صفحه 57 از 758 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    دوران بعد از آموزشی برای افراد دارای کارشناسی ارشد چطوریه یعنی منظورم اینکه:
    بعد از ظهر تا ساعت چند هستیم؟ آیا بعدش وقتمون آزاد هست؟ پنجشنبه ها چطور؟
    با توجه به اینکه نمیدونم بعد آموزشی کجا میفتم، نظرتون در مورد کرایه کردن خانه چیه؟ (البته این بستگی به شهر داره و اینکه کجا باشیم)
    وقت آزادمون چقدره؟

با تشکر.
    هیچ چیزی معلوم نیست. من سرباز فوق لیسانس می شناختم که پست می داد (یعنی قراول دم در پاسگاه بود) سرباز دیپلم هم می شناختم که ساعت دو خونشون بود. کاملا بستگی داره کجا بیوفتی و چه یگانی.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

با سلام
    دوستان من یه برادر بزرگتر از خودم دارم که داره ارشد میخونه و تا ساله دیگه دانشجوه ، منم لیسانسما گرفتما میخوام برم سربازی
    اگه من شرایط معافیت کفالت رو داشته باشم ( مثلا پدرم بالای 60 باشه و توانایی کار نداشته باشه ) اونوقت چطوری میتونم معاف بشم؟یعنی با توجه به اینکه برادرم بالای 18 سالشه تحت چه شرایطی میتونم کفالت پدرم را به عهده بگیرم؟لطفا تمامی حالات ممکنا بگید تا ببینم میتونم یکیشا جور کنم
    آیا همین که برادرم دانشجووه کافی نیس ؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

تنها راهش اینه که ثابت کنید برادرتون خودش از نظر جسمی یا روحی توانایی نگهداری از پدر رو ندارند.
    این که دانشجو یا ازدواج کرده یا یه کشور دیگه ست اصلا مهم نیست.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

تنها راهش اینه که ثابت کنید برادرتون خودش از نظر جسمی یا روحی توانایی نگهداری از پدر رو ندارند.
    این که دانشجو یا ازدواج کرده یا یه کشور دیگه ست اصلا مهم نیست.

موفق باشید
    مطمئن هستید که اگه ازدواجم بکنه فایده نداره؟ آخه من از هرکی شنیدم گفته زنش بدیم حل میشه
    ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesin نمایش پست ها
    مطمئن هستید که اگه ازدواجم بکنه فایده نداره؟ آخه من از هرکی شنیدم گفته زنش بدیم حل میشه
    ممنون از کمکتون
    خواهش میکنم.

من دو تا برادر دارم که بیشتر از 15 ساله ایران نیمدن؛ همسر خارجی هم گرفتن.
    اینجا ن.و میگه من فقط شناسنامه پدر رو نگاه میکنم و به بقیه مسائل کاری ندارم.
    بهرحال از طریق همونا که میگن یه جوری پیگیری کنید اگر به نتیجه رسید من رو هم خبر کنید.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام دوستان.
    من به تازگی نامه معرفی به نظام وظیفه ام رو از دانشگاه گرفتم و دانشگاه (که در تهران است) من رو به حوزه نظام وظیفه تهران معرفی کرده، در حالی که من متولد و ساکن شهرستان هستم و بنا به دلایلی میخوام از طریق نظام وظیفه شهرستان برای معافیت پزشکی ام اقدام کنم. من اینطور که پرسیدم دانشگاه اصلاً خطاب به حوزه های نظام وظیفه شهرستان نامه صادر نمی کنه، می خواستم از دوستان بپرسم من اگه دفترچه و مدارکم رو همون شهرستان به پلیس + 10 تحویل بدم مشکل خاصی پیش میاد و من رو دوباره به حوزه نظام وظیفه تهران معرفی می کنن یا کلاً این که نامه خطاب به کجا صادر شده باشه خیلی چیز مهمی نیست و همون شهرستان کار رو انجام میدن؟ نکته عجیب این که دانشگاه مقطع قبلی من (که در استان خودمون بود) من رو به نظام وظیفه محل تولد معرفی کرده بود منتهی گویا اینجا ملاک رو محل فارغ التحصیلی گذاشتن. ممنون میشم اگه دوستان نظری یا تجربه ای در این مورد دارن به اشتراک بگذارن.

با سپاس
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

سلام دوستان گرامی
    لطفا به سوال من هم جواب بدید
    خدا خیرتون بده ایشالا
    فارغ التحصیلی: 31/4/90
    اگر فردا که 17 دی ماهه دفترچم رو بفرستم، چقدر احتمالش هست که تاریخ اعزامم اردیبهشت بخوره؟
    ممنونم

Junior Member

سلام. دوستان این مهلت 6 ماهه رو تا روز آخرش میشه استفاده کرد یا کار خطرناکیه؟ من مهلت 6 ماهم 22 دی تموم میشه. تو دفترچه توصیه کرده 1 هفته زودتر. حالا مشکلی ممکنه پیش بیاد من 21 دی مدارکمو تحویل +10 بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirhasan66 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    لطفا به سوال من هم جواب بدید
    خدا خیرتون بده ایشالا
    فارغ التحصیلی: 31/4/90
    اگر فردا که 17 دی ماهه دفترچم رو بفرستم، چقدر احتمالش هست که تاریخ اعزامم اردیبهشت بخوره؟
    ممنونم
    من هم وضعیتم مثل شماست. راجع به این موضوع زیاد پرس و جو کردم. اولا هیچ اصول و قاعده ی دقیقی وجود نداره و به خیلی چیزا بستگی داره. ولی اگه 17 ام بفرستین احتمال اینکه اسفند بخوره بیشتره. ولی گفته میشه اگه از 20ام بگذره احتمال اینکه اردیبهشت بخوره بیشتره تا اسفند. حالا چرا 17ام؟ شما که تا آخر این ماه وقت دارین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

نقل قول نوشته اصلی توسط kooshatp نمایش پست ها
    سلام. دوستان این مهلت 6 ماهه رو تا روز آخرش میشه استفاده کرد یا کار خطرناکیه؟ من مهلت 6 ماهم 22 دی تموم میشه. تو دفترچه توصیه کرده 1 هفته زودتر. حالا مشکلی ممکنه پیش بیاد من 21 دی مدارکمو تحویل +10 بدم؟
    من 1 یا 2 روز قبل از تمام شدن مهلت رفتم پلیس + 10 و هیچ مشکلی هم پیش نیومد تازه هفته دوم عید هم بود و نیمه تعطیل بود همه جا ! فقط حواست باشه دفترچه رو چند روز زودتر بخری و واکسنها رو زودتر بزنی دکتر هم بری که یه وقت مشکلی پیش نیاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)