صفحه 616 از 758 نخستنخست ... 116516566606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625626666716 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,151 تا 6,160 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان اطلاع دارند کارت پايان خدمت از س_ پ ا ه چند روزه صادر میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    داداش ناراحت نباش . شرایط منم دقیقا مشابه شماست . هم کنکور ارشد دارم هم میخواستم تیر باشم که نشدش . من تا 20 بهمن هم وقت داشتم هفته پیش فرستادم که شد اردیبهشت . همون موقع تمدید زدم الان شدم برج4 . شما هم تمدید بزن .

دوستان من رفتم نتیجه تمدیدم رو پرسیدم گفت موافقت شده ولی برگه ای ندادش بهم گفت نیازی نیست . کجای سایت پلیس +10 میتونم تاریخ اعزامم رو ببینم که یه پرینتی چیزی بگیرم ؟
    بعد سوالم اینه که الان میخوام تمدید دوم رو بزنم از سایت . باید این درخواست تمدید رو تو مهلت یک ساله بعد از اتمام تحصیل ثبت کنم حتما یا نه میتونم بزارم طرفای اردیبهشت خرداد درخواست بدم (الان با تمدید اول برج 4 هستم) با احتمال اینکه با برج 8 موافقت بشه؟
    ممنون از شما یکم حالم بهتر شد . این تمدید رو چه مدت بعد درخاست دادین ؟ بعد چه مدت جوابش اومد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtmf نمایش پست ها
    ممنون از شما یکم حالم بهتر شد . این تمدید رو چه مدت بعد درخاست دادین ؟ بعد چه مدت جوابش اومد ؟
    48 ساعت بعد از درخواست اعزام . بعد از یک هفته .

دوستان راجع به سوال بنده کسی نظری نداره؟

دوستان من رفتم نتیجه تمدیدم رو پرسیدم گفت موافقت شده ولی برگه ای ندادش بهم گفت نیازی نیست . کجای سایت پلیس +10 میتونم تاریخ اعزامم رو ببینم که یه پرینتی چیزی بگیرم ؟
    بعد سوالم اینه که الان میخوام تمدید دوم رو بزنم از سایت . باید این درخواست تمدید رو تو مهلت یک ساله بعد از اتمام تحصیل ثبت کنم حتما یا نه میتونم بزارم طرفای اردیبهشت خرداد درخواست بدم (الان با تمدید اول برج 4 هستم) با احتمال اینکه با برج 8 موافقت بشه؟

48 ساعت بعد از درخواست اعزام . بعد از یک هفته .

دوستان راجع به سوال بنده کسی نظری نداره؟
    سلام خوشحال شدم که با تمدید شما موافقت شد، در مورد سوال شما اینکه من فکر میکنم این پلیس 10 که شما بهش مراجعه می کنید بیشتر درصدد راحت کردن کار خودش هست، من خودم تمدید کردم بعد از تمدید باید برگه اعزام جدید رو همون پلیس 10 برای شما پرینت بگیره، اون برگه همون برگه سبز جدید شما هست که مثلا اگر بخواهید امریه هم بگیرید باید حتما داشته باشیدش در ضمن قسمت پایین این برگه هم باید مهر پلیس 10 رو داشته باشه، میتونید برید پیش همون پلیس 10 بهانه بیارید که واسه امریه برگه سبز میخواهید، شما در سایت پلیس 10 نمیتونید خودتون پرینت بگیرید، برای اطمینان از اینکه واقعا تمدید شده یا نه هم برید سایت نظام وظیفه رو چک کنید البته سایت نظام وظیفه یکم دیر آپدیت میشه ممکنه هنوز تاریخ اعزام قبلی رو داشته باشه، تو قسمت درخواست خروج از کشور که مربوط به سایت پلیس 10 هست یکم جلو برید تاریخ اعزام شما رو نوشته اما دقت کنید یک وقت درخواست خروج از کشور ندید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام خوشحال شدم که با تمدید شما موافقت شد، در مورد سوال شما اینکه من فکر میکنم این پلیس 10 که شما بهش مراجعه می کنید بیشتر درصدد راحت کردن کار خودش هست، من خودم تمدید کردم بعد از تمدید باید برگه اعزام جدید رو همون پلیس 10 برای شما پرینت بگیره، اون برگه همون برگه سبز جدید شما هست که مثلا اگر بخواهید امریه هم بگیرید باید حتما داشته باشیدش در ضمن قسمت پایین این برگه هم باید مهر پلیس 10 رو داشته باشه، میتونید برید پیش همون پلیس 10 بهانه بیارید که واسه امریه برگه سبز میخواهید، شما در سایت پلیس 10 نمیتونید خودتون پرینت بگیرید، برای اطمینان از اینکه واقعا تمدید شده یا نه هم برید سایت نظام وظیفه رو چک کنید البته سایت نظام وظیفه یکم دیر آپدیت میشه ممکنه هنوز تاریخ اعزام قبلی رو داشته باشه، تو قسمت درخواست خروج از کشور که مربوط به سایت پلیس 10 هست یکم جلو برید تاریخ اعزام شما رو نوشته اما دقت کنید یک وقت درخواست خروج از کشور ندید.
    مرسی عزیز . رفتم برام پرینت گرفت (مشابه اون برگ سبزی که بار اول داد بهم . ولی سیاه سفیده) مهر هم زد و توش زده برج 4 . الان یه سوال من تمدید دوم رو از سایت میخوام بزنم . این قانونه که حتما درخواست تمدیدم رو تو بازه یک ساله بعد از اتمام تحصیل باید ثبت کنم ؟ یعنی من بهمن 94 درسم تموم شد تا بهمن مهلت دارم درخواست تمدید بدم یا نه میشه بزارم یکی دوماه مونده به تیرماه که اعزام شهریور هم پر شده باشه بیفتم همون برج 8 که میخوام؟

مرسی عزیز . رفتم برام پرینت گرفت (مشابه اون برگ سبزی که بار اول داد بهم . ولی سیاه سفیده) مهر هم زد و توش زده برج 4 . الان یه سوال من تمدید دوم رو از سایت میخوام بزنم . این قانونه که حتما درخواست تمدیدم رو تو بازه یک ساله بعد از اتمام تحصیل باید ثبت کنم ؟ یعنی من بهمن 94 درسم تموم شد تا بهمن مهلت دارم درخواست تمدید بدم یا نه میشه بزارم یکی دوماه مونده به تیرماه که اعزام شهریور هم پر شده باشه بیفتم همون برج 8 که میخوام؟
    نه چنین قانونی نداریم که مثلا تو بازه فارغ التحصیلی تمدید بشه میتونید مثلا آخرای فروردین تمدید کنید ولی فاصله زمان درخواست تمدید رو شنیدم که 60 تا 70 روز قبل از اعزام باشه راحت تر قبول میکنند، در مورد برگه سبز هم همون برگه سفید مهر شده برگه سبز شما هست.

سلام دو ماه به تاریخ اعزام درخواست تمدید بده دیرتر باشه شاید قبول نکنن هر چند من دیدم یارو دو هفته مونده به اعزام درخواست داد قبول کردن!!!

کلا هر دمبیل هستش و شانسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    کلا هر دمبیل هستش و شانسی
    تو همین تایپیک بود که یکی نوشته بود تاریخ اعزامش اردیبهشت 95 بوده بعد رفته تو سایت پلیس 10 خواسته تمدید کنه درخواست تمدید اسفند 96 داده بعد موافقت هم شده، کلا یکم شانسی هم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_70 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.. اون برگه ابطال معافیت تحصیلی رو از دانشگاه بگیرید همه چیز مشخص میشه من کسی با شرایط همسر شما ندیدم نمیتونم دقیق نظر بدم. اره وقتی دفترچه رو پست میکنه پلیس +10 میگه اعزامش کی هست که میتونید بهش بگید تمدید کنه براتون همونجا. در بدترین حالت اردیبهشت میفتین در بهترین حالت هم شهریور و احتمال زیاد تیر که دوماه تمدید هم بکنه هرکدوم دوماه شیفت میکنه. اگر تا 29 بهمن فرصت داره بنظرم 19 بهمن به بعد اقدام کنید شاید شهریور بیفته و با دوماه تمدید بشه ابان (به تاریخ تعطیلی ها دقت کنین فرصت کافی برای کارای پزشکی اینا داشته باشه)
    بازم ممنونم از همراهيتون
    حتما از 20 بهمن اقدام ميكنيم براي اعزام
    خيلي راهنمايي كرديد
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)