صفحه 646 از 758 نخستنخست ... 146546596636637638639640641642643644645646647648649650651652653654655656696746 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,451 تا 6,460 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    واسه من زده اخرین اپدیت 21/7/94
    اون آپدیت فرمالیته هست و مربوط به خود نرم افزار هست ولی قابلیت های این سایت با پلیس 10 فرق میکنه چون یکسری آیتم ها مثل تاریخ اعزام، امریه، معافیت پزشکی داره که چک کردن اطلاعاتش برای مشمول ها خیلی مهم هست مثلا الآن سایت پلیس 10 زمانی که اقدام به تعجیل یا تمدید یا خروج میکنم برام مینویسه به دلیل غیبت مجاز به استفاده از این گزینه نیستید در حالی که در سایت مذکور قسمت تاریخ اعزام غیبت من صفر هست، کلا این سایت دومی خیلی به در بخور هست. یک ماه و نیم بودید دسترسی نداشتم، ترسیدم یه وقت غیبت زده باشند.

ملک اشتر اراک نیرو انتظامی چجور جایی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اون آپدیت فرمالیته هست و مربوط به خود نرم افزار هست ولی قابلیت های این سایت با پلیس 10 فرق میکنه چون یکسری آیتم ها مثل تاریخ اعزام، امریه، معافیت پزشکی داره که چک کردن اطلاعاتش برای مشمول ها خیلی مهم هست مثلا الآن سایت پلیس 10 زمانی که اقدام به تعجیل یا تمدید یا خروج میکنم برام مینویسه به دلیل غیبت مجاز به استفاده از این گزینه نیستید در حالی که در سایت مذکور قسمت تاریخ اعزام غیبت من صفر هست، کلا این سایت دومی خیلی به در بخور هست. یک ماه و نیم بودید دسترسی نداشتم، ترسیدم یه وقت غیبت زده باشند.
    الان تمدید تعجیل نداره این سایت دومی؟>

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    الان تمدید تعجیل نداره این سایت دومی؟>
    برای من که تمدید نداشت نوشت مجاز نیستید برای بقیه و شما هم فکر میکنم وضع همون قبلی باشه، البته شما نگران نباشید شما که اعزامتون تیر هست همون فروردین یا اوایل اردیبهشت دیگه این سیستم اجازه تمدید میده، من از سایت نظام وظیفه پرسیدم میگفتند فعلا سیستم جا برای تغییر تاریخ اعزام نداره، شما از پلیس 10 که تمدید نکردید درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    برای من که تمدید نداشت نوشت مجاز نیستید برای بقیه و شما هم فکر میکنم وضع همون قبلی باشه، البته شما نگران نباشید شما که اعزامتون تیر هست همون فروردین یا اوایل اردیبهشت دیگه این سیستم اجازه تمدید میده، من از سایت نظام وظیفه پرسیدم میگفتند فعلا سیستم جا برای تغییر تاریخ اعزام نداره، شما از پلیس 10 که تمدید نکردید درسته؟
    چرا یک دفعه از +10 تمدبد زدم قبلا .. پرسیدم از چند تا دفتر میگن از سایت بزن 1 بار دیگه احتمالا موافقت میشه .. همون 1 بار و میخوام فقط .. ایشالا تا بعد از عید درست شه ... فعلا از ورژن 1 رسیده به 1.1.61

*ویرایش : الان دیدم شد 1.1.64 خدمات گذرنامه هم گویا اضاف کردن

Junior Member

خب امروز سایت نظام وظیفه بعد از یک ماه و خورده ای باز شد
    بالاخره تونستم وضعیتمو ببینم
    ولی حیف هنوز آپدیت نکردن ، من تعجیل زدم از پلیس +10 حضوری گرفتم برگه جدید رو. ولی هنوز تو سایت ثبت نشده

Junior Member

اگه کسی سرباز نیروی هوایی ارتش باشه و پارتی از نیروی زمینی پیدا کنه میتونه اون شخص در تقسیمات بعد از آموزشی کاری واسش انجام بده ؟ ارتشی باشه کافیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtubog نمایش پست ها
    اگه کسی سرباز نیروی هوایی ارتش باشه و پارتی از نیروی زمینی پیدا کنه میتونه اون شخص در تقسیمات بعد از آموزشی کاری واسش انجام بده ؟ ارتشی باشه کافیه ؟
    اینکه اون شخص کادری نیروی زمینی ، هوایی و یا حتی دریایی باشه مهم نیست مهم اینه که توی نیروی هوایی که شخص سرباز سرباز اونجاست برو داشته باشه چون تقسیمات نیروی زمینی توی ستاد نیروی زمینی، نیروی هوای توی ستاد نیروی هوایی و نیروی دریایی توی ستاد نیروی دریایی انجام میشن، شما اینجوری حساب کن که شخصی سرباز نیروی زمینیه و پارتیش هم توی نیروی زمینی مشغوله ولی برو نداره، این هیچ فایده ای نداره، پارتی هرجایی که باشه باید توی ستاد سازمان به کار گیرنده ی سرباز برو داشته باشه اعم از زمینی، هوایی و یا دریایی ...

دوستان سلام

من قبلا یه تمدید دو ماهه از طریق دفترپلیس10 زده م.
    الان تاریخ اعزامم 1/2 هستش. به یک تمدید 2 ماهه دیگه نیاز دارم.
    دفتر پلیس10 میگه من نمیتونم برات ثبت درخواست کنم چون قبلا یه بار زده م.
    خودم از طریق سایت میخوام اقدام کنم ولی فیلد تاریخ درخواستی خالیه. هیچی نمیاره تا انتخاب کنم.
    آیا برای شما هم اینطوریه؟ یا فقط واسه منه چون قبلا یه بار تمدید زده م؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    دوستان سلام

من قبلا یه تمدید دو ماهه از طریق دفترپلیس10 زده م.
    الان تاریخ اعزامم 1/2 هستش. به یک تمدید 2 ماهه دیگه نیاز دارم.
    دفتر پلیس10 میگه من نمیتونم برات ثبت درخواست کنم چون قبلا یه بار زده م.
    خودم از طریق سایت میخوام اقدام کنم ولی فیلد تاریخ درخواستی خالیه. هیچی نمیاره تا انتخاب کنم.
    آیا برای شما هم اینطوریه؟ یا فقط واسه منه چون قبلا یه بار تمدید زده م؟؟
    سلام
    واسه بقیه هم همینطور هست، باز هم واسه شما خوبه واسه من تا سر تمدید کلیک میکنم نوشته به دلیل غیبت مجاز نیستید در حالی که 3 ماه پیش غیبت رو حذف کردم. فکر کنم تا بعد عید یا مثلا اواخر اسفند اجازه تمدید با سایت فراهم بشه، چون این نرم افزار شون هر روز ورژنش بالاتر میره مثلا دیروز رسید به 1.1.69
    دلیل شما برای تمدید چه هست برای امریه می خواهید تمدید کنید یا کنکور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)