صفحه 580 از 758 نخستنخست ... 80480530570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590630680 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,791 تا 5,800 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

من از 15 ابان به بعد بعد از کمیسیون پزشکی واسم تاریخ اعزام مشخص میشه از این تاریخ به بعد اعزام چه ماهی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    من از 15 ابان به بعد بعد از کمیسیون پزشکی واسم تاریخ اعزام مشخص میشه از این تاریخ به بعد اعزام چه ماهی هست؟
    احتمالا اسفند شاید هم اردیبهشت
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Senior Member Sha7ab آواتار ها

دوستان یه سوال داشتم. معمولا چقد طول میکشه که پادگان آموزشی پرونده ما رو بفرسته یگان؟
    من توی مهندسی ناجا سرباز هستم. روز اول ازم پرسیدن کسری داری ؟ گفتم نه. چقد ممکنه بفهمن کسری دارم؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام دوستان. من شنیدم خدمت به روز حساب میشه (360 روز یعنی 21 در 30) اگر این مطلب صحت داره سابقه خدمت قبلی مثلا در 6 ماه 31 روزه موقع درج در اعزام مجدد ، 6 ماه خدمت از 21 ماه حساب میشه یا به روز می خوره (یعنی 186 روز) ؟
    و این که تا قبل از ارسال دفترچه اعزام مجدد آیا میشه از پلیس +10 میزان دقیق خدمت قبلی رو استعلام کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم. معمولا چقد طول میکشه که پادگان آموزشی پرونده ما رو بفرسته یگان؟
    من توی مهندسی ناجا سرباز هستم. روز اول ازم پرسیدن کسری داری ؟ گفتم نه. چقد ممکنه بفهمن کسری دارم؟
    بعید میدونم بفهمن چون کلی سرباز هست بیکار نیستن که این همه پرونده بررسی کنند

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من شنیدم خدمت به روز حساب میشه (360 روز یعنی 21 در 30) اگر این مطلب صحت داره سابقه خدمت قبلی مثلا در 6 ماه 31 روزه موقع درج در اعزام مجدد ، 6 ماه خدمت از 21 ماه حساب میشه یا به روز می خوره (یعنی 186 روز) ؟
    و این که تا قبل از ارسال دفترچه اعزام مجدد آیا میشه از پلیس +10 میزان دقیق خدمت قبلی رو استعلام کرد؟
    ممنون
    تا اونجایی که مطلع هستم به روز محاسبه میشه مطمئن نیستم که بشه استعلام گرفت فکر کنم باید برگه سبز داشته باشید ولی موردی نیست
    یک روز تشریف ببرید پلیس +10 قسمت سربازی ببینید میشه با شماره ملی استلام گرفت یا خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    تا اونجایی که مطلع هستم به روز محاسبه میشه مطمئن نیستم که بشه استعلام گرفت فکر کنم باید برگه سبز داشته باشید ولی موردی نیست
    یک روز تشریف ببرید پلیس +10 قسمت سربازی ببینید میشه با شماره ملی استلام گرفت یا خیر
    نحوه محاسبه خدمت اینجوریه که ماه ها رو ۳۰ روزه حساب می کنن. چه اسفند خدمت کرده باشی که ۲۹ روزه هست و چه تیر که ۳۱ روزه هست کلش میشه ۳۰ روز مثلا شما اول اسفند اعزام شدین و ۲۰ شهریور سال بعد ترخیص مدت خدمت شما میشه ۶ ماه و ۲۰ روز. تو برگه اعزامتون می نویسن ۲۰۰ روز خدمت قبلی. و این هیچ ربطی نداره به اینکه زمانی که شما در حال خدمت بودین سربازی ۲۴ ماهه بوده یا ۱۸ ماهه.روزای خدمت حساب میشه و از میزان کل خدمتی که بر اساس قانون جدید اعزام میشین کم میشه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    ممنون
    سلام. پلیس +10 دسترسی نداره برین نظام وظیفه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام دوستان من یکی از دوستام سوابق کسری بسیجشو از طریق سپاه ثبت سیستم کرده و امروز داخل برگ اعزام (آخرین وضعیت) که از پلیس +10 گرفته بود ثبت شده حالا با توجه به اینکه آموزشیش ارتش بوده نیاز هست بازم بره ارتش تهران یا نه؟چون مث اینکه قبلا اینطور بوده
    یا اینکه دیگه ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکی از دوستام سوابق کسری بسیجشو از طریق سپاه ثبت سیستم کرده و امروز داخل برگ اعزام (آخرین وضعیت) که از پلیس +10 گرفته بود ثبت شده حالا با توجه به اینکه آموزشیش ارتش بوده نیاز هست بازم بره ارتش تهران یا نه؟چون مث اینکه قبلا اینطور بوده
    یا اینکه دیگه ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟
    سر بزنه بد نیست ولی فکر کنم ابتدای کار نیاز نباشه وقتی تو برگه سبز ثبت بشه دیگه تمومه. نکته ای که هست اینه در نهایت یعنی آخر کار برای ترخیص اون برگه سبز
    که کسری داخلش ثبت شده باید ارائه بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)