صفحه 651 از 758 نخستنخست ... 151551601641642643644645646647648649650651652653654655656657658659660661701751 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,501 تا 6,510 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    والا خدمات دندون پزشکی رو نمیدونم ولی واسه سونوگرافی و ام آرآی و رادیولوژی که خودم رفتم (امان از رژه و تاثیراتش) یه قرون هم پول ازم نگرفتن! خدمات بیمارستانهای ارتش اگر چه به بیمارستانهای خصوصی نمیرسه ولی از بقیه بیمارستانای دولتی بهتر بود به نظرم
    با اون امکانات عهد بوقی و دوره پارینه سنگی و خدمات بی کیفیتی که ارائه میدن؛ اگر کشش داشته باشه، کم مونده پول هم بگیرند، به نظر من شما برای اطمینان از یک بیمارستان دیگه وضعیت تون رو چک کنید مطمئن تر هست.

سلام دوستان.
    یکی ازدوستام افتاده وزارت اطلاعات چابهار
    خواستم بدونم چجوری جایی هست؟
    راحته یا نه؟
    عصرا بهشون مرخصی میدن یانه؟
    ممنون راهنمایی کنید

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    با اون امکانات عهد بوقی و دوره پارینه سنگی و خدمات بی کیفیتی که ارائه میدن؛ اگر کشش داشته باشه، کم مونده پول هم بگیرند، به نظر من شما برای اطمینان از یک بیمارستان دیگه وضعیت تون رو چک کنید مطمئن تر هست.
    من سعی کردم با انصاف نظر بدم. نمیدونم شاید ارگان یا شهری که بودین اینطوری بوده ولی بیمارستانهای ارتش واقع در تهران اصلا پارینه سنگی نیستن راجع به بقیه ارگانا یا شهرا اطلاعی ندارم
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Junior Member

کسی دوره کد پدافند توی بابلسر بوده یا گذرونده چجوری هست ؟

دوره کد بخوری درجت بالاتر میره یا نه ؟

یه جا نوشته بود دوره کد بخوری یک ماه کسری هم داری درسته همچین چیزی ؟

بعد دوره کد خوردن میوفتی شهر خودت یا قطعی نیست ؟ ( تهران هستم )

(رشتم الکترونیک هست)

Junior Member

سلام دوستان چندتا سوال داشتم. اگر کسی میتونه جواب بده لطف بزرگی به من میکنه و شرمنده اگر جای این سوال اینجا نباشه !

وضعیت بنده :
    تک پسر

مدرک فوق لیسانس برق قدرت معدل 17 و نیم

تاریخ اعزام هم 1396/4/1

سوالات

1- بنده دارای برگه دوره تکمیلی 30 روزه هستم وقت نشده که بتونم 15 روزه رو هم برم آیا امیدی هست جذب سپاه بشم ! کلا هدفم اینه تو شهر خودم باشم هر ارگانی باشه مهم نیست فقط شهر خودم باشم . بنده ساکن خرمشهرم ( شهر مرزی )

2- پدر بنده در سال های 60 تا 62 (سالهای جنگ) خدمت سربازی در شیراز داشته ولی ماموریتی گروهانشون به دزفول اعزام می شده (هر بار اعزام 45 روزه داشتن به دزفول) ---پشتیبانی منطقه 6 دزفول منطقه عملیاتی حساب می شه ؟ آیا به پدر بنده کارت ایثار گری تعلق میگیره ؟ کسری چقدر برای من داره ؟

درود به همه دوستان بهارتون شاد و پیروز از تلاشتون.

من یک-اردیبهشت-نود و شش تاریخ خدمتم در برگه سبز یا برگه آماده خدمت نوشته شد.
    هنوز زوده برای اینکه به پلیس+10 برای گرفتن مکان و ارگان آموزشی درخواست بدم.
    با جستجو و شنیده ها به این نتیجه رسیدم که بیشتر سپاه این تاریخ نیرو میگیره و در تقویم سال، روز سپاه به تاریخ برگه آماده خدمتم با یکی دو روز تفاوت نزدیک هست و میشه پیش بینی کرد که این تاریخ برای نیرو گرفتن سپاه باشه. که خب به سهمیه نیروها هم برمیگرده. میدونید که این تاریخ برای چه ارگانی هست؟ و لیسانسه های این تاریخ کجا میفتند؟

من برای امریه نتونستم سهمیه بگیرم و تلاش زیادی بارها کردم چون پارتی نداشتم زیرپام خالی شد.
    میخوام ارتش خدمت کنم. بتازگی برای پرسو جو به ارگان ارتش رفتم و ناگهانی با یک جانباز آشنا شدم که بهم گفت کارمو راه میندازه، کپی برگه آماده به خدمتمو هم خواست بهش دادم. اونم گفت کجارو دوست دارم و چه ارگانی رو بهش بگم و درخواست مینویسه. راهنمایی میخوام از دوستان: من برام تفاوتی نداره دوری راه و میخوام تا ممکن هست رفتوآمد روزانه نکنم در زمان پس از دوران آموزشی. میخوام آموزشی تهران بیفتم و پس از دوران آموزشیم نمیدونم تا چه اندازه میتونم امریه خوب بگیرم که تو مکان نظامی نباشم. اگر تهران امکانش برای ارتش باشه چه جاهایی هست برای لیسانسه ها که نیرو میگیرند. و پس از آموزشی کجاها پیش بینی میشه. درباره ارتش نمیدونم کدوم ارگان بهتر هست. درباره ارگان های ارتش اگر آگاهی کافی دارید بیشتر بنویسید خیلی سپاسگزار میشم.

سلام دوست عزیز

اول شهریور هم اعزامم شده..فوق لیسانس مکانیکم..

مشکلی هم که دارم اینه که من ارشدمو 7 ترمه تموم کردم و یه نیسال اضافه تر موندم(البته مجوز از نظام وظیفه گرفتم)..3 سال و نیم شد.....داستان داره...به همین خاطر من تا 6 ماه بیشتر فرصت ندارم و باید زودتر برم سربازی وگرنه غیبت میخورم.

در واقع من بهمن 95 فارغ شدم...و اسفند دفترچه رو فرستادم و از نظام وظیفه شهرمون پرسیدم، و انا گفتن که من دیگه مثل بقیه یک سال بعد فارغ شدن وقت ندارم و باید 6 ماه زودتر دفترچه رو بفرستم که فرستادم.

الان اعزامم اول شهریوره...مثلا برای آبان تمدید کنم، وارد غیبت میشم؟ چون بهم گفتن 6 ماه بیشتر وقت ندارم.

ممنون میشم راهنمایی کنین...

دوستان این دوره کد چیه؟ چه فرقی داره با آموزشی؟ چطور میشه فهمید که من مثلا دوره کد میخورم یا نه؟ اصلا خوبه دوره کد بخوریم؟ بعد از آموزشی هست؟ آیا جز 24 ماه خدمت به حساب میاد؟ یکم در این مورد راهنمایی کنین ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    دوستان این دوره کد چیه؟ چه فرقی داره با آموزشی؟ چطور میشه فهمید که من مثلا دوره کد میخورم یا نه؟ اصلا خوبه دوره کد بخوریم؟ بعد از آموزشی هست؟ آیا جز 24 ماه خدمت به حساب میاد؟ یکم در این مورد راهنمایی کنین ممنون میشم.
    بعد از 2 ماه آموزشی، بعضیا برای طی یه دوره آموزشی دیگه دوره کد میخورن که مثلا سرباز متخصص بشن!
    طول این دوره 2 ماهه و بعد از آموزشی و جزو خدمت سربازی حساب میشه
    از لحاظ فیزیکی آسونتر از آموزشی اصلیه و چون بازم دوره آموزشیه و مسئولیت ندارین از یگان خدمتی هم راحت ترین نگران نباشین
    فقط لیسانسه ها دوره کد میخورن پس اگه تحصیلات تکمیلی دارین احتمالش صفره دوره کد بخورین
    دوره کد های معروف هم اینا هستن : مخابرات، توپخونه، تکاوری، ورزشی، عقیدتی سیاسی و ...
    اون تکاوری هم فقط اسمش تکاوریه فکر نکنین کماندو میشین )
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

نقل قول نوشته اصلی توسط MECHAENGINIEER نمایش پست ها
    درود به همه دوستان بهارتون شاد و پیروز از تلاشتون.

من یک-اردیبهشت-نود و شش تاریخ خدمتم در برگه سبز یا برگه آماده خدمت نوشته شد.
    هنوز زوده برای اینکه به پلیس+10 برای گرفتن مکان و ارگان آموزشی درخواست بدم.
    با جستجو و شنیده ها به این نتیجه رسیدم که بیشتر سپاه این تاریخ نیرو میگیره و در تقویم سال، روز سپاه به تاریخ برگه آماده خدمتم با یکی دو روز تفاوت نزدیک هست و میشه پیش بینی کرد که این تاریخ برای نیرو گرفتن سپاه باشه. که خب به سهمیه نیروها هم برمیگرده. میدونید که این تاریخ برای چه ارگانی هست؟ و لیسانسه های این تاریخ کجا میفتند؟

من برای امریه نتونستم سهمیه بگیرم و تلاش زیادی بارها کردم چون پارتی نداشتم زیرپام خالی شد.
    میخوام ارتش خدمت کنم. بتازگی برای پرسو جو به ارگان ارتش رفتم و ناگهانی با یک جانباز آشنا شدم که بهم گفت کارمو راه میندازه، کپی برگه آماده به خدمتمو هم خواست بهش دادم. اونم گفت کجارو دوست دارم و چه ارگانی رو بهش بگم و درخواست مینویسه. راهنمایی میخوام از دوستان: من برام تفاوتی نداره دوری راه و میخوام تا ممکن هست رفتوآمد روزانه نکنم در زمان پس از دوران آموزشی. میخوام آموزشی تهران بیفتم و پس از دوران آموزشیم نمیدونم تا چه اندازه میتونم امریه خوب بگیرم که تو مکان نظامی نباشم. اگر تهران امکانش برای ارتش باشه چه جاهایی هست برای لیسانسه ها که نیرو میگیرند. و پس از آموزشی کجاها پیش بینی میشه. درباره ارتش نمیدونم کدوم ارگان بهتر هست. درباره ارگان های ارتش اگر آگاهی کافی دارید بیشتر بنویسید خیلی سپاسگزار میشم.
    من خودم نروی زمینی ارتش خدمت کردم. هم آموزشی و هم یگان رو تهران بودم
    چند تا نکته رو دوستانه و برادرانه میگم گوش کن که بعداً خودت با تجربه به اینا نرسی! میگن آدم عاقل چیزی رو که بقیه تجربه کردن دوباره تجربه نمیکنه!
    1-اگه کسری نداری حتما امریه بگیر و وارد لباس نظام نشو!
    2-اگه میخوای آموزشی تهران باشی از تهران دفترچتو پست کن خیلی بعیده با پذیرش ارتش، بیفتی مثلا 05 کرمان! احتمالاً 01 یا 02 میفتی
    3- من 01 بودم واقعا پادگان آموزشی خوبیه مثل دبیرستانه امکانات زیادی هم داره و روزبرگ هم هستین
    4- متاسافنه 01 چون نورچشمی و آقازاده های زیادی رو میگیره، تقسیماتش واسه سربازای عادی مخصوصاً لیسانسه ها افتضاحه! خیلیا میفتن لب مرز!
    5- ولی 01 و 02 یه خوبی ای که دارن اینه که وسط آموزشی از جاهای خیلی خوبی میان برای گرفتن نیرو! شما رزومه پر کنین احتمال زیاد میفتین تهران
    6- لیسانسه ها توی تیپ و پادگانهای رزمی با سرباز صفر هیچ فرقی ندارن پس سعی کنین پذیرش ساد یا مرکز تحقیقات و ... بگیرین
    7- هم از طریق آشنا اقدام کنین هم رزومه پر کنین هم رو بزنین به افراد مختلف نظامی، تجربه من نشون داده خیلی سیستمشون غیرخطیه و اصلا نباید ریسک کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)