صفحه 615 از 758 نخستنخست ... 115515565605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625665715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,141 تا 6,150 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    امیدواری؟ از کرج
    خب اره.. من هرچی دیرتر برم برام بهتره. حلوا که نمیدن اونجا

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_70 نمایش پست ها
    از من به شما نصیحت. هر چه زودتر بری به نفعته. بعداً که بری توی خدمت میفهمی چی میگم.
    حلوا نمیدن، ولی هر چی دیرتر بری دیرتر هم تموم میکنی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

تجربه نشان داده که در حالت کلی گذارندن سربازی در سنین پایین راحت تر از سنین بالا می باشد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtmf نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تا 10 بهمن مهلت داشتم امروز رفتم درخواست اعزام دادم متاسفانه افتادم اردیبهشت در حالی که گفته بود تیر ماه اغزامه برای لیسانس ای خداااا...حالا من چه تاریخی برم درخواست تمدید بدم که موافقت بشه من هفتم اردیبهشت امتحان ارشد دارم لطفاً منو راهنمایی کنید
    داداش ناراحت نباش . شرایط منم دقیقا مشابه شماست . هم کنکور ارشد دارم هم میخواستم تیر باشم که نشدش . من تا 20 بهمن هم وقت داشتم هفته پیش فرستادم که شد اردیبهشت . همون موقع تمدید زدم الان شدم برج4 . شما هم تمدید بزن .

دوستان من رفتم نتیجه تمدیدم رو پرسیدم گفت موافقت شده ولی برگه ای ندادش بهم گفت نیازی نیست . کجای سایت پلیس +10 میتونم تاریخ اعزامم رو ببینم که یه پرینتی چیزی بگیرم ؟
    بعد سوالم اینه که الان میخوام تمدید دوم رو بزنم از سایت . باید این درخواست تمدید رو تو مهلت یک ساله بعد از اتمام تحصیل ثبت کنم حتما یا نه میتونم بزارم طرفای اردیبهشت خرداد درخواست بدم (الان با تمدید اول برج 4 هستم) با احتمال اینکه با برج 8 موافقت بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد تاریخ فارغ التحصیلی همون تاریخ دفاع محسوب میشه و دقیقا از این تاریخ 1 سال تمام وقت دارید برید پلیس 10 یا همون پست دفترچه
    در مورد زمان نکته مهم این هست که در همون 29 بهمن 95 هم میتونید برید پلیس 10 و اقدام کنید مشکلی نیست اما ممکنه 29 بهمن جمعه باشه، تعطیل عمومی باشه یا مثلا دستگاه های پلیس 10 قطع بشن یا خدای ناکرده مشکل شخصی واستون پیش بیاد پس چند روز زودتر اقدام کنید
    نکته دوم شما قبل از اینکه برید پلیس 10 و دفترچه پست کنید باید یکسری کارها مثل تعیین گروه خون، واکسن کزاز و مننژیت و مراجعه به دکتر برای معاینه عمومی (برگه معاینه رو از پلیس 10 باید بگیرید) و همچنین باز کردن یک حساب در بانک سپه رو انجام بدید بعدش برید پلیس 10 و دفترچه پست کنید، در مورد واکسن ممکنه در شهر شما در روز های خاصی واکسن بزنند حالا فرض کنید 3 روز مانده به 29 بهمن بخواهید این کارها رو انجام بدید مثلا باشه سه شنبه و تاریخ واکسن شما 4 شنبه هر هفته باشه اینجوری مسلما باید 1 هفته صبر کنید اگر هم صبر کنید چون از 29 بهمن رد بشید غیبت میخورید. پس دقت کنید کار های اولیه رو زودتر انجام بدید. در این مورد فکر نکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم.
    در مورد زمان برای گرفتن معافیت تحصیلی شما اگر بهمن دفترچه پست کنید احتمالا همون تیر ماه تاریخ اعزام میشه (شرایط 22 بهمن رو در نظر بگیرید چون سال قبل خود من بهمن ارسال کردم دقیقا 29 بهمن فارغ التحصیلی وقت داشتم تاریخ اعزامم شد اردیبهشت)، تاریخ اعزام همون روز مشخص میشه بعدش میتونید 2 ماه تمدید کنید. با تمدید 4 ماه هم ممکنه موافقت کنند من خودم با یک بار 4 ماه تمدید کردم. اینجوری تاریخ اعزام میشه شهریور یا تیر، در مورد تمدید اگر باز هم سوالی داشتید پیام خصوصی بدید.
    نکته آخر دقت کنید تا قبل از 29 بهمن دفترچه باید پست شده باشه و الا غیبت میخورید و درست کردن غیبت غیر ممکن هست. در اون صورت حتی وسط خدمت نمی تونید در صورت قبولی در دانشگاه معافیت تحصیلی بگیرید.
    امیدوارم که جواب سوالات رو گرفته باشید.
    موفق باشید.
    واقعا از توضيحات كاملتون ممنونم
    حداقل ميدونيم الان يه چند ماهي ميتونيم براي خودمون وقت بخريم
    از طرف ديگه يه پرونده معافيت كفالت بهزيستي هم در جريان داريم
    شايد شانس يار بود و به نتيجه رسيد
    پس اين بحث غيبت و ممانعت از خروج براي بعد خيلي جدي
    فقط اميدوارم تا ميتونيم اعزام رو به تاخير بندازيم
    گرفتن پذيرش زمان بر
    در مورد تمديد كه گفتيد
    براي همه موافقت ميشه؟
    نياز به مدرك خاصي هست؟
    يا نه فقط كافيه يه فرم پر بشه
    و فرجه اي هست كه به همه داده ميشه
    و اينكه اگر يه نفر بزنه 4 ماه موافقت نشه
    ميتونه دوباره درخواست بده و بزنه براي دو ماه؟

بازم ممنونم از توجهتون
    ویرایش توسط Arousha : January 17th, 2017 در ساعت 11:05 AM

Junior Member

سلام منم دقیقا همچین شرایطی دارم میخوام اپلای کنم و بهمن سال قبل دفا کردم. در مورد شرایط دفاع و .. واسه منکه تو کمیسیون نرفته بود دقیقا همون تاریخ دفاع خورده بود ولی بازم برای اطمینان بیشتر و چون شرایطش خاص بوده رفته تو کمیسیون الان برین دانشگاه نامه ابطال معافیت تحصیلی رو از دانشگاه بگیرین توی اون دقیق ذکر کرده در تاریخ فلان معافیت تحصیلیش باطل شده(گرفتن نامه ابطال معافیت هیچ ربطی نداره به اعزام اینا من خودم 3 ماه قبل گرفتم و الان میخام اقدام کنم تازه) شاید یه چندروز اینور اونور بشه تاخیر نخوره یه موقع. (اگر شهر دیگه ای هم هست دوستی اشنایی بره بهش میدن مهم نیست خود فرد باشه).. در مورد تاریخش من زفتم پلیس +10 گفت کارای پزشکیش یه ده روز طول میکشه یعنی شما برای اطمینان 19 بهمن اینا باید اقدام کنی .. اعزام هم گفت 1/4 میخوره و الان سه هفته هست که باز شده و اون خانمه گفتش احتمالا تا دو سه هفته دیگه میره تو شهریور ولی خب اینجا یکی از دوستان چیزی گفت که شاخ در اوردم میگه الان اقدام کرده افتاده اردیبهشت. راستی دو ماه هم میتونید تاخیر بندازین
    سلام
    لطف كردين جواب سوالمو دادين
    ممنون از راهنمايتون براي بحث ابطال
    شوهرم دوره 3 سالشو طي كرده بود ولي دفاع نكرده بود
    سال 93 يك سال ديگه بهش فرصت دادن
    و بهمن 94 دفاع كرد
    اونجوري كه من خوندم توي سايت نظام وظيفه موعد يكساله براي افرادي مثل همسر من مشابه بقيه در نظر گرفته ميشه
    حتما پي گيري نامه رو ميكنم
    در مورد اعزام همون روز كه ميره دفترچه رو پت كنه بهش ميگن كي اعزام ميشه؟
    معذرت ميخوام چون من پي گير كاراي همسرمم و هيچ آشنايي با سربازي ندارم طبيعتا مجبورم سوال بپرسم
    اگر تاريخ تير بخوره و بعد دو ماهم بتونيم تمديد كنيم عالي
    تا اون موقع هر جور شده پذيرش ميگيريم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arousha نمایش پست ها
    سلام
    و بهمن 94 دفاع كرد
    اونجوري كه من خوندم توي سايت نظام وظيفه موعد يكساله براي افرادي مثل همسر من مشابه بقيه در نظر گرفته ميشه
    معذرت ميخوام چون من پي گير كاراي همسرمم و هيچ آشنايي با سربازي ندارم طبيعتا مجبورم سوال بپرسم
    خواهش میکنم.. اون برگه ابطال معافیت تحصیلی رو از دانشگاه بگیرید همه چیز مشخص میشه من کسی با شرایط همسر شما ندیدم نمیتونم دقیق نظر بدم. اره وقتی دفترچه رو پست میکنه پلیس +10 میگه اعزامش کی هست که میتونید بهش بگید تمدید کنه براتون همونجا. در بدترین حالت اردیبهشت میفتین در بهترین حالت هم شهریور و احتمال زیاد تیر که دوماه تمدید هم بکنه هرکدوم دوماه شیفت میکنه. اگر تا 29 بهمن فرصت داره بنظرم 19 بهمن به بعد اقدام کنید شاید شهریور بیفته و با دوماه تمدید بشه ابان (به تاریخ تعطیلی ها دقت کنین فرصت کافی برای کارای پزشکی اینا داشته باشه)

Junior Member

به عنوان کسی که سربازیشو بدون کسری گذرونده اونم خیلی دور تر از تهران پیشنهادم اینه که شما زود برو به هیچ وجه نباید دست دست کنی بعد ها پشیمون میشی

واقعا از توضيحات كاملتون ممنونم
    حداقل ميدونيم الان يه چند ماهي ميتونيم براي خودمون وقت بخريم
    از طرف ديگه يه پرونده معافيت كفالت بهزيستي هم در جريان داريم
    شايد شانس يار بود و به نتيجه رسيد
    پس اين بحث غيبت و ممانعت از خروج براي بعد خيلي جدي
    فقط اميدوارم تا ميتونيم اعزام رو به تاخير بندازيم
    گرفتن پذيرش زمان بر
    در مورد تمديد كه گفتيد
    براي همه موافقت ميشه؟
    نياز به مدرك خاصي هست؟
    يا نه فقط كافيه يه فرم پر بشه
    و فرجه اي هست كه به همه داده ميشه
    و اينكه اگر يه نفر بزنه 4 ماه موافقت نشه
    ميتونه دوباره درخواست بده و بزنه براي دو ماه؟
    بازم ممنونم از توجهتون
    سلام
    خواهش می کنم ایشالله مشکل شما هم حل میشه
    تمدید اول نیاز به مدرک نداره پلیس 10 چند تا گزینه داره مثلا به دلیل امریه، مشکل خانوادگی، کنکور، پذیرش سپاه و ... فقط خود پلیس 10 یکی از این گزینه ها رو انتخاب میکنه مدرکی هم نمیخواد. اگه 4 ماه زدید قبول نکردند بزنید 2 ماه 2 ماه رو راحت قبول می کنند. روش دیگه این هست که با 197 تماس بگیرید و برای ملاقات مردمی با رئیس نظام وظیفه کشور در تهران نوبت بگیرید اونجا مشکل شما حتما حل خواهد شد و میتونید چند ماه تاخیر بزنید. دقت کنید ملاقات مردمی نظام وظیفه استان شما هم وجود داره اما دستور نظام وظیفه تهران لازم الاجرا هست ولی به استان نمیشه اعتماد کرد چون به زور فقط 2 ماه میزنند و میگن که در حدود اختیارات ما نیست.

Junior Member

سلام
    و بهمن 94 دفاع كرد
    سلام شما گفتین که کمیسیون موارد خاص به ایشون اجازهداده ارشد رو 4 ساله تموم کنن. آیا نظام وظیفه هم معافیت تحصیلی ایشون رو یکسال تمدید کرده یا نه؟ و الا غیبت می خورن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)