صفحه 617 از 758 نخستنخست ... 117517567607608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627667717 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,161 تا 6,170 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم ایشالله مشکل شما هم حل میشه
    تمدید اول نیاز به مدرک نداره پلیس 10 چند تا گزینه داره مثلا به دلیل امریه، مشکل خانوادگی، کنکور، پذیرش سپاه و ... فقط خود پلیس 10 یکی از این گزینه ها رو انتخاب میکنه مدرکی هم نمیخواد. اگه 4 ماه زدید قبول نکردند بزنید 2 ماه 2 ماه رو راحت قبول می کنند. روش دیگه این هست که با 197 تماس بگیرید و برای ملاقات مردمی با رئیس نظام وظیفه کشور در تهران نوبت بگیرید اونجا مشکل شما حتما حل خواهد شد و میتونید چند ماه تاخیر بزنید. دقت کنید ملاقات مردمی نظام وظیفه استان شما هم وجود داره اما دستور نظام وظیفه تهران لازم الاجرا هست ولی به استان نمیشه اعتماد کرد چون به زور فقط 2 ماه میزنند و میگن که در حدود اختیارات ما نیست.
    خيلي لطف كردين
    تا حدودي خيالم راحت شد
    كه شايد بتونيم راه گريزي پيدا كنيم
    اميدوارم شما هم موفق باشيد

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. من پستهای صفحه قبل رو خوندم استرسی شدم، من اعزامم 1 اسفنده، فردا اگر برم واسه درخواست تمدید قبول نمیکنن؟ بچه ها نوشته بودن 60-70 روز قبل از اعزام باید درخواست داد!

برگه ثبت نام کنکور دکتری رو هم میتونم ببرم که اسفند برگزار میشه.

خیلی حیاتیه این تمدید برام چون اپلای کردم و حداقل اسفند و فروردین رو باید آزاد باشم دیگه که نتایج پذیرش میاد!
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. من پستهای صفحه قبل رو خوندم استرسی شدم، من اعزامم 1 اسفنده، فردا اگر برم واسه درخواست تمدید قبول نمیکنن؟ بچه ها نوشته بودن 60-70 روز قبل از اعزام باید درخواست داد!

برگه ثبت نام کنکور دکتری رو هم میتونم ببرم که اسفند برگزار میشه.

خیلی حیاتیه این تمدید برام چون اپلای کردم و حداقل اسفند و فروردین رو باید آزاد باشم دیگه که نتایج پذیرش میاد!
    با برگه ازمون كنكور برید، پلیس 10 بگید حله
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    با برگه ازمون كنكور برید، پلیس 10 بگید حله
    ممنونم، به نظرتون چیکار میتونم بکنم که تمدیدم 4 ماهه بشه که دیگه خیالم بابت حضور برای مراحل اپلای و سفارت و غیره راحت باشه؟

ممنونم، به نظرتون چیکار میتونم بکنم که تمدیدم 4 ماهه بشه که دیگه خیالم بابت حضور برای مراحل اپلای و سفارت و غیره راحت باشه؟
    نمیدونم دقیقا.
    ولی مطمن میگم، تا اول اردیبهشت که آپریل به انتهاش میرسه، شما هرچی جواب پذیرش بوده گرفتید رفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    نمیدونم دقیقا.
    ولی مطمن میگم، تا اول اردیبهشت که آپریل به انتهاش میرسه، شما هرچی جواب پذیرش بوده گرفتید رفته!
    البته بنده هم وضعیتی مشابه DrABP دارم و یک بار تمدید زدم از 12 به 2. سیستم پلیس10 قبول نمیکرد که به 4 بزنه. بعد از اینکه درخواست تمدید به 2 مورد قبول واقع شد، از پلیس10 خواستم یک بار دیگه تمدید به 4 بزنه که سیستم دیگه ارور میداد که فقط یکبار مجاز به تمدید میباشید.
    ولی من با شما مخالفم که میفرمایید تا اول برج 2 هرچی جواب هست اومده. با یه سرچ دربین نتایج پذیرش/ریجکت سالهای قبل در این فروم و فروم های خارجی، دیده میشه که بعضا خیلی از جوابها در ماه می اومده که اول اردیبهشت رو رد میکنه.
    بنظر من دوستانی که مشکل مشابهی رو دارن، محکم کاری کنن و تمدید رو به برج 4 بزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    البته بنده هم وضعیتی مشابه DrABP دارم و یک بار تمدید زدم از 12 به 2. سیستم پلیس10 قبول نمیکرد که به 4 بزنه. بعد از اینکه درخواست تمدید به 2 مورد قبول واقع شد، از پلیس10 خواستم یک بار دیگه تمدید به 4 بزنه که سیستم دیگه ارور میداد که فقط یکبار مجاز به تمدید میباشید.
    ولی من با شما مخالفم که میفرمایید تا اول برج 2 هرچی جواب هست اومده. با یه سرچ دربین نتایج پذیرش/ریجکت سالهای قبل در این فروم و فروم های خارجی، دیده میشه که بعضا خیلی از جوابها در ماه می اومده که اول اردیبهشت رو رد میکنه.
    بنظر من دوستانی که مشکل مشابهی رو دارن، محکم کاری کنن و تمدید رو به برج 4 بزنن.
    دوست عزیز، ددلاین دانشگاههای آمریکای شمالی، غالبا تویه یه بازه ی مشخصی هستش.
    همون با سرچ در نتایج پذیرش همین فروم میبیننید، پیک نتایج کی هستش!
    بعلاوه اون نتایجی که در ماه می میاد، انقدر دیر هستش که شما تا اون موقع نتیجه پذیرش از دانشگاههای دیگه رو گرفتید! (و یا مصاحبه هاشو کردید!)
    بنابراین این نتیجه ی خارج از بازه، میشه گفت بی تاثیره برویه تصمیم گیریه شما.
    مگه اینکه همه رو ریجکت شده باشید.
    بنابراین، به نظر بنده در این بازه شما تمام مصاحبه های لازم رو کاملا و و تقریبا تمام نتایج پذیرش رو گرفتید! درصورتی که در داغنشگاه مورد نظر ددلاینش مثل عرف ددلاین فصل پاییز باقیه دانشگاهها باشه.
    اون ماه می هم جوابش میاد! یعنی مصاحبه ش قبلش انجام شده.
    پس به نظر بنده نیازی به تمدید مجدد نیست!
    ولی اگه دوس دارید و ممکنه اینکارو بکنید. ولی من فک نمیکنم چیزی عوض شه!

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در مورد ددلاینها درست میگین. هرچند کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    به نظرتون میتونم با عنوان کردن اینکه مصاحبه های دکتری داخل اردیبهشت و خرداد این حدوداست راضیشون کنم تمدید 4 ماهه بزنن؟

به نظرتون میتونم با عنوان کردن اینکه مصاحبه های دکتری داخل اردیبهشت و خرداد این حدوداست راضیشون کنم تمدید 4 ماهه بزنن؟
    کارمند پلیس 10 کاره ای نیست که شما راضیش بکنید یا نه اونم یکی مثل شماست سیستم ثبت نکنه کاری از دستش بر نمیاد باز اگه نظام وظیفه رفته بودید بحث متفاوت بود

پلیس10 مشکلی نداره راحت میزنه. عذر و بهانه هم نمیخواد. منتهی سیستم اصلا اجازه نمیده درخواست تمدید بیشتر از دو ماه رو ثبت کنن براتون. درمورد من که اینطور بود. طرف گفت ارور میده که بیش از دو ماه نمیتونه عقب بندازه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)