صفحه 593 از 758 نخستنخست ... 93493543583584585586587588589590591592593594595596597598599600601602603643693 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,921 تا 5,930 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام.وقتی 1سرباز بزارن جای من.
    وقتی برگردم احتمالا دوباره باید برم کلانتری پست بدم وگشت برم.
    با این حساب اگر فکر می کنید ممکنه نبودن 10-15 روز موجب بشه که باقی مانده خدمت اذیت بشید این کار نکنید من نمیدونم چقدر از خدمتتون
    باقی مونده ولی اگر میتوانید این پروسه به چند ماه پایانی موکول کنید که اگر کسی را جایگزین شما کردند دیگه چیزی از خدمت باقی نمونده باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    با این حساب اگر فکر می کنید ممکنه نبودن 10-15 روز موجب بشه که باقی مانده خدمت اذیت بشید این کار نکنید من نمیدونم چقدر از خدمتتون
    باقی مونده ولی اگر میتوانید این پروسه به چند ماه پایانی موکول کنید که اگر کسی را جایگزین شما کردند دیگه چیزی از خدمت باقی نمونده باشه
    سلام ممنون ازراهنمایی های شما
    7ماه ازخدمتم مونده.فقط 6روز اضاف انضباطی دارم که اون هم میگن بخشیده میشه.
    19روز استحقاق مرخصی دارم.که فکرنمیکنم پایان دوره بهم بدهند.
    بیماری واریکوسل دارم ودکتر گفته باید جراحی بشی.
    بنظرشما چکارکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام ممنون ازراهنمایی های شما
    7ماه ازخدمتم مونده.فقط 6روز اضاف انضباطی دارم که اون هم میگن بخشیده میشه.
    19روز استحقاق مرخصی دارم.که فکرنمیکنم پایان دوره بهم بدهند.
    بیماری واریکوسل دارم ودکتر گفته باید جراحی بشی.
    بنظرشما چکارکنم؟
    به نظر من 2.3 ماه دیگه صبر کن بعد 4 ماه که مونده برو دنبال عمل و استعلاجی 2.3 هفته ای
    احتمالا درگیر این قضیه هستی وقتی هم 3 ماه از هم از خدمتت موند هفته ای 2 روز مرخصی بزن

Junior Member

سلام. ببخشید دو تا سوال داشتم ؛ تحصیلاتم ارشده من برای سربازی رفتم سپاه شهرمون یه سری برگه پر کردم و یه برگه پزشکی هم بود فرستادن منو درمانگاه سپاه تو شهرمون برا یه سری معاینات اونم اوکی کردم اوردم تحویلشون دادم و تازه یه اشنامونم اونجا سپاهی بود به عنوان معرفم اسمشو نوشتن. میخاستم بپرسم احتمالش چقده اونجا به عنوان سرباز بگیرن منو؟ آخه من هیچ گونه بسیجی چه عادی و فعال رو ندارم و عضو نیستم!! البته طی مراحل مدارک پر کردن اصن جز آپشناشون نبود و اصن ازم درمورد بسیج نپرسیدن! این سوالو از اونجا پرسیدم که برام سپاه افتادن بشدت حیاتیه اخه نزدیک 16 تا 18 ماه کسری گرفتم(دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین البته هنوز مقدار دقیق کسری مشخص نیست) و اینکه اگه ارتش بیافتم بدبختی داره! سوال دومم اینه که اگه به فرض سپاه افتاد سربازیم محل اموزشیم کجا میافته؟ یزده حتما؟ مدرس تهران شانس ندارم! ممنون میشم جوابمو بدین

سلام دوستان عزیز من مدرک فوق دیپلم عمران ( انصراف و مدرک معادل لبسانس ) و متاهل هم هستم ساکن تهران
    . اعزام 95/09/19 و مرکز آموزشی هم مشخص شده بود شهید جوادنیا نزدیک قزوین اما امروز پیامک اومد برام که محل آموزش شما 02 عبدالحمید انشایی افتاده حالا هنوز دقیق نمیدونم کدوم از این دوجا هستش شنبه مشخص میشه برام .

من توی مدت آموزشی هر کدوم از این پادگان ها بیوفتم حتما روزبرگ هستم و میتونم برگردم خونه با توجه یه اینکه متاهل هستم یا اینکه احتمالی هست و شایدم فقط 2 روز آخر هفته بتونم برگردم ؟

به نظرتون با توجه به شرایطی که دارم وزارت دفاع و پادگان جواد نیا بهتر هست یا ارتش پادگان 02 شهید عبدالحمید انشایی ؟ خرج خونم رو باید در بیارم بعد از ظهر ها کار کنم واسه همین روزبرگی توی آموزشی برام خیلی اهمیت داره اگه جور بشه .

ممنون میشم کسی اطلاعاتی داشت راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من مدرک فوق دیپلم عمران ( انصراف و مدرک معادل لبسانس ) و متاهل هم هستم ساکن تهران
    . اعزام 95/09/19 و مرکز آموزشی هم مشخص شده بود شهید جوادنیا نزدیک قزوین اما امروز پیامک اومد برام که محل آموزش شما 02 عبدالحمید انشایی افتاده حالا هنوز دقیق نمیدونم کدوم از این دوجا هستش شنبه مشخص میشه برام .

من توی مدت آموزشی هر کدوم از این پادگان ها بیوفتم حتما روزبرگ هستم و میتونم برگردم خونه با توجه یه اینکه متاهل هستم یا اینکه احتمالی هست و شایدم فقط 2 روز آخر هفته بتونم برگردم ؟

به نظرتون با توجه به شرایطی که دارم وزارت دفاع و پادگان جواد نیا بهتر هست یا ارتش پادگان 02 شهید عبدالحمید انشایی ؟ خرج خونم رو باید در بیارم بعد از ظهر ها کار کنم واسه همین روزبرگی توی آموزشی برام خیلی اهمیت داره اگه جور بشه .

با توجه به اینکه متاهل هستی ۰۲ خیلی بهتره برات، فقط بحث آموزشی نیست شما چون شرایط دار هستی محل یگان خدمتیت رو خودت انتخاب خواهی کرد پس تا اینجاش هیچ فرقی نداره که نیرو زمینی ارتش باشی یا وزارت دفاع در هر صورت در شهر خودت خدمت خواهی کرد، اما فرق اصلی بین یگان خدمتی ارتش و وزارت دفاع اینه که وزارت دفاع خدمتش شیفتی هست، معمولا و تا اونجایی که من شنیدم ۲۴ ساعت تو پادگان هستی و ۴۸ ساعت تو خونه ولی ارتش از ۷ صبحه تا ۲ بعدازظهر بعد از اتمام تایم خدمت هم میتونی بری سر کار، ولی الان در مورد آموزشیت هر کدوم از این دوجا که افتاده باشی در بهترین حالت ساعت ۶ میرسی تهران و شایدم دیرتر دیگه خودت میدونی که میتونی توی زمان باقی مونده کار کنی یا خیر، به نظرم بهترین محل آموزشی برای بچه های تهران ۰۱ هست، هم آموزشیشون رو میگذرونن و هم به کار و زندگیشون میرسن ...

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام. ببخشید دو تا سوال داشتم ؛ تحصیلاتم ارشده من برای سربازی رفتم سپاه شهرمون یه سری برگه پر کردم و یه برگه پزشکی هم بود فرستادن منو درمانگاه سپاه تو شهرمون برا یه سری معاینات اونم اوکی کردم اوردم تحویلشون دادم و تازه یه اشنامونم اونجا سپاهی بود به عنوان معرفم اسمشو نوشتن. میخاستم بپرسم احتمالش چقده اونجا به عنوان سرباز بگیرن منو؟ آخه من هیچ گونه بسیجی چه عادی و فعال رو ندارم و عضو نیستم!! البته طی مراحل مدارک پر کردن اصن جز آپشناشون نبود و اصن ازم درمورد بسیج نپرسیدن! این سوالو از اونجا پرسیدم که برام سپاه افتادن بشدت حیاتیه اخه نزدیک 16 تا 18 ماه کسری گرفتم(دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین البته هنوز مقدار دقیق کسری مشخص نیست) و اینکه اگه ارتش بیافتم بدبختی داره! سوال دومم اینه که اگه به فرض سپاه افتاد سربازیم محل اموزشیم کجا میافته؟ یزده حتما؟ مدرس تهران شانس ندارم! ممنون میشم جوابمو بدین
    بعضی دوستان اشاره کردند که اگر ارگانی غیز از جایی که پروژه گرفتی بیوفتی خود ارگان دوباره معرفیت میکنه نظام وظیفه تا به ارگانی که پروژه گرفتی منتقل بشی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

خیلی رو روزبرگی آموزشی حساب نکن خیلی جاها روزبرگ هستند و خیلی جاها هم نیستند متاهلی هم فکر نکنم پوئنی برای گرفتن روز برگی
    محسوب بشه تا جایی که میدونم روزیزگ باشه واسه همه است و نباشه که هیچ متاهل داخل آموزشی ممکنه یخورده مرخصیشون بیشتر باشه
    اما متاهل بودن موقع تقسیم خیلی به درد میخورده و متاهلین شهر محل سکونت خدمت خواهند کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    به نظر من 2.3 ماه دیگه صبر کن بعد 4 ماه که مونده برو دنبال عمل و استعلاجی 2.3 هفته ای
    احتمالا درگیر این قضیه هستی وقتی هم 3 ماه از هم از خدمتت موند هفته ای 2 روز مرخصی بزن
    سلام.
    هفته ای 2روز مرخصی نمیدن

همونطور که گفتن تو جوادنیا چیزی به اسم روزبرگی نداریم ولی ۰۲ گاهی روزبرگ می دن. در ضمن وزارت دفاع الان فوق دیپلم ها رو سرباز صفر می ده و به احتمال زیاد باید ۲۴ به ۲۴ پست بدین ولی ارتش احتمال اینکه جاهای راحت تر بیافتین زیادتره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)