صفحه 597 از 758 نخستنخست ... 97497547587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607647697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستان پس کد های برج 10 مشخص شده؟

سلام
    واسه منم بارکد خورده ولی مرکز آموزش مشخص نیست اعزام10/1 مشکل چی میتونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezai نمایش پست ها
    سلام
    واسه منم بارکد خورده ولی مرکز آموزش مشخص نیست اعزام10/1 مشکل چی میتونه باشه؟
    بارکد رو همون روز اول که درخواست اعزام میدید می خوره، کد مرکز آموزش با بارکد تفاوت داره، بارکد فقط یک شناسه پستی هست وکاربرد دیگه ای نداره
    برای فهمیدن مرکز آموزش میتونید از پلیس 10 یا نظام وظیفه بپرسید که پلیس 10 معمولا 10 روز قبل از اعزام رو فقط میتونه بگه اما نظام وظیفه تا یک ماه قبل اعزام رو هم میتونه بگه که کد شما چی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام.
    آقا ی سوال من اعزام 1.10.95 شنبه رفتم نظام وظیفه شهرمون ببینم محل آموزشیم معلوم شده یا نه که اون مسئولش بعد از سرچ تو سیستمش گفت شما مازادی هنوز جات مشخص نیست.منظورش از مازاد چیه؟ داداش نکنه اعزاممو بندازن عقب.من از تیر ماه فارغ التحصیل شدم و آخرای مردادم برگه اعزاممو که مال برج 10 بود گرفتم.
    خدا لعنت کنه باس بانی این مسخره بازیهارو.
    آقا اگه کسی مدونه ی راهنمای بکنه.ممنون
    اعزام هستید 100%، اتفاقا مازاد بهتر هست چون اگه آشنا داشته باشید میتونید محل آموزش رو خودتون انتخاب کنید.

اونایی که کد مازاد خوردن فرصت خیلی خوبیه واسشون که حتما بگردن دنبال آشنا که یه جای خوب بیفتن تا اینکه نظام وظیفه روز آخر واسشون تصمیم بگیره!

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    من بهمن امسال انشالله کارشناسیمو 7 ترمه تموم میکنم با معدل بالا رشته عمران
    ازونجایی که شنیدم از زمان ارسال دفترچه تا اعزام حدود 6 ماه طول میکشه چون نمیخام علاف بمونم همون بهمن بلافاصله دفترچه بفرستم(یا اینکه برم دفترچه مو توی سازمان بسیج دانشجویی بخوابونم)
    اگه این 6 ماه طول کشیدن باشه حدود تیرماه میشه اعزام من به خدمت
    حالا میخوام اردیبهشت ماه آزمون ارشد هم بدم
    اگه تهران قبول شدم اول مهر که باید برم سرکلاس از محل خدمتم مرخصی بگیرم و با سه ماهی که خدمت کردم توی مهر دوباره برم دانشگاه
    ضمن اینکه من عضو بسیج هم هستم و الان هم 3 سال فعالی دارم و توی مدت ارشد میتونم واسه بیشتر کردن فعالیم و کارت سبزم هم اقدام کنم
    میخوام بدونم اگه با 3 ماه خدمت ترخیص بشم و دوباره برم دانشگاه و بتونم توی مدت ارشدم پروژه کسری خدمت انجام بدم این پروژه و کسری های بسیج که توی مرخصی دوباره جمع میکنم رو ازم قبول میکنن که وقتی دوباره برگشتم سربازیم کمتر بشه؟
    اصن کاری که میکنم کار عاقلانه ایه؟ می ارزه؟

Junior Member

دوستان کدهای برج 10 اعلام شد
    اعزامی 01 تهران

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmarch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    من بهمن امسال انشالله کارشناسیمو 7 ترمه تموم میکنم با معدل بالا رشته عمران
    ازونجایی که شنیدم از زمان ارسال دفترچه تا اعزام حدود 6 ماه طول میکشه چون نمیخام علاف بمونم همون بهمن بلافاصله دفترچه بفرستم(یا اینکه برم دفترچه مو توی سازمان بسیج دانشجویی بخوابونم)
    اگه این 6 ماه طول کشیدن باشه حدود تیرماه میشه اعزام من به خدمت
    حالا میخوام اردیبهشت ماه آزمون ارشد هم بدم
    اگه تهران قبول شدم اول مهر که باید برم سرکلاس از محل خدمتم مرخصی بگیرم و با سه ماهی که خدمت کردم توی مهر دوباره برم دانشگاه
    ضمن اینکه من عضو بسیج هم هستم و الان هم 3 سال فعالی دارم و توی مدت ارشد میتونم واسه بیشتر کردن فعالیم و کارت سبزم هم اقدام کنم
    میخوام بدونم اگه با 3 ماه خدمت ترخیص بشم و دوباره برم دانشگاه و بتونم توی مدت ارشدم پروژه کسری خدمت انجام بدم این پروژه و کسری های بسیج که توی مرخصی دوباره جمع میکنم رو ازم قبول میکنن که وقتی دوباره برگشتم سربازیم کمتر بشه؟
    اصن کاری که میکنم کار عاقلانه ایه؟ می ارزه؟
    بله شدنیه مشکلی نیست فقط این قانون اخیر ب ن ن م را در گرفتن پروژه کسری خدمت لحاظ کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    آقا من افتادم 02 ،میخواستم بپرسم شرایطش چ جوریه؟خوبه بد؟ فرقش با 01 چیه؟
    ممنون مشم اگه اطلاعاتی دارید یکم راهنمایی کند.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا من افتادم 02 ،میخواستم بپرسم شرایطش چ جوریه؟خوبه بد؟ فرقش با 01 چیه؟
    ممنون مشم اگه اطلاعاتی دارید یکم راهنمایی کند.
    سلام دوست عزیز.
    02 برای آموزشی پادگان خوبیه. احتمالا باید اعزامی 10/1 باشید، بنده هم قبلا تو همین پادگان تو دی آموزشیمو گذروندم. بدیش تو دی ماه فقط سردی هوا هست چون پادگان پرندک هست و موقعیت پادگان یه چیزی تو مایه های بیابونه هوا واقعا سرده مخصوصا صبح! البته اگر کلا با هوای سرد مشکلی نداشته باشید قابل تحمله. باید امیدوار باشید که بارون و برف بزنه تا شما رو بیرون از آسایشگاه نبرن. واسه ما که فقط سرد بود و از بارون و برف خبری نبود! تو این پادگان قبلا دوتا گردان فجر و وحدت برای تحصیل کرده ها بود که میگفتن گردان وحدت بهتره، من خودم فجر بودم و کلا راضی بودم. خیلی فرقی ندارن به نظرم. تو این پادگان ساعت کاری به جای 2 تا 4 هست ولی در عوض 5 شنبه ها تعطیله مثل جمعه. اگر بچه تهران و کرج باشی حتی هر روز بعد از ساعت اداری اجازه میدن بری خونه و صبح زود برگردی. آخر هفته ها هم از حدود ساعتای 2 روز چهارشنبه تا صبح شنبه میتونی بری خونه (البته همه آخر هفته ها رو نمیتونی بری چون بعضیاشو نگهبان میشی!).

فرقش با 01: 01 لیسانس، فوق لیسانس و دکتری میگیره اما 02 زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس میگیره، این فرق تو پذیرش هست. میگن 01 امکانات بیشتری داره ولی به نظرم 02 راحت تر میشه خدمت کرد چون به یه مراسم بخوریم (که شما تا دلت بخواد تو دی و بهمن مراسم داریم!) درجه بالاها میان پادگان و هزارجور تشریفات داره و دردسرشم واسه سرباز هست(!) و چون 01 جاش مناسبه و پادگان مثلا سطح بالاتری هست بیشتر واسه مراسمات درجه دارا اونجا میرن تا 02.

روز اول بری احتمالا بهت لباس و این چیزا میدن و بعد دو سه روز مرخصی میدن که بری لباسا رو اندازه کنی و اتیکت و این چیزا بزنی و برگردی. گوشی موبایل با خودت نبر، تو پادگان به اندازه کافی تلفن کارتی وجود داره. خوراکی هم دوست داشتی یه مقدار خوراکی که فاسد نمیشه ببر ولی تقریبا اونجا همه چی پیدا میشه و بوفه نسبتا کاملی داره. هرچیز دیگه ای لازم باشه با خودت ببری یا نبری هم روز اول خودشون بهت میگن.
    بازم سوالی بود در خدمتم.

موفق باشی
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)