موقع تشکیل پرونده آدرسمون رو یه جای دیگه ندم و مثلا اگه الان ادرس درست رو بدم خوب مسلما خوابگاه بهم نمیدند ، بعد میشه درستش کنم یا از همین اول ادرس رو یه جای دیگه بدم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    یعنی موقع تشکیل پرونده آدرسمون رو یه جای دیگه ندم و مثلا اگه الان ادرس درست رو بدم خوب مسلما خوابگاه بهم نمیدند ، بعد میشه درستش کنم یا از همین اول ادرس رو یه جای دیگه بدم بهتره؟
    ببین جواب سوالتو نمی دونم ولی از یکی که اونجا خدمت می کنه خبر بگیر که روز برگ می دن یا کارت تردد. مهمانسرای افسرا ساعت خاموشی و بیداری داره یا نه یا انکارد داره یا نه چون بعضیا دارن. و می دونید که پادکان هم باید قبل ۹ داخل پادگان باشین. بعضی مهمانسراها اتاق های مجزا دارن بعصی ها مثل یک سوله هستن تو اونجاها معمولا ارشد هم دارین. گاهی این ارشدا یا بعصی ها که هم قوم و همشهری هستند در اینجور جاها شرایط بدی حاکم می کنن

ببین جواب سوالتو نمی دونم ولی از یکی که اونجا خدمت می کنه خبر بگیر که روز برگ می دن یا کارت تردد. مهمانسرای افسرا ساعت خاموشی و بیداری داره یا نه یا انکارد داره یا نه چون بعضیا دارن. و می دونید که پادکان هم باید قبل ۹ داخل پادگان باشین. بعضی مهمانسراها اتاق های مجزا دارن بعصی ها مثل یک سوله هستن تو اونجاها معمولا ارشد هم دارین. گاهی این ارشدا یا بعصی ها که هم قوم و همشهری هستند در اینجور جاها شرایط بدی حاکم می کنن
    در مورد کارت تردد بله پرسیدم به افسرا کارت تردد میدند.بعد کارت تردد چه ربطی به آسایشگاه داره؟
    در مورد مهمانسرای افسرا یعنی من رو توی آسایشگاه های معمولی راه نمیدن و حتما باید برم اونجا؟

در مورد کارت تردد بله پرسیدم به افسرا کارت تردد میدند.بعد کارت تردد چه ربطی به آسایشگاه داره؟
    در مورد مهمانسرای افسرا یعنی من رو توی آسایشگاه های معمولی راه نمیدن و حتما باید برم اونجا؟
    به خوابگاه افسر وظیفه اسایشگاه یا مهمانسرای افسران وظیفه گفته می شود. کارت ترددربطی به اسایشگاه نداره ولی در بعصی یگانها ربط به بومی بودن یا نبودن داره.

به خوابگاه افسر وظیفه اسایشگاه یا مهمانسرای افسران وظیفه گفته می شود. کارت ترددربطی به اسایشگاه نداره ولی در بعصی یگانها ربط به بومی بودن یا نبودن داره.
    حالا به نظرتون من توی آسایشگاه بمونم و نیام خونه بهتره یا بیام خونه و صبح ها هر روز بلند بشم برم؟
    راستش صبح ها از خونه بخوای بلند شی بری پادگان زور میگه هرچند مسیرش طولانی نباشه.

حالا به نظرتون من توی آسایشگاه بمونم و نیام خونه بهتره یا بیام خونه و صبح ها هر روز بلند بشم برم؟
    راستش صبح ها از خونه بخوای بلند شی بری پادگان زور میگه هرچند مسیرش طولانی نباشه.
    بعضی سوال هارو دیگران نمی تونن جواب بدن من فقط می تونستم معایب و مزایا رو بگم دیگه شما باید بر اساس شرایط و ویژگی های خودتون تصمیم بگیرید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

من نمیدونم مسافت بین خونه شما و پادگان چقدره اما به نظر من خونه خیلی بهتره تلویزیون، اینترنت، مطالعه، حمام و .... امکاناتی که حتی اگر
    تو اسایشگاه هم داشته باشید با شرایط خونه قابل مقایسه نیست
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام

دوستان کد های برج 8 بالاخره اومد .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_az نمایش پست ها
    سلام

دوستان کد های برج 8 بالاخره اومد .
    سلام پس چرا من تو سایت می رم نزده؟ برا شما پستی اومده؟

Junior Member

سلام دوستان محل اعزام ، اعزامی های آبان چرا تو سایت نیومده کسی خبر داره پلیس +10 اومده یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)