صفحه 607 از 758 نخستنخست ... 107507557597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617657707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    خط دوم درسته اول کمسیون تموم بشه بعدش اعزام، در مورد سومی اگر معاف از رزم شدید مشکل پیش نمیاد فوقش توجیه غیبت هست.

قانون جدید هست در مورد مشمولان انصراف از تحصیل داده
    http://vazifeh.police.ir/news/%D9%86...7%D9%8A%D8%A8+

Junior Member

سلام دوستان خدمت سربازی با مدرک کارشناسی توی سپاه بهتره یا ارتش ؟
    یه پادگان سپاه هست نزدیک محلمون که یکی از کادری های اونجا دوستمه و میخام برم اونجا ببینم میتونم پذیرش بشم اونجا برای سربازی و کارت فعال هم ندارم
    ولی این دوستم از ارشدشون پرسیده که فلان دوستم (یعنی من) میخاد بیاد پذیرش بگیره برای سربازی ارشدشون هم گفته بگو بیاد فرم پر کنه ولی قطعی نیست که پذیرش بشه حالا منم میخام برم فرم پر کنم ببینم چی میشه
    به نظرتون با این شرایطم پذیرش میشم ؟ و سپاه بهتره یا ارتش (با مدرک کارشناسی ) ؟ تجربه ای دارید برای پذیرش در سپاه راهنمایی کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtubog نمایش پست ها
    سلام دوستان خدمت سربازی با مدرک کارشناسی توی سپاه بهتره یا ارتش ؟
    یه پادگان سپاه هست نزدیک محلمون که یکی از کادری های اونجا دوستمه و میخام برم اونجا ببینم میتونم پذیرش بشم اونجا برای سربازی و کارت فعال هم ندارم
    ولی این دوستم از ارشدشون پرسیده که فلان دوستم (یعنی من) میخاد بیاد پذیرش بگیره برای سربازی ارشدشون هم گفته بگو بیاد فرم پر کنه ولی قطعی نیست که پذیرش بشه حالا منم میخام برم فرم پر کنم ببینم چی میشه
    به نظرتون با این شرایطم پذیرش میشم ؟ و سپاه بهتره یا ارتش (با مدرک کارشناسی ) ؟ تجربه ای دارید برای پذیرش در سپاه راهنمایی کنید ممنون
    کاملا روشنه که سپاه بهتره، سپاه اصلا جو نظامی ارتش رو نداره ...

اگر پول زیادی وارد پادگان کنیم اجازه میدن؟
    من یکسری وسایل مهم دارم که حتما باید توی یک کمد باشه تو خدمت کمد کلید دار میدن؟
    انکادر چی هست؟
    در مورد شستشو و استحمام آیا سخت گیری میکنند چون شنیدم تا دو هفته اجازه شستشو نمیدن حقیقت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اگر پول زیادی وارد پادگان کنیم اجازه میدن؟
    من یکسری وسایل مهم دارم که حتما باید توی یک کمد باشه تو خدمت کمد کلید دار میدن؟
    انکادر چی هست؟
    در مورد شستشو و استحمام آیا سخت گیری میکنند چون شنیدم تا دو هفته اجازه شستشو نمیدن حقیقت داره؟
    اجازه میدن ولی امنیت نداره، با توجه به اینکه توی همه پادگانا عابر بانک هست اگر کارت ببرین خیلی بهتره، کمد بستگی به پادگانتون داره یه سری پادگانا کمد نیست یه اتاق هست که حالت انبار مانند داره و همه بچه ها کوله هاشونو با وسایل میزارن داخل اون اتاق، انکادر منظم بودن تخت خوابتون هست که هر روز صبح باید انجام بدین، خودشون نحوه اش رو بهتون آموزش میدن، شست و شو استحمام و در کل سخگیری در همه موارد بستگی به پادگانتون داره که کجا افتادین ...

سلام دوستان،١٨ماه فعالي بسيج دارم،چقدركسري ميتونم بگيرم،بهم ميدن يا نه؟؟؟؟
    راهي نيست بتونم اخر خدمت نروم

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام دوستان،١٨ماه فعالي بسيج دارم،چقدركسري ميتونم بگيرم،بهم ميدن يا نه؟؟؟؟
    راهي نيست بتونم اخر خدمت نروم
    اگر از پادگانتون گواهی فعالیت بگیرین و دوره تکمیلی هم رفته باشین تا سقف 6 ماه بهتون کسری میدن ..

سلام دوستان
    من تا آخر اسفند امسال وقت دارم برای ارسال دفترچه. اگه همون آخر اسفند بفرستم، فکر می کنین تاریخ اعزامم کی بیفته؟ تو پست های قبلی خوندم که اردیبهشت داره پر می شه و فکر می کنم تا اون موقع تیر هم پر شده باشه. درسته؟ برای من مهمه که حتمن اعزامم از شهریور به بعد باشه...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط into نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا آخر اسفند امسال وقت دارم برای ارسال دفترچه. اگه همون آخر اسفند بفرستم، فکر می کنین تاریخ اعزامم کی بیفته؟ تو پست های قبلی خوندم که اردیبهشت داره پر می شه و فکر می کنم تا اون موقع تیر هم پر شده باشه. درسته؟ برای من مهمه که حتمن اعزامم از شهریور به بعد باشه...
    سلام
    فاصله متعارف بین ارسال و اعزام از 4 تا 8 ماهه، اما اگر خیلی ضروری باشه،ساکن تهران باشید می تونید زمانی که تاریخ اعزامتون مشخص شد، به جلسه حضوری برید و تا 2 ماهه تعجیل بزنید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

نقل قول نوشته اصلی توسط into نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اواخر اسفند بفرستی همون شهریور میخوره یه بار تمدید کن میری آبان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)