صفحه 630 از 758 نخستنخست ... 130530580620621622623624625626627628629630631632633634635636637638639640680730 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,291 تا 6,300 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    ;سلام.خسته نباشید.کسی جواب نداد؟
    شما بعد اینکه مدتی از خدمتت (فکر کنم شش ماه) گذشت میتونی بری دنبال گواهینامه.
    ضمنا میتونی نامه از یگانت به درمانگاه مورد نظر اونها بگیری و از خدمات رایگان (یا قیمت بسیار پایین) استفاده کنی؛ ولی یادت باشه اگه قرار باشه مثلا دندونت پر کنن، شما انتظار نداشته باش با بهترین ماده این کارو برات انجام بدن.
    کلا بنظر من که هم در مرز و هم در شهر خدمت کردم تنها مزیت خدمت اینه که شما اجبارا وقت اضافه پیدا خواهی کرد؛ مثلا بعدازظهرها. از این وقت در راستای ایندت استفاده کن؛ مثلا زبان بخون.

خواستم چند نکته در مورد خدمت بهتون بگم:
    ۱. اکثریت بچه های اهل سنت (البته نه همه) در مرز خدمت نخواهند کرد. دلیلشو فکر کنین متوجه خواهید شد.
    ۲. برای تقسیمات مسایلی وجود داره. اولویتبندی هست. مثلا اول متاهلین و ... به همین ترتیب تا اخر. ضمنا تک پسری جزو الویتهای اخره.
    ۳. دوران خدمت بشدت شیر تو شیره. مثلا سربازای متاهل زیادی دیدم که هنوز داشتن در مرز خدمت میکردن!
    ۴. متاسفانه یا خوشبختانه بند " پ " حرف اول و اخر میزنه. یادمه یه گروهان دیدم که همشون رفتن مرز سیستان بجز متاهلها. دوست من که در اون گروهان بود، بدون داشتن شرایط افتاد شهر خودش! دمش گرم! به همه میخندید!
    ۵. موردی دیدم که وقتی دفترچش پست کرد، یه نامه نوشت که پدرش از کار افتاده هست و چند نفر از همسایه هاشون امضا کرده بودن. نامه رو موقع اعزام به اموزشی برد داد انتظامی استانشون. موقع تقسیمات افتاد شهر خودشون.
    ۶. حقوق سرباز بر اساس درجه و محل خدمت (محروم و ...) می باشد. مثلا در انتظامی اگه حقوق سرباز صفر ۶۵ باشه، حقوق ستواندوم وظیفه میشه ۱۰۰ تومن تقریبا.
    ۷. درجات بر اساس تحصیلات هست. مثلا در انتظامی کسیکه فوق لیسانس داره میشه ستواندوم یا ستوانسوم. فقط این نسبت ممکنه تغییر داده بشه. مثلا سال ۹۳ قانون این بود که ۴۰ درصد بشن ستواندوم و ۶۰ درصد بشن ستوانسوم. حالا سال به سال متفاوته.
    ۸. در مورد سختی یا اسونی اموزشی بگم که بشدت به پادگان بستگی داره. مثلا محمدرسول الله بیرجند چون مرزبانی هست ادمو دیوونه میکنن، حتی تحصیل کرده هارو. ولی مثلا مالک اشتر دقیقا مثل هتله. انشالله جای خوبی بیفتین.
    ویرایش توسط padeshah87 : February 8th, 2017 در ساعت 07:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsafari نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من اگر کارشناسی ارشد داخل ایران ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم آیا بعدا که پذیرش از دانشگاه خارجی در مقطع کارشناسی ارشد بگیرم و از دانشگاه داخل ایران انصراف بدم بازم بهم معافیت تحصیلی برای دانشگاه خارجی میدن؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

تا اونجایی که من میدونم برای هر مقطع تحصیلی تنها دوبار معافیت تحصیلی صادر میکنن. پس احتمالا میتونین انصراف بدین و برین خارج.

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    شما اگر از مقطع بالاتر قبول بشین چه از دانشگاه داخلی و جه خارجی در هر وضعیت خدمتی که باشین از خدمت ترخیص و معافیت تحصیلی می گیرین
    یادمه یه بنده خدایی ارشد داشت و دکتری قبول شد خارج کشور. یگان خدمتش بهش نامه اشتغال بخدمت نمیداد! لذا نمیتونست مراحل لازم انجام بده. فرمانده یگانش گفته بود نمیدم هرکاری میخوای بکن!
    اخرش با هزار بدبختی و برو و بیا و خواهش بهش نامه اشتغال بخدمت دادن. البته در ۹۹درصد براحتی گواهی خدمتی میدن و میری ادامه کارهاتو انجام میدی. فقط خواستم بگم اگه چیزهای عجیبی دیدین شاخ در نیارین!

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    شما اگر از مقطع بالاتر قبول بشین چه از دانشگاه داخلی و جه خارجی در هر وضعیت خدمتی که باشین از خدمت ترخیص و معافیت تحصیلی می گیرین
    اگر این اتفاق در حین آموزشی بیوفته چی؟ همین شرایط برقراره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    اگر این اتفاق در حین آموزشی بیوفته چی؟ همین شرایط برقراره؟
    عزیزم در هر مرحله ای از خدمت چه روز اول اموزشی و چه زمان خدمت در یگان، اگه پذیرشت بیاد ترخیص میشی. نگران نباش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان یه سوالی داشتم لطفا کمکم کنید.
    اینطور که متوجه شدم برای دوره ارشد سه سال معافیت تحصیلی میدن و بعدش یه سال مهلت داریم تا به نظام وظیفه مراجع کنیم.
    میخواستم بدونم اگه از پایان نامه زودتر از سه سال، یعنی مثلا ترم پنج دفاع کنیم، معافیت تحصیلی همون جا تمام میشه و اون یه سال مهلت از اون روز شروع میشه؟؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم لطفا کمکم کنید.
    اینطور که متوجه شدم برای دوره ارشد سه سال معافیت تحصیلی میدن و بعدش یه سال مهلت داریم تا به نظام وظیفه مراجع کنیم.
    میخواستم بدونم اگه از پایان نامه زودتر از سه سال، یعنی مثلا ترم پنج دفاع کنیم، معافیت تحصیلی همون جا تمام میشه و اون یه سال مهلت از اون روز شروع میشه؟؟؟
    ممنون
    بله از تاریخ فارغ التحصیلی دقیقا یک سال زمان دارید تا دفترچه رو بفرستید وگرنه غیبت میخورید

Junior Member

کسی توصیه نداره پدافند سمنان وسیله چی ببرییم؟

سلام خسته نباشید . کسی از دوره آموزشی نیرو انتظامی شهید بهشتی اصفهان خبر داره؟
    ادرسش کجاست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)