صفحه 613 از 758 نخستنخست ... 113513563603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623663713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,121 تا 6,130 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستانی که میخواستن تیر ماه برن سربازی کرج تیر ماه باز شده اگه میخواید برید درخواست بدید فکر کنم شهرای دیگه هم باز شده باشه اگه پرسیدید به بقیه هم خبر بدید من همین امروز رفتم پرسیدم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها اگر کمتر از 40 روز به تاریخ اعزام مونده باشه، برای بار دوم درخواست تمدید کنیم، قبول میکنن؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها اگر کمتر از 40 روز به تاریخ اعزام مونده باشه، برای بار دوم درخواست تمدید کنیم، قبول میکنن؟
    بنظر من شانستو امتحان کن اگر یکبار از پلیس ده تمدید کردی بار دوم خودت از خونه از طریق سایت تمدید کن

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    بنظر من شانستو امتحان کن اگر یکبار از پلیس ده تمدید کردی بار دوم خودت از خونه از طریق سایت تمدید کن
    ممنونم
    تقریبا 36 روز مونده به تاریخ اعزامم که اسفند هستتش.
    من خاستم بندازن، اول اردیبشهت، به نظرتون قبول میکنن؟ چقدر طول میکشه؟
    با توجه به اینکه یکبار تمدید کردم از طریق پلیس+10. (یکبار تمدید دوماهه که برای فوق لیسانس یک دوره محسوب میشه)

بچه ها من به پلیس +10 زنگ زدم. میگم، سایت فایده نداره! یه نامه بیار به ما بده (مشکل خانوادگی دارم) که مشکل حانوادگی داری ما رسیدگی میکنیم برات.
    بهشونم گفتم از طریق سایت زدم!
    اخه ادم بابت مشکل خانوادگی نامه ی چی باید ببره؟ بدم اعضای خانواده امضا کنن، چیکار کنم؟ یه سری موارد محرض نیست که بشه نامه گرفت!؟؟؟
    ویرایش توسط MAHAN7 : January 15th, 2017 در ساعت 12:03 PM
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    ممنونم
    تقریبا 36 روز مونده به تاریخ اعزامم که اسفند هستتش.
    من خاستم بندازن، اول اردیبشهت، به نظرتون قبول میکنن؟ چقدر طول میکشه؟
    با توجه به اینکه یکبار تمدید کردم از طریق پلیس+10. (یکبار تمدید دوماهه که برای فوق لیسانس یک دوره محسوب میشه)

بچه ها من به پلیس +10 زنگ زدم. میگم، سایت فایده نداره! یه نامه بیار به ما بده (مشکل خانوادگی دارم) که مشکل حانوادگی داری ما رسیدگی میکنیم برات.
    بهشونم گفتم از طریق سایت زدم!
    اخه ادم بابت مشکل خانوادگی نامه ی چی باید ببره؟ بدم اعضای خانواده امضا کنن، چیکار کنم؟ یه سری موارد محرض نیست که بشه نامه گرفت!؟؟؟

سلام دوست گرامی
    شما باید همون بار اول 4 ماه تمدید می کردید، اگر مشکل شما فقط تاریخ اعزام در اسفند و یا گرفتن 2 ماه برای امریه هست پیشنهاد میدم درخواست پزشکی استراحت 1 هفته ای رو نزدیک اعزام بگیرید اینطوری تاریخ اعزام شما 2 ماه تمدید خواهد شد البته سایت هم پیشنهاد بدی نیست ولی من خودم استفاده کردم قبلا جواب نگرفتم. اما اسفند ماه خوبی هست که اکثرا میخوان اعزام شن شاید با تمدید شما موافقت بشه علی الحساب سایت رو تمدید بزنید اگر موضوع خیلی مهم هست و در حد چند ماه میخواهید تمدید کنید بهترین و تظمینی ترین راه همون ملاقات مردمی نظام وظیفه تهران هست. در مورد مشکل خانوادگی چیزی به ذهنم نمیرسه شاید مثلا بیماری پدر یا مادر بتونه یک دلیل باشه، امیدوارم بتونید تمدید کنید.

Junior Member

سلام دوستان لطفا یکی من رو راهنمایی کنه استرس زیادی دارم. با مدرک ارشد بدون هیچ کسری و .. بعد از دوره اموزشی باید چکار کنم اونجا تو پادگان؟ ایا هرروز اجازه خروج دارم یا تا اخر هفته باید پادگان بمونم؟ گر دارم ساعت چند اجازه میدن برم؟ کلا میخام بدونم شرایطم چطور میشه بعد دوره اموزشی گرفتن امریه تفاوت فاحشی میکنه با پادگان یا نه؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید میخوام بدونم اگر سرباز معلم بشم یا امریه بگیرم یا کسری و ... و در حین انجام هرکدومش باشم که از دانشگاه داخل یا خارج پذیرش بگیرم بهم اجازه میدن برم واسه تحصیل یا نه؟ مثلا سرباز معلم باشم به نظر منطقی نمیاد بگن دانش اموزا رو ول کن و برو .. خب جواب این سوالو بخوام بدونم باید پیش کی برم تهران یا شهرستان فرق نمیکنه میرم جوابش مهمه برام.

Junior Member

سلام بچه ها کسی جواب سوالات من رو نمیدونه؟ خیلی واجبه جواب بدین تورو خدا

Junior Member

سلام و وقت به خير
    ميخواستم از آقايون يه راهنمايي بگيرم
    من همسرم پارسال 29 بهمن دفاع ارشدشو كرد
    چند تا تا سوال دارم
    اول اينكه مهلت يكساله دقيقا از همين روز دفاع محاسبه ميشه؟ با توجه به اينكه ما بعد اون سه سال مهلت يه سالم كميسيون موارد خاص بهمون مهلت دفاع داد
    و دوم اينكه بايد كي دفترچه رو پر كنيم و بفرستيم
    يعني اخرين روزي كه ميشه كي مثلا يه هفته قبل از همون 29 بهمن خوبه؟
    و وقتي بفرستيم اعزام كي ميخوره
    چون داريم سعي ميكنيم براي دكتري پذيرش بگيريم
    مسلما هر چي ديرتر اعزام بخوره
    ما فرصت بيشتر براي گرفتن معافيت تحصيلي داريم
    خيلي ممنون ميشم اگر جواب سوالاي منو بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط Arousha نمایش پست ها
    سلام و وقت به خير
    ميخواستم از آقايون يه راهنمايي بگيرم
    من همسرم پارسال 29 بهمن دفاع ارشدشو كرد
    چند تا تا سوال دارم
    اول اينكه مهلت يكساله دقيقا از همين روز دفاع محاسبه ميشه؟ با توجه به اينكه ما بعد اون سه سال مهلت يه سالم كميسيون موارد خاص بهمون مهلت دفاع داد
    و دوم اينكه بايد كي دفترچه رو پر كنيم و بفرستيم
    يعني اخرين روزي كه ميشه كي مثلا يه هفته قبل از همون 29 بهمن خوبه؟
    و وقتي بفرستيم اعزام كي ميخوره
    چون داريم سعي ميكنيم براي دكتري پذيرش بگيريم
    مسلما هر چي ديرتر اعزام بخوره
    ما فرصت بيشتر براي گرفتن معافيت تحصيلي داريم
    خيلي ممنون ميشم اگر جواب سوالاي منو بدين
    سلام
    در مورد تاریخ فارغ التحصیلی همون تاریخ دفاع محسوب میشه و دقیقا از این تاریخ 1 سال تمام وقت دارید برید پلیس 10 یا همون پست دفترچه
    در مورد زمان نکته مهم این هست که در همون 29 بهمن 95 هم میتونید برید پلیس 10 و اقدام کنید مشکلی نیست اما ممکنه 29 بهمن جمعه باشه، تعطیل عمومی باشه یا مثلا دستگاه های پلیس 10 قطع بشن یا خدای ناکرده مشکل شخصی واستون پیش بیاد پس چند روز زودتر اقدام کنید
    نکته دوم شما قبل از اینکه برید پلیس 10 و دفترچه پست کنید باید یکسری کارها مثل تعیین گروه خون، واکسن کزاز و مننژیت و مراجعه به دکتر برای معاینه عمومی (برگه معاینه رو از پلیس 10 باید بگیرید) و همچنین باز کردن یک حساب در بانک سپه رو انجام بدید بعدش برید پلیس 10 و دفترچه پست کنید، در مورد واکسن ممکنه در شهر شما در روز های خاصی واکسن بزنند حالا فرض کنید 3 روز مانده به 29 بهمن بخواهید این کارها رو انجام بدید مثلا باشه سه شنبه و تاریخ واکسن شما 4 شنبه هر هفته باشه اینجوری مسلما باید 1 هفته صبر کنید اگر هم صبر کنید چون از 29 بهمن رد بشید غیبت میخورید. پس دقت کنید کار های اولیه رو زودتر انجام بدید. در این مورد فکر نکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم.
    در مورد زمان برای گرفتن معافیت تحصیلی شما اگر بهمن دفترچه پست کنید احتمالا همون تیر ماه تاریخ اعزام میشه (شرایط 22 بهمن رو در نظر بگیرید چون سال قبل خود من بهمن ارسال کردم دقیقا 29 بهمن فارغ التحصیلی وقت داشتم تاریخ اعزامم شد اردیبهشت)، تاریخ اعزام همون روز مشخص میشه بعدش میتونید 2 ماه تمدید کنید. با تمدید 4 ماه هم ممکنه موافقت کنند من خودم با یک بار 4 ماه تمدید کردم. اینجوری تاریخ اعزام میشه شهریور یا تیر، در مورد تمدید اگر باز هم سوالی داشتید پیام خصوصی بدید.
    نکته آخر دقت کنید تا قبل از 29 بهمن دفترچه باید پست شده باشه و الا غیبت میخورید و درست کردن غیبت غیر ممکن هست. در اون صورت حتی وسط خدمت نمی تونید در صورت قبولی در دانشگاه معافیت تحصیلی بگیرید.
    امیدوارم که جواب سوالات رو گرفته باشید.
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)