صفحه 614 از 758 نخستنخست ... 114514564604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624664714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,131 تا 6,140 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_70 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی جواب سوالات من رو نمیدونه؟ خیلی واجبه جواب بدین تورو خدا
    در مورد امریه شنیدم میشه وسطش اومد بیرون اما سرباز معلم رو نمیدونم شاید تعهد داشته باشه
    در مورد سوال دیگه اینکه بله امریه تفاوت زیادی داره چون لباس شخصی هستید از فضای خشک پادگان دور هستید مسلما زمین تا آسمون تفاوت دارند بعدش اگر در پادگان ارتش باشید تا وقت اداری کار هست بقیه رو دست خودتون هست میتونید برید بیرون یا اگه شهر خودتو نهستید برید خونه و دوباره صبح روز بعد بر گردید.

Junior Member

سلام دوستان . من تا 10 بهمن مهلت داشتم امروز رفتم درخواست اعزام دادم متاسفانه افتادم اردیبهشت در حالی که گفته بود تیر ماه اغزامه برای لیسانس ای خداااا...حالا من چه تاریخی برم درخواست تمدید بدم که موافقت بشه من هفتم اردیبهشت امتحان ارشد دارم لطفاً منو راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    در مورد امریه شنیدم میشه وسطش اومد بیرون اما سرباز معلم رو نمیدونم شاید تعهد داشته باشه
    در مورد سوال دیگه اینکه بله امریه تفاوت زیادی داره چون لباس شخصی هستید از فضای خشک پادگان دور هستید مسلما زمین تا آسمون تفاوت دارند بعدش اگر در پادگان ارتش باشید تا وقت اداری کار هست بقیه رو دست خودتون هست میتونید برید بیرون یا اگه شهر خودتو نهستید برید خونه و دوباره صبح روز بعد بر گردید.
    سلام ممنون بعضی از امریه ها پرسیدم باید پولی که به نظام وظیفه پرداخت کردن رو برگردونیم بهشون اگر انصراف بدیم. تا اونجا ک متوجه شدم بعضی جاها میشه ولی بعضی نه مثلا خاتم نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arousha نمایش پست ها
    سلام و وقت به خير
    ميخواستم از آقايون يه راهنمايي بگيرم
    من همسرم پارسال 29 بهمن دفاع ارشدشو كرد
    چند تا تا سوال دارم
    اول اينكه مهلت يكساله دقيقا از همين روز دفاع محاسبه ميشه؟ با توجه به اينكه ما بعد اون سه سال مهلت يه سالم كميسيون موارد خاص بهمون مهلت دفاع داد
    و دوم اينكه بايد كي دفترچه رو پر كنيم و بفرستيم
    يعني اخرين روزي كه ميشه كي مثلا يه هفته قبل از همون 29 بهمن خوبه؟
    و وقتي بفرستيم اعزام كي ميخوره
    چون داريم سعي ميكنيم براي دكتري پذيرش بگيريم
    مسلما هر چي ديرتر اعزام بخوره
    ما فرصت بيشتر براي گرفتن معافيت تحصيلي داريم
    خيلي ممنون ميشم اگر جواب سوالاي منو بدين
    سلام منم دقیقا همچین شرایطی دارم میخوام اپلای کنم و بهمن سال قبل دفا کردم. در مورد شرایط دفاع و .. واسه منکه تو کمیسیون نرفته بود دقیقا همون تاریخ دفاع خورده بود ولی بازم برای اطمینان بیشتر و چون شرایطش خاص بوده رفته تو کمیسیون الان برین دانشگاه نامه ابطال معافیت تحصیلی رو از دانشگاه بگیرین توی اون دقیق ذکر کرده در تاریخ فلان معافیت تحصیلیش باطل شده(گرفتن نامه ابطال معافیت هیچ ربطی نداره به اعزام اینا من خودم 3 ماه قبل گرفتم و الان میخام اقدام کنم تازه) شاید یه چندروز اینور اونور بشه تاخیر نخوره یه موقع. (اگر شهر دیگه ای هم هست دوستی اشنایی بره بهش میدن مهم نیست خود فرد باشه).. در مورد تاریخش من زفتم پلیس +10 گفت کارای پزشکیش یه ده روز طول میکشه یعنی شما برای اطمینان 19 بهمن اینا باید اقدام کنی .. اعزام هم گفت 1/4 میخوره و الان سه هفته هست که باز شده و اون خانمه گفتش احتمالا تا دو سه هفته دیگه میره تو شهریور ولی خب اینجا یکی از دوستان چیزی گفت که شاخ در اوردم میگه الان اقدام کرده افتاده اردیبهشت. راستی دو ماه هم میتونید تاخیر بندازین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtmf نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تا 10 بهمن مهلت داشتم امروز رفتم درخواست اعزام دادم متاسفانه افتادم اردیبهشت در حالی که گفته بود تیر ماه اغزامه برای لیسانس ای خداااا...حالا من چه تاریخی برم درخواست تمدید بدم که موافقت بشه من هفتم اردیبهشت امتحان ارشد دارم لطفاً منو راهنمایی کنید
    اقا مطمئنی؟ من رفتم پلیس+10 گفت تیر میفتی که!!!!! اینجوری که خیلی بد میشه.. همونجا خب ازش میپرسیدی کی اقدام کنم واسه عقب انداختن فک کنم در جا بشه همون موقع اقدام کرد البته من یکی از دوستام یه ماه بعد رفته بود و عقب انداخته بود ولی کاش از خود پلیس +10 میپرسیدی الان هم زنگ بزن بهشون هر وقت گفتن اقدام کن نیاز نیست الکی بری بشین ارشدتو بخون فعلا.. راستی یه سوال کارای پزشکیت چقد طول کشید؟ مهلت خاصی داشت مثلا میتونیم الان کارای پزشکیشو بکنیم بعد نزدیک سالگرد دفامون بریم تحویل پلیس +10 بدیم؟ راستی شما که شهریور افتادی از تهران اقدام کردی یا شهرستان؟ چون شنیدم شهرستان زودتر پر میشه

این اردیبهشت خیلی ماه شومی هست فکر کنم اصلا 2 برابر ماه های دیگه اعزام داره کلا خیلی ماه بد قلقی هست، نگران ارشد نباشید با تمدید اول خیلی راحت موافقت میکنند.

برادر ناراحت نشیا ولی شما دیگه خیلی بدشانسی من هم امروز دفترچه فرستادم افتاد تیر ماه البته یارو گفت هنوز تو بعضی شهر ها ظرفیت اردیبهشت مونده که یکی دو روز دیگه پر میشه

اقا مطمئنی؟ من رفتم پلیس+10 گفت تیر میفتی که!!!!! اینجوری که خیلی بد میشه.. همونجا خب ازش میپرسیدی کی اقدام کنم واسه عقب انداختن فک کنم در جا بشه همون موقع اقدام کرد البته من یکی از دوستام یه ماه بعد رفته بود و عقب انداخته بود ولی کاش از خود پلیس +10 میپرسیدی الان هم زنگ بزن بهشون هر وقت گفتن اقدام کن نیاز نیست الکی بری بشین ارشدتو بخون فعلا.. راستی یه سوال کارای پزشکیت چقد طول کشید؟ مهلت خاصی داشت مثلا میتونیم الان کارای پزشکیشو بکنیم بعد نزدیک سالگرد دفامون بریم تحویل پلیس +10 بدیم؟ راستی شما که شهریور افتادی از تهران اقدام کردی یا شهرستان؟ چون شنیدم شهرستان زودتر پر میشه
    درست گفته بهت من امروز دفترچه رو فرستادم تیر شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    درست گفته بهت من امروز دفترچه رو فرستادم تیر شد
    امیدوارم شما از کجا فرستادی تهران یا شهرستان؟

امیدوارم شما از کجا فرستادی تهران یا شهرستان؟
    امیدواری؟ از کرج

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)