صفحه 647 از 758 نخستنخست ... 147547597637638639640641642643644645646647648649650651652653654655656657697747 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,461 تا 6,470 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام
    واسه بقیه هم همینطور هست، باز هم واسه شما خوبه واسه من تا سر تمدید کلیک میکنم نوشته به دلیل غیبت مجاز نیستید در حالی که 3 ماه پیش غیبت رو حذف کردم. فکر کنم تا بعد عید یا مثلا اواخر اسفند اجازه تمدید با سایت فراهم بشه، چون این نرم افزار شون هر روز ورژنش بالاتر میره مثلا دیروز رسید به 1.1.69
    دلیل شما برای تمدید چه هست برای امریه می خواهید تمدید کنید یا کنکور؟
    ممنون بابت پاسختون.
    اپلای کرده م منتظر جوابشم. فکر نکنم باز بهم تمدید بدن. دلیل موجه نیست، نه؟ باید توی قسمت دلیل "سایر" رو انتخاب کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.
    اپلای کرده م منتظر جوابشم. فکر نکنم باز بهم تمدید بدن. دلیل موجه نیست، نه؟ باید توی قسمت دلیل "سایر" رو انتخاب کنم؟
    خواهش میکنم، هدف من از اون سوال این بود که ببینم تمدید رو حاضرید به هر شرط انجام بدید یا نه، پس کلا نوع تمدید برای شما مهم نیست، چون بعضی ها مثلا حاضر نیستند تمدید پزشکی انجام بدن، یکی از راهها این هست که نزدیک اعزام از یک پزشک متخصص نامه بگیرید که دوره استراحت نیاز دارید این دوره استراحت مثلا 10 یا 15 روزه هست و باید حتما تاریخ اعزام شما رو هم در بر بگیرد، در این صورت 2 ماهه دیگه هم میتونید تمدید کنید، راه دیگه اینکه اگر نیاز به تمدید بیش از حد دارید مثلا چند ماهه، میتونید با 197 تماس بگیرد برای ملاقات مردمی تهزان وقت بگیرید اونجا مشکلتون رو براشون توضیح بدید که مثلا منتظر نتیجه اپلای هستید. روش دیگه برای تمدید این هست که شما اگر زمینه بیماری رو دارید که در صورت اقدام برای معافیت پزشکی حداقل میتونید معاف از رزم بشید در این صورت پرونده اعزام شما باطل میشه و 7 یا 8 ماهه دیگه واستون تاریخ اعزام جدید صادر میشه. نکته مهم این هست که اگر اعزام رو باطل کنید ولی معاف از رزم نشید ممکنه غیبت بخورید پس معاف از رزم بودن در این روش مهم هست. این روشها همشون امتحان شدند و جواب گرفتند.

سلام.قضیه قانون جدید کسرخدمت چیه؟جانبازان
    اصلا عادلانه نیست این قانون

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام.قضیه قانون جدید کسرخدمت چیه؟جانبازان
    اصلا عادلانه نیست این قانون
    اولا
    که هنوز معلوم نیس تصویب شه یا نه دوما که کجاش عادلانه نیس؟

یکی مثل من که بابام فوت کرده.معاف که نشدم.تو خدمت کلی اذیتمون میکنن.و مشکلات دیگه
    باید 21 ماه خدمت کنیم.
    حالا سرباز هم کمه.با این قانون وضعیت بدترهمیشه.
    وضعیت ما سربازان عادی ازاین هم بیشترمیشه.
    حداقل فکری به حال ما سربازان عادی هم میکردن.

سلام دوستان
    کسی که این مشکل داشته باشه
    بخش هشتم: بيماري هاي استخوان (اسكلت(
    بند1-انحرافات ستون فقرات مادرزادي يا اكتسابي :
    الف)کيفوز توراسيک بالاي 70 درجه و کيفوز توراکو لومبار بالاي30 درجه : معاف دائمبخش هشتم: بيماري هاي استخوان (اسكلت(
    بند1-انحرافات ستون فقرات مادرزادي يا اكتسابي :
    الف)کيفوز توراسيک بالاي 70 درجه و کيفوز توراکو لومبار بالاي30 درجه : معاف دائم
    بند یک شامل حالش بشه .البته کیفوزش 50درجه بیشتر نباشه.راهی هست بتونه معاف بشه؟

اونهایی که کلانتری خدمت کردند جواب بدند:
    فرض کنیم که افتادیم کلانتری یک شهری که خیلی دور باشه، خوابگاه و شام و نهار پای خودمونه یا کلانتری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اونهایی که کلانتری خدمت کردند جواب بدند:
    فرض کنیم که افتادیم کلانتری یک شهری که خیلی دور باشه، خوابگاه و شام و نهار پای خودمونه یا کلانتری؟
    به عهده یگان خدمتی هستش , مگه میشه جای خواب و غذا ندن ؟
    فقط حوزه های بسیج هست که ظاهرا به سربازشون غذا نمیده !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    به عهده یگان خدمتی هستش , مگه میشه جای خواب و غذا ندن ؟
    فقط حوزه های بسیج هست که ظاهرا به سربازشون غذا نمیده !!!
    جای خواب تو همون کلانتری هست یا اطراف، و اینکه این غذا ها انتخابی هست یا هر چی دلشون خواست میدن؟

یک اداره ای پرونده هم تشکیل دادم اما میگن اداره باید هزینه آموزشی رو بده که ظاهرا تا حالا نداده ولی گفتن سهمیه رو امسال اولین بار گرفتند. الآن هم 45 روز مونده به تاریخ اعزام که باید مدارک رو میفرستادند ستاد کل، مسئولش گفت که هر وقت بودجه اومد تماس میگیریم بیای تعهد محضری بدی که مثلا از کسری استفاده نمیکنی. ممکنه مثل سرباز معلم های پارسال، یک وقت واسه خودشون تاریخ اعزام رو تمدید کنند تا بودجه برای آموزش بدستشون برسه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)