صفحه 618 از 758 نخستنخست ... 118518568608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627628668718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,171 تا 6,180 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوست عزیز، ددلاین دانشگاههای آمریکای شمالی، غالبا تویه یه بازه ی مشخصی هستش.
    همون با سرچ در نتایج پذیرش همین فروم میبیننید، پیک نتایج کی هستش!
    بعلاوه اون نتایجی که در ماه می میاد، انقدر دیر هستش که شما تا اون موقع نتیجه پذیرش از دانشگاههای دیگه رو گرفتید! (و یا مصاحبه هاشو کردید!)
    بنابراین این نتیجه ی خارج از بازه، میشه گفت بی تاثیره برویه تصمیم گیریه شما.
    مگه اینکه همه رو ریجکت شده باشید.
    بنابراین، به نظر بنده در این بازه شما تمام مصاحبه های لازم رو کاملا و و تقریبا تمام نتایج پذیرش رو گرفتید! درصورتی که در داغنشگاه مورد نظر ددلاینش مثل عرف ددلاین فصل پاییز باقیه دانشگاهها باشه.
    اون ماه می هم جوابش میاد! یعنی مصاحبه ش قبلش انجام شده.
    پس به نظر بنده نیازی به تمدید مجدد نیست!
    ولی اگه دوس دارید و ممکنه اینکارو بکنید. ولی من فک نمیکنم چیزی عوض شه!
    تاریخ 1 اردیبهشت خیلی لب مرز هست. قبول دارم که اکثر نتایج توی همون آپریل اعلام میشن. اما تا بخوان آی-20 رو صادر کنن و اسکن کنن بفرستن باز چند روزی طول میکشه و امکانش هست که 1 اردیبهشت رد بشه. غیبت هم که نمیخواییم بخوریم مجبوریم واسه 2 هفته هم که شده بریم آموزشی. حالا بیا توو آموزشی مرخصی بگیر و ایمیل بازی کن و ترخیص شو... خیلی دردسر داره. امیدوارم قبل از 1 اردیبهشت اسکن I-20 برسه که حداقل کله رو نتراشیم!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    تاریخ 1 اردیبهشت خیلی لب مرز هست. قبول دارم که اکثر نتایج توی همون آپریل اعلام میشن. اما تا بخوان آی-20 رو صادر کنن و اسکن کنن بفرستن باز چند روزی طول میکشه و امکانش هست که 1 اردیبهشت رد بشه. غیبت هم که نمیخواییم بخوریم مجبوریم واسه 2 هفته هم که شده بریم آموزشی. حالا بیا توو آموزشی مرخصی بگیر و ایمیل بازی کن و ترخیص شو... خیلی دردسر داره. امیدوارم قبل از 1 اردیبهشت اسکن I-20 برسه که حداقل کله رو نتراشیم!
    دوست عزیز شما با ایمیل پذیرش میتونید کارای معافیت تحصیلی رو اکی کنید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام دوستان،
    نمی‌دونم جای درستی سوال رو مطرح می‌کنم یا نه؛ ممنون میشم اگر جواب بدید. هر چند از اون سوال‌های پیش پا افتاده است ولی فقط میخوام مطمئن شم و از استرسش کم شه. من اعزامی یک دی ۹۵ام. برای دکتری هم اپلای کردم. بر فرض، در صورت گرفتن پذیرش نهایی، میشه با وثیقه مراحل معافیت از تحصیل رو شروع کرد دیگه؟! نامه‌ی پذیرشی که باید به وزارت علوم برد در واقع همون ایمیل میشه یا نامه‌ی فیزیکیه؟
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    در مورد ددلاینها درست میگین. هرچند کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    به نظرتون میتونم با عنوان کردن اینکه مصاحبه های دکتری داخل اردیبهشت و خرداد این حدوداست راضیشون کنم تمدید 4 ماهه بزنن؟
    به نظر من اول از پلیس 10 تمدید کنید بعدش از سایت پلیس 10 خودتون تمدید کنید میشه 4 ماه، اگر موفق نشدید برید ملاقات مردمی که حداقل 6 ماه تمدید کنید کارهاتون رو انجام بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    یه نکته رو می خواستم به اطلاعتون برسونم
    اگه می خواید تاریخ اعزامتون دیرتر باشه، کافیه هنگام دفترچه فرستادن به کارمند پلیس +10 بگید تاریخ مد نظرتون کی هست
    مثلا اگه الان اعزام ها رو برای اردیبهشت می زنن می تونید بگید تاریخ اعزام من رو شهریور بزن
    دوست من ماه پیش دفترچه فرستاد و بدون هیچ گونه تمدید و غیره کارمند پلیس +10 تاریخ اعزامش رو شهریور زد

نقل قول نوشته اصلی توسط sinao نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نکته رو می خواستم به اطلاعتون برسونم
    اگه می خواید تاریخ اعزامتون دیرتر باشه، کافیه هنگام دفترچه فرستادن به کارمند پلیس +10 بگید تاریخ مد نظرتون کی هست
    مثلا اگه الان اعزام ها رو برای اردیبهشت می زنن می تونید بگید تاریخ اعزام من رو شهریور بزن
    دوست من ماه پیش دفترچه فرستاد و بدون هیچ گونه تمدید و غیره کارمند پلیس +10 تاریخ اعزامش رو شهریور زد
    این مطلبی که شما فرمودید اولا مربوط به افرادی هست که در فرصت فارغ التحصیلی قرار داشته باشند و بعدش هم خیلی بستگی به شانس داره، از هر 5000 نفر درخواست یکی رو قبول میکنند.

بعضی سازمان های امریه گیرنده درخواست میکنند که اگر معاف از رزم هستید باید مدرک داشته باشید این مدرک رو از کجا باید گرفت پلیس 10 ، نظام وظیفه شهرستان یا نظام وظیفه استان؟

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    به نظر من اول از پلیس 10 تمدید کنید بعدش از سایت پلیس 10 خودتون تمدید کنید میشه 4 ماه، اگر موفق نشدید برید ملاقات مردمی که حداقل 6 ماه تمدید کنید کارهاتون رو انجام بدید.
    من همین الان پلیس +10 بودم و کارمند اونجا میگفت سیستم اصلا اجازه ثبت بیش از 2 ماه تمدید رو نمیده.
    الان برگه درخواست تمدید برای 1 اردیبهشت رو دارم، یعنی شما میگین با کد سخا برم درخواست تمدید برای 1 تیر بزنم؟
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    من همین الان پلیس +10 بودم و کارمند اونجا میگفت سیستم اصلا اجازه ثبت بیش از 2 ماه تمدید رو نمیده.
    الان برگه درخواست تمدید برای 1 اردیبهشت رو دارم، یعنی شما میگین با کد سخا برم درخواست تمدید برای 1 تیر بزنم؟
    به نظر من اگر اجازه تمدید 4 ماه رو نمیده تاکید نکنید چون ممکنه همین فرصت رو از دست بدید، برای اردیبهشت یعنی 2 ماه درخواست بدید بعدش هم قبول که شد(میشه گفت نقد (2ماه) رو بچسبید و نسیه رو ول کنید (4 ماه))، از طریق سایت دوباره درخواست تمدید بدید با همون کد سخا و کد ملی البته تمدید بار دوم رو دیگه به پلیس 10 نرید خودتون برید سایت تمدیدکنید، چون تاریخ اعزام شما خیلی نزدیکه ممکنه با 4 ماه تمدید موافقت نشه جهت اطمینان علی الحساب همین 2 ماه رو بزنید بعد اگر سایت نتونست 2 ماهه دیگه تمیدد کنه تا اردیبهشت حداقل وقت دارید برید ملاقات مردمی اونجا باز هم میتونید وقت بگیرید. اگر سایت تونست 2 ماه دیگه تمدید کنه تا تیر ماه شما حتی برای شهریور با یک گواهی پزشکی میتونید دوباره 2 ماه تمدید کنید اینجوری میشه 6 ماه، امیدارم با تمدید شما هم موافقت بشه، اگر هم خیلی استرس شدید برای تمدید دارید و نیازه به تمدید چند ماه و راحت شدن خیالتون دارید به نظرم با 197 تماس بگیرید برای ملاقات مردمی تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    بعضی سازمان های امریه گیرنده درخواست میکنند که اگر معاف از رزم هستید باید مدرک داشته باشید این مدرک رو از کجا باید گرفت پلیس 10 ، نظام وظیفه شهرستان یا نظام وظیفه استان؟
    وقتی وضعیت معاف از رزم شما توسط نظام وظیفه بعد از کمیسیون و ... مشخص میشه طبیعتا بعد از چند روز برگ سبز صادر و پست میشه که داخل اون نوشته معاف از رزم که مدرک معتبر برای ارائه است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)