صفحه 596 از 758 نخستنخست ... 96496546586587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606646696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,951 تا 5,960 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    ممنون جنابSuhrawardi و همچنین sciense عزیز. والا هرکی یه چیزی میگه همه هم طبق تجربه خودشون درست میگن. کلا تو این دو ماه به این نتیجه رسیدم که دیگه فکرم رو درگیر این مساپل نکنم. فقط امیدوارم این سربازی به خیر و خوشی بگذره. فقط یه سوال داشتم از جناب sciense. شما روز اول که رسیدید پادگان همون روز امریه تون رو دادن؟ و اینکه چه مدارکی باید با خودم ببرم؟ من تنها مدرکی که دارم یه کپی از نامه ای هست که از یگان خدمتیم یعنی معاونت نیروی انسانی سپاه به نظام وظیفه با موضوع اعلام ترخیص به علت قبولی دانشگاه زده شده. توش زده از ۴/۱ تا ۶/۲۸ مشغول خدمت بودم. همین نامه کفایت میکنه؟
    همون برگه اعزام که از پلیس بعلاوه ۱۰ می گیرین کافیه.هیچی نمی خواد ببرین. سپاه و ناجا همون روز معرفی می کنن به یگان ارتش ۲۰ روز مرخصی می ده بعد معرفی می کنی وزارت دفاع هم یک هفته مرخصی می ده و معرفی می کنه به یگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام دوستان،
    اگر خدمت قبلی داشته باشی برای اعزام دوباره باز به همون یگان خدمت قبلی بر می گردی؟
    ممون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedHagh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر خدمت قبلی داشته باشی برای اعزام دوباره باز به همون یگان خدمت قبلی بر می گردی؟
    ممون
    به همون ارگان بله اما نه الزاما همون یگان
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    ممنون جنابSuhrawardi و همچنین sciense عزیز. والا هرکی یه چیزی میگه همه هم طبق تجربه خودشون درست میگن. کلا تو این دو ماه به این نتیجه رسیدم که دیگه فکرم رو درگیر این مساپل نکنم. فقط امیدوارم این سربازی به خیر و خوشی بگذره. فقط یه سوال داشتم از جناب sciense. شما روز اول که رسیدید پادگان همون روز امریه تون رو دادن؟ و اینکه چه مدارکی باید با خودم ببرم؟ من تنها مدرکی که دارم یه کپی از نامه ای هست که از یگان خدمتیم یعنی معاونت نیروی انسانی سپاه به نظام وظیفه با موضوع اعلام ترخیص به علت قبولی دانشگاه زده شده. توش زده از ۴/۱ تا ۶/۲۸ مشغول خدمت بودم. همین نامه کفایت میکنه؟
    من به شخصه چندتا خدمت‌قبلی دیدم توی نیروی دریایی که چندروزی توی آموزشی مهمون ما بودن، خودم هم دستورالعمل تجدید آموزش رو دیدم، حالا اگر نفرستن که قضیه‌ش فرق می‌کنه، امّا قانونش تجدید آموزشه. البته خیلی نگه‌تون نمی‌دارن یه سرباز فراری هم داشتیم، قضایی منطقه دوباره فرستادش آموزشی.
    زهر خورید تا خوش زیید. مرگ را دوست دارید تا زنده مانید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

نقل قول نوشته اصلی توسط Suhrawardi نمایش پست ها
    من به شخصه چندتا خدمت‌قبلی دیدم توی نیروی دریایی که چندروزی توی آموزشی مهمون ما بودن، خودم هم دستورالعمل تجدید آموزش رو دیدم، حالا اگر نفرستن که قضیه‌ش فرق می‌کنه، امّا قانونش تجدید آموزشه. البته خیلی نگه‌تون نمی‌دارن یه سرباز فراری هم داشتیم، قضایی منطقه دوباره فرستادش آموزشی.
    دوست عزیز خدمت قبلی که شما می فرمایید کسایی هستن که چند وقت خدمت کردن بعد فرار کردن. ایشون در حین خدمت از دانشگاه قبول شدن. این قضیش فرق داره. حالا من نیروی زمینی ارتش سپاه و وزارت دفاع می دونم که اموزش مجدد قطعا نداره. شاید نیروی دریایی ارتش حالت استثنا باشه. نمی دونم

دوستان من توی کمیسیون برای چشم ( 1 آذر ) معاف از رزم شدم درخواست اعتراض هم زدم تا الان هم جواب ندادن وتوسایت دیدم تاریخ اعزاممو زدن 19 بهمن ( دیپلمم ) . من الان تکلیفم چیه؟ زده معرفی به توزیع نیرو . ) غیبت رو هم زده 180 یعنی 6 ماه اضافه؟؟؟؟ من مهلت قانونی انصراف از دانشگاه 1 سالش تا 11 شهریور 94 بوده که من کارهامو دقیقا 31 شهریور کردم و برگه رو 8 مهر گزفتم از پلیس +10 . دوستان آیا بیچاره شدم؟؟؟
    ویرایش توسط trayton2008 : December 6th, 2016 در ساعت 12:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط trayton2008 نمایش پست ها
    دوستان من توی کمیسیون برای چشم ( 1 آذر ) معاف از رزم شدم درخواست اعتراض هم زدم تا الان هم جواب ندادن وتوسایت دیدم تاریخ اعزاممو زدن 19 بهمن ( دیپلمم ) . من الان تکلیفم چیه؟ زده معرفی به توزیع نیرو . ) غیبت رو هم زده 180 یعنی 6 ماه اضافه؟؟؟؟ من مهلت قانونی انصراف از دانشگاه 1 سالش تا 11 شهریور 94 بوده که من کارهامو دقیقا 31 شهریور کردم و برگه رو 8 مهر گزفتم از پلیس +10 . دوستان آیا بیچاره شدم؟؟؟
    سلام دوست گرامی
    من هم معاف از رزم شدم یک ماه قبل بعدش نوشت توزیع نیرو امروز نگاه کردم دیدم سایت پلیس 10 و نظام وظیفه آپدیت شد نوشت تاریخ اعزام، این 180 روز مهم نیست 2 حالت داره یا در برگه اعزام شما مشخص میشه که غیبت دارید یا نه اگر غیبت تو برگه هم بود اعتراض میکنید چون معاف از رزم شدید غیبت حذف میشه، این سایت رو میگن مهم نیست. این سایت و سیستم هیچی حالیش نمیشه و واسه خودش غیبت میزنه مهم خود نظام وظیفه هست که باید دستی واستون درستش کنه
    دنبال امریه باشید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام
    دوستانی که خدمت قبلی در سپاه داشتند و دوباره از تهران اعزام میشند کجا ها ممکنه بیفتند؟ (منظورم اونی که در برگ سفید آدرس شده)
    ممنون

Junior Member

سلام.
    آقا ی سوال من اعزام 1.10.95 شنبه رفتم نظام وظیفه شهرمون ببینم محل آموزشیم معلوم شده یا نه که اون مسئولش بعد از سرچ تو سیستمش گفت شما مازادی هنوز جات مشخص نیست.منظورش از مازاد چیه؟ داداش نکنه اعزاممو بندازن عقب.من از تیر ماه فارغ التحصیل شدم و آخرای مردادم برگه اعزاممو که مال برج 10 بود گرفتم.
    خدا لعنت کنه باس بانی این مسخره بازیهارو.
    آقا اگه کسی مدونه ی راهنمای بکنه.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام.
    آقا ی سوال من اعزام 1.10.95 شنبه رفتم نظام وظیفه شهرمون ببینم محل آموزشیم معلوم شده یا نه که اون مسئولش بعد از سرچ تو سیستمش گفت شما مازادی هنوز جات مشخص نیست.منظورش از مازاد چیه؟ داداش نکنه اعزاممو بندازن عقب.من از تیر ماه فارغ التحصیل شدم و آخرای مردادم برگه اعزاممو که مال برج 10 بود گرفتم.
    خدا لعنت کنه باس بانی این مسخره بازیهارو.
    آقا اگه کسی مدونه ی راهنمای بکنه.ممنون
    عقب نمیندازن نگران نباش، کد مازاد ینی اینکه شما دقیقه ۹۰ محل آموزشت مشخص میشه، اتفاقا اینطوری بدم نیست چون کسایی که کد مازاد میخورن اکثرا یا ۰۱ میوفتن یا ۰۲ البته قطعی نیست ولی شانسشون بیشتره چون این دوتا پادگان در حالت عادی نصف کمتر از ظرفیتشون سرباز میپذیرن و آمادگی اینو دارن که در صورت پر شدن ظرفیت سایر مراکز آموزشی سرباز رو بپذیرن ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)