صفحه 648 از 758 نخستنخست ... 148548598638639640641642643644645646647648649650651652653654655656657658698748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,471 تا 6,480 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اع

امروز پلیس +10 پرسیدم گفت دیروز برای یه نفر زدم اعزامش شهریور شد! مگه میشه؟! یعنی از الان تیر پر شده!؟
    امکانش هست بازم تیر باز بشه؟

سلام به همه دوستان

من تاریخ اعزامم اول اسفند بود که به خاطر گرفتن امریه دو ماه عقب انداختم و الان اول اردیبهشت هست
    الان پذیرش گرفتم برای دکتری از کانادا
    می خوام بدونم می شه بازم تاریخ اعزام رو تمدید کرد؟
    تاریخ فراغت از فوق لیسانسم تیر 95 هست، می تونم تا تیرماه تمدید بزنم؟؟

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashtaher نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من تاریخ اعزامم اول اسفند بود که به خاطر گرفتن امریه دو ماه عقب انداختم و الان اول اردیبهشت هست
    الان پذیرش گرفتم برای دکتری از کانادا
    می خوام بدونم می شه بازم تاریخ اعزام رو تمدید کرد؟
    تاریخ فراغت از فوق لیسانسم تیر 95 هست، می تونم تا تیرماه تمدید بزنم؟؟

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید
    من هم مشکل مشابه شما رو دارم و تا الان نتونسته م کاری کنم. راهی پیدا کردی لطفا به منم بگو.
    هرکسی تنها یک بار مجاز به تمدید هست.
    شما وقتی دفترچه فرستادی و خودتو معرفی کردی دیگه تاریخ فارغ التحصیلی این وسط نقشی نداره.

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

چه جالب که منم دقیقا سوال همین دو تا دوست بالاییمون رو اومدم بپرسم!
    منم 1 اسفند اعزامم بود و انداختمش 1 اردیبهشت. نتیجه پذیرش بیشتر جاهایی که اپلای کردم نیومده هنوز. هر جور حساب میکنم 1 اردیبهشت خیلی لب مرزیه واسه کارهای پذیرش و آماده کردن مدارک و این چیزا. البته قاعدتا همه اینا در صورتیه که جواب پذیرش داشته باشم.

به هر حال میخواستم از دوستانی که تجربه مشابه داشتن بپرسم چه راههایی وجود داره برای تمدید دوم اعزام؟ دوست خودم مثلا رفت گفت تاریخ باز کردن سیم ارتودنسی دندونهاش میفته بعد از اعزام و به همین راحتی برای بار دوم تمدید کرد. البته دروغ نمیگفت و معاینه هم شد. اما خب من الان مشکل پزشکی و جسمی ندارم، واسه همین نمیدونم چیکار کنم واسه تمدید دوم.

ممنون میشم اگه یکی از دوستان راهنمایی کنه.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    چه جالب که منم دقیقا سوال همین دو تا دوست بالاییمون رو اومدم بپرسم!
    منم 1 اسفند اعزامم بود و انداختمش 1 اردیبهشت. نتیجه پذیرش بیشتر جاهایی که اپلای کردم نیومده هنوز. هر جور حساب میکنم 1 اردیبهشت خیلی لب مرزیه واسه کارهای پذیرش و آماده کردن مدارک و این چیزا. البته قاعدتا همه اینا در صورتیه که جواب پذیرش داشته باشم.

به هر حال میخواستم از دوستانی که تجربه مشابه داشتن بپرسم چه راههایی وجود داره برای تمدید دوم اعزام؟ دوست خودم مثلا رفت گفت تاریخ باز کردن سیم ارتودنسی دندونهاش میفته بعد از اعزام و به همین راحتی برای بار دوم تمدید کرد. البته دروغ نمیگفت و معاینه هم شد. اما خب من الان مشکل پزشکی و جسمی ندارم، واسه همین نمیدونم چیکار کنم واسه تمدید دوم.

ممنون میشم اگه یکی از دوستان راهنمایی کنه.
    بهترین راه، ملاقات مردمیه
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    بهترین راه، ملاقات مردمیه
    خب میفرمایین باید چیکار کنم دقیقا؟ من مشهدم الان. این ملاقات کی و کجا برگزار میشه؟ چطور میشه رفت؟
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

زنگ بزنید به 197 از اونجا سوال کنین

من دیروز زنگ زدم گفتن فعلا نشست ندارن، بعد عید شاید ملاقات بذارن
    البته من تهران هستم، شاید تو مشهد نشست داشته باشن

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    ببخشید من برادرم سال ۸۳ با سابقه جبهه پدرم معاف شد تو نامش زدن ۴۱ ماه سابقه جبهه داره پدرم از سال ۶۸ تا ۷۱ و منطقه عملیاتی
    میخواستم بدونم کسری شامل من میشه ؟؟؟ اینکه میگن بعد از قطعنامه جریانش چیه برای من تاثیری داره ؟؟؟
    ممنون

این سیستم سایت پلیس 10 خیلی جالب شده از ساعت 7 شب تا 7 صبح روی ورژن 1.2.7هست ولی خارج از این ساعات همون ورژن قبلی هست 1.1.67و اونهایی که میخوان از طریق سایت خروج از کشور رو انتخاب کنند می تونند اقدام کنند. من که همش برام مینوشت به دلیل غیبت مجاز نیستید یا تاریخ اعزام نزدیک است دیگه راحت ارسال میشه احتمالا تا چند وقت بعد تمدید و تعجیل رو هم اضافه کنند البته از ما که گذشت بقیه خواستید تمدید کنید با این سیستم جدید لذت ببرید.

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_fzz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من برادرم سال ۸۳ با سابقه جبهه پدرم معاف شد تو نامش زدن ۴۱ ماه سابقه جبهه داره پدرم از سال ۶۸ تا ۷۱ و منطقه عملیاتی
    میخواستم بدونم کسری شامل من میشه ؟؟؟ اینکه میگن بعد از قطعنامه جریانش چیه برای من تاثیری داره ؟؟؟
    ممنون
    با مواردی که خودم دیدم و سر دوستام اومده توصیه میکنم حتما یه سر برید امور ایثارگران ارگانی که پدرتون رو اعزام به جبهه کرده، اونجا پرونده رو چک کنین چون هم سال های خاصی شامل کسری نمیشن هم مناطق خاصی قبلاً جنگی بوده الان به حول و قوه الهی دیگه جنگی حساب نمیشن!!!!!!

اگه ژاندارمری بودن باید برید ستاد ناجا
    اگه نیروی زمینی ارتش بودن باید برید ستاد نزاجا (4 راه مینی سیتی)
    بقیه ارگانا رو اطلاع ندارم
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)