صفحه 595 از 758 نخستنخست ... 95495545585586587588589590591592593594595596597598599600601602603604605645695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام بازم درجه هارو اوردن پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankakhki نمایش پست ها
    سلام بازم درجه هارو اوردن پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اره دادش سپاه فوق لیسانسو ستوان 3 میده شانس بیاری ستوان 2

Junior Member

دوستان یگان ها یا جااهایی که بعد آموزشی در سپاه ، غرب تهران میشه خدمت کردو کسی میشناسه؟

Junior Member

سلام دوستان كسي در مورد مركز آموزش شهداي كرمانشاه سپاه چيزي ميدونه؟چطور جاييه؟چي بايد با خودم ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jorj_2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي در مورد مركز آموزش شهداي كرمانشاه سپاه چيزي ميدونه؟چطور جاييه؟چي بايد با خودم ببرم؟
    تا جایی که من شنیدم جای خوبیه، امکانات خوبی داره فقط تنها مشکلش سردی هواس، لباس گرم با خودتون ببرین هرچند که همه چیز رو خودشون جزء استحقاقی ها بهتون میدن ولی ازون جایی که ممکنه دید و زود داشته باشه شما لباس گرم، مواد شوینده بهداشتی مثل مایع ظرفشویی، صابون و تاید و لوازم شخصی رو با خودتون ببرین ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jorj_2020 نمایش پست ها
    ببخشید مگه محل های اموزشی برج 10 مشخص شده؟

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من سال 91 سه ماه خدمت کردم و اول دی دوباره اعزام هستم به خدمت. آیا باید چون حدود ۴ سال از اموزش قبلیم میگذره دوباره آموزشی رو کامل برم؟ رفتم از نظام وظیفه پرسیدم گفت چون مدرکت عوض شده باید کامل بری! دوره قبل لیسانس بودم و الان فوق.
    ممنون.
    بله، تجدید آموزش می‌شید، امّا آموزشی‌تون کم‌تر از بقیه‌ست.

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_1 نمایش پست ها
    اره دادش سپاه فوق لیسانسو ستوان 3 میده شانس بیاری ستوان 2
    بله متاسفانه، توی ارتش هم همین‌طور شده، دوره قبلی، اکثریت فوق لیسانس‌ها رو ستوان‌سه کردن.
    زهر خورید تا خوش زیید. مرگ را دوست دارید تا زنده مانید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

نقل قول نوشته اصلی توسط Suhrawardi نمایش پست ها
    بله، تجدید آموزش می‌شید، امّا آموزشی‌تون کم‌تر از بقیه‌ست.

بله متاسفانه، توی ارتش هم همین‌طور شده، دوره قبلی، اکثریت فوق لیسانس‌ها رو ستوان‌سه کردن.
    نه به هیچ عنوان تجدید دوره نمی شن من اعزام سال ۹۰ بودم و همین ابان اعزام مجدد شدم و اموزش مجدد نداشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    نه به هیچ عنوان تجدید دوره نمی شن من اعزام سال ۹۰ بودم و همین ابان اعزام مجدد شدم و اموزش مجدد نداشتم
    ممنون جنابSuhrawardi و همچنین sciense عزیز. والا هرکی یه چیزی میگه همه هم طبق تجربه خودشون درست میگن. کلا تو این دو ماه به این نتیجه رسیدم که دیگه فکرم رو درگیر این مساپل نکنم. فقط امیدوارم این سربازی به خیر و خوشی بگذره. فقط یه سوال داشتم از جناب sciense. شما روز اول که رسیدید پادگان همون روز امریه تون رو دادن؟ و اینکه چه مدارکی باید با خودم ببرم؟ من تنها مدرکی که دارم یه کپی از نامه ای هست که از یگان خدمتیم یعنی معاونت نیروی انسانی سپاه به نظام وظیفه با موضوع اعلام ترخیص به علت قبولی دانشگاه زده شده. توش زده از ۴/۱ تا ۶/۲۸ مشغول خدمت بودم. همین نامه کفایت میکنه؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    ممنون جنابSuhrawardi و همچنین sciense عزیز. والا هرکی یه چیزی میگه همه هم طبق تجربه خودشون درست میگن. کلا تو این دو ماه به این نتیجه رسیدم که دیگه فکرم رو درگیر این مساپل نکنم. فقط امیدوارم این سربازی به خیر و خوشی بگذره. فقط یه سوال داشتم از جناب sciense. شما روز اول که رسیدید پادگان همون روز امریه تون رو دادن؟ و اینکه چه مدارکی باید با خودم ببرم؟ من تنها مدرکی که دارم یه کپی از نامه ای هست که از یگان خدمتیم یعنی معاونت نیروی انسانی سپاه به نظام وظیفه با موضوع اعلام ترخیص به علت قبولی دانشگاه زده شده. توش زده از ۴/۱ تا ۶/۲۸ مشغول خدمت بودم. همین نامه کفایت میکنه؟
    شما همون برگه اعزام رو به همراه ببری کافیه. توی اون برگه نوشته شما چقد سابقه خدمت قبلی داری و اگه سابقه خدمت قبلیتون بالای 60 روز باشه همون روز معرفیتون میکنن به یگان. لازم نیست برگه ترخیص قبلیتون رو ببرین.
    پ.ن: البته این تجربه من از اعزام مجدد ناجا هست ولی فکر کنم سپاه هم به همین شکل عمل میکنه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)