صفحه 625 از 758 نخستنخست ... 125525575615616617618619620621622623624625626627628629630631632633634635675725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    یکی از عزیزانی که تازه دفترچه فرستاده و تمدید هم نزده ، میشه چک کنه تو سامانه ببینه تمدید براش مجازه یا نه ... ممنون میشم انجام بدید وضعیت ما هم مشخص میشه
    برادر! من میگم سایت غیر فعاله شما میگی چک کنید؟ من تاریخ اعزامم یک تیر است تمدید هم نکردم تو سایت زده یک تیر تمدید هم نداره همش تعجیله به تارخ 19 فروردین!!! و 1 اسفند!!! سایت رو هواست دیگه باید یه مدت صبر کرد ببینیم چه تغییری میدن

سلام دوستان
    میگم کسی اطلاع داره برچ 12 از اصفهان تو سپاه اموزشی کجا میندازن؟
    البته متاهل هم هستم
    بعد واقعا چقد مرخصی میدن تو این دوره طلائی

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    برادر! من میگم سایت غیر فعاله شما میگی چک کنید؟ من تاریخ اعزامم یک تیر است تمدید هم نکردم تو سایت زده یک تیر تمدید هم نداره همش تعجیله به تارخ 19 فروردین!!! و 1 اسفند!!! سایت رو هواست دیگه باید یه مدت صبر کرد ببینیم چه تغییری میدن
    خب مشکل این دوستمون حل شد شما همون گزینه مناسب برای تائید مشکل همگانی سایت هستید، هم جدیدا فرستادید و هم تمدید نکردید، فقط هم براتون تعجیل 19 و 1 هست.

درجه نظامی ارشد که معاف از رزم باشه چه هست؟ گروهبان یا سرباز صفر؟
    ویرایش توسط UN22 : February 1st, 2017 در ساعت 05:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    خب مشکل این دوستمون حل شد شما همون گزینه مناسب برای تائید مشکل همگانی سایت هستید، هم جدیدا فرستادید و هم تمدید نکردید، فقط هم براتون تعجیل 19 و 1 هست.
    سایت کلا تعطیل شده دیگه نمیشه کاری کرد باید بریم سربازی...!

سلام دوستان
    بنده امروز دفترچه پست کردم. اعزامم خورد برج 4 ( ارشد) ... من ساکن کرج هستم پلیس+10 که میگه کلا تمدید و تعجیل نداریم، میخواستم بدونم ملاقات مردمی که میگن تهران پل چوبیه ، باید از قبل نوبت بگیری یا به چه ترتیبی هست؟ مثل اینکه روزای خاصی برگزار میشه و اینکه بنده پدرمم همکارشون هست ولی خب نمیشناسن اونارو، فقط همکارن... فک میکنید با پدرم برم تاثیری داره یا خیر ممنون
    در ضمن برای تعجیل به برج 2 میخوام اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hesammmmmmm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده امروز دفترچه پست کردم. اعزامم خورد برج 4 ( ارشد) ... من ساکن کرج هستم پلیس+10 که میگه کلا تمدید و تعجیل نداریم، میخواستم بدونم ملاقات مردمی که میگن تهران پل چوبیه ، باید از قبل نوبت بگیری یا به چه ترتیبی هست؟ مثل اینکه روزای خاصی برگزار میشه و اینکه بنده پدرمم همکارشون هست ولی خب نمیشناسن اونارو، فقط همکارن... فک میکنید با پدرم برم تاثیری داره یا خیر ممنون
    سلام دوست گرامی
    برای ملاقات مردمی باید با 197 تماس بگیرید تا بهتون نوبت بدند، اگر پدر شما نظامی هستند میتونید با خودتون ببرید، البته در ملاقات مردمی اون هم تعجیل 2 ماهه مشکلی براتون پیش نمی آید و راحت قبول می کنند حتی اگر کسی همراتون نباشه حالا برای محکم کاری ببرید اشکال نداره، راستی اگر پدر شما نظامی هستند راحت میتونید شهر خودتون خدمت کنید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    برای ملاقات مردمی باید با 197 تماس بگیرید تا بهتون نوبت بدند، اگر پدر شما نظامی هستند میتونید با خودتون ببرید، البته در ملاقات مردمی اون هم تعجیل 2 ماهه مشکلی براتون پیش نمی آید و راحت قبول می کنند حتی اگر کسی همراتون نباشه حالا برای محکم کاری ببرید اشکال نداره، راستی اگر پدر شما نظامی هستند راحت میتونید شهر خودتون خدمت کنید.
    موفق باشید.
    آقا ملاقات مردمی رو هم کلا فرستادن رو هوا من امروز تماس گرفتم گفتن فعلا هیچ ملاقات مردمی ای برگزار نمیشه من نمیدونم چه خبره ولی همه چیو قطع کردن تمدید تعجیل هم برا پلیس 10 قطع شده فقط سایت قطع نشده همه چیز قطع شده کلا دو لنگ همه چیز روی هواست تا اطلاع ثانوی

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    آقا ملاقات مردمی رو هم کلا فرستادن رو هوا من امروز تماس گرفتم گفتن فعلا هیچ ملاقات مردمی ای برگزار نمیشه من نمیدونم چه خبره ولی همه چیو قطع کردن تمدید تعجیل هم برا پلیس 10 قطع شده فقط سایت قطع نشده همه چیز قطع شده کلا دو لنگ همه چیز روی هواست تا اطلاع ثانوی
    قابل پیشبینی نیست، ایشالله کارشون خیر باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesammmmmmm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز رفتم نوبت نمیخواد میری اونجا یه سری صف هست تو صف وایمیستی تا نوبتت بشه بهت جواب میدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)