صفحه 645 از 758 نخستنخست ... 145545595635636637638639640641642643644645646647648649650651652653654655695745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,441 تا 6,450 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    من چون کسری نداشتم رفتم دنبال امریه، یعنی کسری رو قبول کنند یا نه فرقی به حال من نمیکنه
    بهترین کار را انجام دادید اگر هم میتوانید امریه های دولتی را بر امریه های نظامی اولویت بدهید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بهترین کار را انجام دادید اگر هم میتوانید امریه های دولتی را بر امریه های نظامی اولویت بدهید
    اسمش یگان حفاظت هست اما کارش ظاهرا اداری و دولتی هست، تا ببینم چی میشه امید به خدا

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    به نظر من 24 ام چون معمولا قوانین به سمتی میره که به ضرر باشه تا به نفع
    علاوه بر این، 15 با 24 فرقی نمیکنه دوست من، اگر هم 24 بود اون 9-10 روز را از صبحانه ها لذت کافی ببر
    درسته نیما جان. موقعی که میخوان ببرنت سربازی تا صدم ثانیه دقت دارن ولی موقع ترخیص و کسری، یهو سیستم قطع میشه نامه نمیرسه فلان ینیست امضا کنه و ...
    خب من سر کار میرم واسم مهمه زودتر ترخیص بشم
    اون پنیرای ترش صبحونه رو امیدوارم هیچوقت دیگه از نزدیک هم نبینم
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

در مورد وضعیت معاف از رزم ها در 01 کسی اطلاعی داره، آیا بستگی به نوع معاف از رزم هم داره یا کلا همشون رو یکجور آنالیز میکنند؟
    سوال دیگه اینکه خدمت اگر نصف آموزشی ماه رمضون باشه وضعیت تو 01 چطور هست؟ منظورم کلاس ها و تعلیمات هست
    راحت میشه گفت هیچ تفاوتی قائل نمیشن، تو یگان ما یکی از بچه ها یه پلاتین ۱۰ سانتی تو پاش بود که قشنگ با چشم مشخص بود با این حال گذاشته بودنش صف اول رژه، به قول دوستمون مگر مشکل حادی داشته باشی و با عکس و گواهی دکتر بهشون ثابت کنی که رژه رفتن و ورزش کردن برات ضرر داره در غیر این صورت هیچ فرقی با اعزامی های عادی نخواهی داشت، مثلا یکی دیگه از بچه ها زردی داشت با این حال با کلی برو بیا و گواهی و عکس تونست خودشو از فعالیت معاف کنه، یه یگان دیگه بود که از ۹۰ نفر ۶۰ نفرشون معاف از رزم بودن و یگانشون خوب رژه نمیرفت ولی فرماندشون حالیش نمیشد هر روز تا ساعت ۶ بعدازظهر نگهشون میداشت برا تمرین رژه! در کل اگر به این فکری که به بهونه معاف از رزمی اینارو بپیچونی باید بدونی که اینا هیچ رحم و مروتی ندارن!

در مورد ماه رمضون هم ماه رمضون دوره طلائی هست، امسال ماه رمضون کامل میوفته تو خرداد ماه و این برای بچه های اعزام اردیبهشت عالی هست، ماه رمضون خبری از ورزش، رژه و کلاس رزم نیست، کلا توی مسجد پادگان هستین زیر کولر گازی براتون کلاس قرآن و اینا برگذار میکنن، اگر اعزام اردیبهشت هستین براتون عالی میشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    راحت میشه گفت هیچ تفاوتی قائل نمیشن، تو یگان ما یکی از بچه ها یه پلاتین ۱۰ سانتی تو پاش بود که قشنگ با چشم مشخص بود با این حال گذاشته بودنش صف اول رژه، به قول دوستمون مگر مشکل حادی داشته باشی و با عکس و گواهی دکتر بهشون ثابت کنی که رژه رفتن و ورزش کردن برات ضرر داره در غیر این صورت هیچ فرقی با اعزامی های عادی نخواهی داشت، مثلا یکی دیگه از بچه ها زردی داشت با این حال با کلی برو بیا و گواهی و عکس تونست خودشو از فعالیت معاف کنه، یه یگان دیگه بود که از ۹۰ نفر ۶۰ نفرشون معاف از رزم بودن و یگانشون خوب رژه نمیرفت ولی فرماندشون حالیش نمیشد هر روز تا ساعت ۶ بعدازظهر نگهشون میداشت برا تمرین رژه! در کل اگر به این فکری که به بهونه معاف از رزمی اینارو بپیچونی باید بدونی که اینا هیچ رحم و مروتی ندارن!

در مورد ماه رمضون هم ماه رمضون دوره طلائی هست، امسال ماه رمضون کامل میوفته تو خرداد ماه و این برای بچه های اعزام اردیبهشت عالی هست، ماه رمضون خبری از ورزش، رژه و کلاس رزم نیست، کلا توی مسجد پادگان هستین زیر کولر گازی براتون کلاس قرآن و اینا برگذار میکنن، اگر اعزام اردیبهشت هستین براتون عالی میشه ...
    اگه انها به معاف از رزم بودن اهمیتی نمیدن انصافا نظام وظیفه برای چی به امثال من معاف از رزم میده، به خدا اصلا قابل آنالیز نیست آخه یعنی چی؟ یعنی مثلا من از رزم معافم ولی در حقیقت از من کار میکشند باید رژه برم. این دیگه چجور قانونی هست. امروز از یکی شنیدم که در این پادگان پوست آدمو میکنند اما اولش باورم نمیشد، این عده ای که میرن اونجا هی تبلیغ میکنن تو بوق و کرنا که امروز از هتل برگشتمو و نمیدونم هتل است، و چنین و چنان است و چه میدونم آموزشی خاطره داره، هیچی آموزشی نمیشهو و از این جور توهمات فانتزی بجای این خاطره های مسخره بهتره از حقیقت هاش بگن، صد رحمت به پادگان خاتمی

اعزامم احتمالا اردیبهشت هست، حداقل خرداد از دست این کارکشیدن هاشون راحت شیم، متاسفانه من هم اونقدر پوست کلفت نیستم که بتونم از پس این مصبت هاشون بر بیام.
    ویرایش توسط UN22 : February 24th, 2017 در ساعت 08:30 PM

اگه انها به معاف از رزم بودن اهمیتی نمیدن انصافا نظام وظیفه برای چی به امثال من معاف از رزم میده، به خدا اصلا قابل آنالیز نیست آخه یعنی چی؟ یعنی مثلا من از رزم معافم ولی در حقیقت از من کار میکشند باید رژه برم. این دیگه چجور قانونی هست. امروز از یکی شنیدم که در این پادگان پوست آدمو میکنند اما اولش باورم نمیشد، این عده ای که میرن اونجا هی تبلیغ میکنن تو بوق و کرنا که امروز از هتل برگشتمو و نمیدونم هتل است، و چنین و چنان است و چه میدونم آموزشی خاطره داره، هیچی آموزشی نمیشهو و از این جور توهمات فانتزی بجای این خاطره های مسخره بهتره از حقیقت هاش بگن، صد رحمت به پادگان خاتمی

اعزامم احتمالا اردیبهشت هست، حداقل خرداد از دست این کارکشیدن هاشون راحت شیم، متاسفانه من هم اونقدر پوست کلفت نیستم که بتونم از پس این مصبت هاشون بر بیام.
    در هتل بودنش شکی نیست دوست عزیز، حالا میری اونجارو میبینی و حرفای دیگران در مورد بقیه مراکز آموزشی میشنوی، ماگزیمم تایم آموزش تو ۰۱ ساعت ۶ بعدازظهر هست تازه در حالتی که بجه ها اذیت کرده باشن توی پادگانای دیگه گاهی تا ساعت ۱۱ شب هم آموزش هست، از نظر امکانات داخل آسایشگاه ها، زیبایی و تمیزی محوطه، امکانات تفریحی و مهمترینش روز برگ بودن حرف نداره، تازه باید خداروشکر کنی که داری میری ۰۱، همین ۰۱ رفتن برا خیلیا آرزوئه ...

بالاخره سایت نظام وظیفه رو امروز باز کردم، حالا همه میتونید چک کنید وضعیت خودتون رو

Junior Member

بالاخره سایت نظام وظیفه رو امروز باز کردم، حالا همه میتونید چک کنید وضعیت خودتون رو
    مشکلی نداشت که قبلا ... شما مگه سایت پلیس +10 رو نمیگی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    مشکلی نداشت که قبلا ... شما مگه سایت پلیس +10 رو نمیگی؟
    نه سایت پلیس 10 که باز میشد، منظورم سایت خود نظام وظیفه هست با این آدرس http://www.evazifeh.police.ir

Junior Member

نه سایت پلیس 10 که باز میشد، منظورم سایت خود نظام وظیفه هست با این آدرس http://www.evazifeh.police.ir
    واسه من زده اخرین اپدیت 21/7/94

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)