صفحه 655 از 758 نخستنخست ... 155555605645646647648649650651652653654655656657658659660661662663664665705755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,541 تا 6,550 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditedi نمایش پست ها
    مقدار حقوق سرباز با مدرک لیسانس در ارتش چقدره ؟؟؟؟
    سلام . یه چیزی حدود 100-120 کلا حقوق سرباز وظیفه در وهله اول تابع مدرک تحصیلی هست و بعد درجه ! ینی دونفر که مدرک لیسانس دارن یکی ستوان 3 یکی استوار باشه ، اولی یکم بیشتر میگیره درحد 10-15 تومن . درکل چیز زیادی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditedi نمایش پست ها
    مقدار حقوق سرباز با مدرک لیسانس در ارتش چقدره ؟؟؟؟
    لیسانس گروهبان یک الان ۱۳۵ ئه، به وظیفه ها استواری نمیدن، لیسانسا یا ستوان سه میشن یا گروهبان یک چن ماه پیشتر لیسانس اگر دوره کد میخورد ستوان سه میشد، جدیدا هیچ فرقی نمیکنه، ینی اگر داری با لیسانس میری به احتمال ۹۹ درصد گروهبان یک میشی ...

Junior Member

سلام دوستان
    من الان در تعطیلات میان دوره عید هستم و 1/12 به آموزشی اعزام شدم و یه سوال داشتم چند روز تا قبل از آموزشی تقسیمات انجام میشه؟!
    آیا اگه تقسیمات انجام بشه یه پارتی توی تهران باشه میتونه تغییرش بده؟!یا نه دیگه نمیشه کاریش کرد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط kest نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان در تعطیلات میان دوره عید هستم و 1/12 به آموزشی اعزام شدم و یه سوال داشتم چند روز تا قبل از آموزشی تقسیمات انجام میشه؟!
    آیا اگه تقسیمات انجام بشه یه پارتی توی تهران باشه میتونه تغییرش بده؟!یا نه دیگه نمیشه کاریش کرد؟!
    اینجوری که میگن همون ۱۰ روز اول آموزشی انجام میشه ولی با پارتی میشه عوضش کرد، شما اگر میخوای به پارتیت بگی اقدام کنه در جا بعد از عید این کارو انجام بده ...

سلام دوستان..من گوشیم افتاد تو دریا....شماره گوشی همراه که در پلیس+10 ثبت شده رو میشه تغییر داد؟ اگه آره چطوری؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان..من گوشیم افتاد تو دریا....شماره گوشی همراه که در پلیس+10 ثبت شده رو میشه تغییر داد؟ اگه آره چطوری؟ ممنون.
    برید مخابرات درخواست سوزاندن سیمکارت و دریافت سیمکارت جدید رو بدید، راه دوم وارد سایت پلیس 10 بشید و اطلاعات رو تغییر بدید. البته راه اول بهتر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    برید مخابرات درخواست سوزاندن سیمکارت و دریافت سیمکارت جدید رو بدید، راه دوم وارد سایت پلیس 10 بشید و اطلاعات رو تغییر بدید. البته راه اول بهتر هست.
    برم پلیس+10 درست نمیکنن خودشون؟ آخه انا ثبت کردن.

برم پلیس+10 درست نمیکنن خودشون؟ آخه انا ثبت کردن.
    چرا اتفاقا احتمال داره تصحیح کنند ضرر نداره ازشون بپرسید فکر نکنم مشکلی باشه شدنی هست. فردا شنبه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    چرا اتفاقا احتمال داره تصحیح کنند ضرر نداره ازشون بپرسید فکر نکنم مشکلی باشه شدنی هست. فردا شنبه هست.
    ممنون...چرا قسمت تمدید و تعجیل برای من در سایت پلیس+10 نیست؟ کدوم قسمت هست؟ من گزینه های سمت راست رو که نگاه میکنم تمدید و تعجیل نمیبینم.

http://services.epolice.ir/internet/#/

ممنون...چرا قسمت تمدید و تعجیل برای من در سایت پلیس+10 نیست؟ کدوم قسمت هست؟ من گزینه های سمت راست رو که نگاه میکنم تمدید و تعجیل نمیبینم.

http://services.epolice.ir/internet/#/
    خواهش میکنم، من هم تمدید و تعجیل ندارم فکر نکنم دیگه بشه روش حساب کرد، راستی اعزام شما کی هست تمدید میخواهید یا تعجیل؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)