صفحه 604 از 758 نخستنخست ... 104504554594595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614654704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,031 تا 6,040 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستان لطف میکنن جواب سوالمو بدن ، خیلی مهمه

اواسط بهمن دفترچه پست کنم تاریخ اعزام کی میشه ؟؟؟ نوزده خرداد یا تیر ممکنه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    به نظر من تیر میشه 11 بهمن و یک هفته هم بهش اظافه کنید بابت شهرهای بزرگ که دیر پرمیشن به بعد البته نمیشه روش حساب کرد چون دور و ور 22 بهمن طرح تسریع در تاریخ اعزام میزنند و بقیه ماجرا
    اقا ما که دو ماه پیش میپرسیدیم هرکی تو تاپیک بود میگفت برج 12 و برج 2 فرق نداره پر شدنش ، 12 که دو ماهه پرشد الان 10 روز دیگه 2 ماه پرشدن برج 2 هم تموم میشه حالا شما تاریخ جدیدی رو حدس میزنی خداکنه که انقد دیر پر نشه...همون حول و حوش 10 روز دیگه برج 4 استارت بخوره خیلی عالیه ...
    حالا بالفرض که تا 22 بهمن هنوز برج2 باشه دیگه طرح تسریع چیه اخه که یعنی اعزام 2 بیفته 12 ؟ یعنی 20 بهمن پست کنیم یه هفته بعد اعزاممونه ؟! نمیشه که

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    اقا ما که دو ماه پیش میپرسیدیم هرکی تو تاپیک بود میگفت برج 12 و برج 2 فرق نداره پر شدنش ، 12 که دو ماهه پرشد الان 10 روز دیگه 2 ماه پرشدن برج 2 هم تموم میشه حالا شما تاریخ جدیدی رو حدس میزنی خداکنه که انقد دیر پر نشه...همون حول و حوش 10 روز دیگه برج 4 استارت بخوره خیلی عالیه ...
    حالا بالفرض که تا 22 بهمن هنوز برج2 باشه دیگه طرح تسریع چیه اخه که یعنی اعزام 2 بیفته 12 ؟ یعنی 20 بهمن پست کنیم یه هفته بعد اعزاممونه ؟! نمیشه که
    ,والا بعضی از دوستان که سوال میپرسن دیپلم و فوق دیپلم هستن که زمان اعزامشون فرق میکنه

ولی برای لیسانس تا اونجایی که من پرسیدم از 14 یا 15 دی باید تیر ماه شروع بشه یعنی ماه های گذشته تاریخ اعزام هر دو ماه تغییر میکرد اردیبهشت هم همینطور بود قبلش شهریور هم همینطور بود حالا شما برای اطمینان 12 یا 13 دی برو پلیس 10 سوال کن تاریخ اعزامو یا صبر کن من خودم میرم میپرسم

البته اون دوتمون هم نمیدونم از کجا میگه تا 11 بهمن طول میکشه تیر باز بشه فکر کنم منظورش 11 دی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    ,والا بعضی از دوستان که سوال میپرسن دیپلم و فوق دیپلم هستن که زمان اعزامشون فرق میکنه

ولی برای لیسانس تا اونجایی که من پرسیدم از 14 یا 15 دی باید تیر ماه شروع بشه یعنی ماه های گذشته تاریخ اعزام هر دو ماه تغییر میکرد اردیبهشت هم همینطور بود قبلش شهریور هم همینطور بود حالا شما برای اطمینان 12 یا 13 دی برو پلیس 10 سوال کن تاریخ اعزامو یا صبر کن من خودم میرم میپرسم

البته اون دوتمون هم نمیدونم از کجا میگه تا 11 بهمن طول میکشه تیر باز بشه فکر کنم منظورش 11 دی باشه
    آقا دمت گرم خیلی لطف میکنی. منم خارج از شهر سرکارم اگه تونستم میرم میپرسم دوستان رو مطلع میکنم حتما

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    سلام
    منظور من از تسریع این بود که اگر اردیبهشت پر شد و رسید به تیر برای این که به مشمولین لطف کنند دو و ور 22 بهمن دوباره طرح تسریع برای اردیبهشت ممکنه ظرفیت باز کنند کاری که پارسال انجام شد و عواقبش گریبان من و یک عده زیادی رو گرفت خلاصه این که کارهاشون قانون نداره که مثلا شما فرض کنید حتما تیر باشه بعید نیست ولی به هرصورت ممکنه یعنی اینکه اگر یک وقت تاریخ مد نظر شما نبود از الآن شما به دنبال راه حل های فرضی باشید امیدوارم که اشتباه کرده باشم.
    یک نکته مهم:
    شما ریسک نکنید هر زما تو شهرتون دیدید تیر شروع شده اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها

سلام
    11 بهمن رو از این جهت گفتم که اردیبهشت تقریبا از 11 آبان شروع شد و اگر دوره پر شدن رو 3 ماهه در نظر بگیریم تقریبا همون 11 بهمن میشه کلا اردیبهشت ماه شومی هست هی میره و بر میگرده ظرفیت پر میشه و خالی میشه از اردیبهشت باید ترسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خواستم تجربه خودم رو از اعزام مجدد به اشتراک بزارم. چون تا همین چند وقت پیش برای خودم سوال بود و تو همین تاپیک پرسیده بودم. من اعزام مجدد سپاه 95/10/1 هستم. روز اول یعنی دیروز رفتیم پادگان و لباس بهمون دادن. و روز دوم یعنی امروز رفتیم و معرفی نامه به یگان رو بهمون دادن و قراره شنبه برم یگانم.
    سلام دوست عزیز بهتون درجه چی دادن؟
    منم اعزام مجدد ارتش هستم بهمون گفتن بریم 14 بیایم نامه امریه بگیریم

سلام دوستان
    من 18ماه فعالی بسیج دارم.
    کارای کسریم انجام دادن.
    بنظرشما 1ماه کسری بهم میدن؟
    دوستان راهی سراغ ندارن ته خدمت بپیچونیم؟

سلام دوستان.
    من در حال خدمت در نیرو زمینی ارتش هستم و میخوام به امید خدا کادری بشم.می خواستم ببینم باید چیکار کنم واسه این کار؟باید اگهی های استخدامی رو دنبال کنم یا چون حین خدمت هستم تبدیل شدنم به کادری راحت تره؟یکی میگفت با اعلام درخواست به رکن این کار رو انجام بدید.
    میشه من رو در این زمینه راهنمایی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_pj نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنن جواب سوالمو بدن ، خیلی مهمه

اواسط بهمن دفترچه پست کنم تاریخ اعزام کی میشه ؟؟؟ نوزده خرداد یا تیر ممکنه ؟؟
    بستگی به مدرکت داره فوق دیپلم و به پایین 19 هم لیسنس به بالا اول ماه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)