صفحه 663 از 758 نخستنخست ... 163563613653654655656657658659660661662663664665666667668669670671672673713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,621 تا 6,630 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

این لینک میگه تعجیل اردیبهشت و فروردین غیر ممکن هست:
    http://vazifeh.police.ir/news/%D8%A7...8%A7%D9%84+96+

درود دوستان هم میهن، من رو راهنمایی کنید.
    زمان آغاز دوره من 02-02-96 هست.
    برگه سپید رو گرفتم، روش نوشته: خواهشمند است ضمن بکارگیری نامبرده حضور ایشان حداکثر ظرف 3 روز در سامانه وظیفه عمومی ثبت و اطلاعات تکمیلی را از سامانه مذکور دریافت نمایند.
    1-در این باره بفرمایید که چی میگند. از تاریخ گرفتن این برگه من 3 روز زمان دارم برم به وظیفه عمومی و ببینم کجا من رو زدند؟ برگه سپید رو که گرفتم روش نام مرکز آموزشی یا بارکدی نزده بود.
    2-درباره آنکادر یچیزی از دید من مسخره میاد، تو سایتی خونده بودم آینه آبی باید داشته باشیم بخشی از آنکادر هست. رنگ پوسته این آینه ها باید آبی باشه؟ یا نه هر رنگی شد مشکلی نداره و از آینه هایی که در حمام استفاده میشه رو بهش آبی چسبونده؟ آینه هم باید گرد باشه آزاد نیستیم در انتخابش کوچیکتر و مربعی باشه به اندازه کف دست؟
    با سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط MECHAENGINIEER نمایش پست ها
    درود دوستان هم میهن، من رو راهنمایی کنید.
    زمان آغاز دوره من 02-02-96 هست.
    برگه سپید رو گرفتم، روش نوشته: خواهشمند است ضمن بکارگیری نامبرده حضور ایشان حداکثر ظرف 3 روز در سامانه وظیفه عمومی ثبت و اطلاعات تکمیلی را از سامانه مذکور دریافت نمایند.
    1-در این باره بفرمایید که چی میگند. از تاریخ گرفتن این برگه من 3 روز زمان دارم برم به وظیفه عمومی و ببینم کجا من رو زدند؟ برگه سپید رو که گرفتم روش نام مرکز آموزشی یا بارکدی نزده بود.
    2-درباره آنکادر یچیزی از دید من مسخره میاد، تو سایتی خونده بودم آینه آبی باید داشته باشیم بخشی از آنکادر هست. رنگ پوسته این آینه ها باید آبی باشه؟ یا نه هر رنگی شد مشکلی نداره و از آینه هایی که در حمام استفاده میشه رو بهش آبی چسبونده؟ آینه هم باید گرد باشه آزاد نیستیم در انتخابش کوچیکتر و مربعی باشه به اندازه کف دست؟
    با سپاس فراوان.
    در مورد سوال اولتون اینکه شما کد مازاد خوردید با اینکه نوشته ۳ روز ولی احتمالا تا خود روز اعزام باید برای مشخص شدن محل آموزشی و ازگانتون صبر کنید خوبیش اینه که کدهای مازاد بیشتر ۰۲ و ۰۱ میوفتن حالا باید دید شما اینجوری میشید یا نه ...

در مورد سوال دومتون به صورت کلی بگم که "خیلی جدی گرفتید" خود ملحفه و پتو هم به زور جزء آنکارد حساب میشن حالا اون شخص آیینه رو از کجا آورده من نمیدونم! توی پادگان آموزشی افسر آموزش قشنگ همه رو بهتون آموزش میده و میگه چیا باید آنکارد بشن و اصطلاحا نظام بگیرن ولی قطعا آیینه جزوشون نیست، در کل خیلی جدی نگیرید، سربازی سخت نیست کنار اومدن با محیط نظامی و بعضا دوری از خونواده سخته ...

نوشته ضمن بکار گیری نامبرده یعنی پادگان وقتی شمارو پذیرش کرد باید طی 3روز اطلاعات شمارو تو سامانه ثبت کنه که غیبن نخوری
    اینو ثبت میکنن که بدونن در حال آموزش هستی
    بالای صفحه باید محل آموزشیت نوشته باشه

سپاس. پس این 3 روز که در برگه سپید نوشته بود برای زمان روشن شدن کد و مکان مرکز آموزشی هست.
    راستش من جدی نگرفتم، گفتم که پرسیدنش برام مسخره اومد. این دوره هم برای من چیزی مگر عمر پوچ شدن و روزمرگی سود دیگه ای نداره و بدرد افرادی مانند من نمیخوره. اما چون دارم وارد یک مکان خشک میشم و آگاهی کافی دربارش ندارم بهمین دلیل بهتر هست بپرسم، و خب این پرسش های بی ارزش هم بوجود میاد. و در سایتش نوشته بود که بخشی از آنکادر هست. چون گفته میشه آنکادر در مراکز آموزشی مشابه هست.
    این آدرسش هست، بخش لوازم بهداشتی مابین پاراگراف:
    http://mara01nezaja.blogfa.com/post-3.aspx
    سلام . متاسفانه سر بازی چندان چیز خوش آیندی نیست اما ! میتونه فرصت خوبی باشه واسه تجربه های جدید و اگر میشد من نمیرفتم ولی حالا که اجباریه میشه یه استفاده ایی ازش کرد . محیط نظامی میتونه چیزای زیادی به شما یاد بده شاید کمترینش نحوه تامل با افراد مختلف از جایگاه های مختلف باشه بهر حال آش کشک خاله ست بهتره زیاد سخت نگیرید.
    در مورد آنکارد هم معمولا همهجا یه جوره فقط فرق های جزئی داره و زمان چک کردن آنارد هم معمولا به آنکارد تخت توجه میکنن و مابقی صرفا یه حالت کلی رو حفظ کنه کافیه . البته ارتش در این مورد سخت گیر تره ولی درکل برای حفظ ظاهره . یک سری وسائل کلی هست که تهیه اونا حین آموزشی شاید سخت باشه بهتره اونا رو ببرید اگر هم اضاف باشه مهم نیست موقع میان دوره برمیگردونید و سبکش میکنید ولی مابقی رو همون بوفه پاگان میفروشه و میتونید تهیه کنید و معمولا بوفه طبق روال پادگان و همون آنکادر وسائل رو داره .
    خوش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوستانی که اعزام اردیبهشت هستن خییییییلی خوش بحالشونه ! یکی از بهترین تاریخ های اعزام بهشون خورده برید حال کنید
    نصفش هم ماه رمضونه
    بهترین تاریخ اعزام تاریخ:
    زمانی هست که اعزام 1 اسفند باشه، ماه رمضون باشه، عید هم که هست، معاف از رزم باشید، امریه داشته باشید، البته آموزشی هم خاتمی یزد باشه، یک مرخصی استعلاجی هم بگیریم در این حالت بهتره کارت پایان خدمت رو دو دستی تقدیم شخص کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4995774 نمایش پست ها
    نوشته ضمن بکار گیری نامبرده یعنی پادگان وقتی شمارو پذیرش کرد باید طی 3روز اطلاعات شمارو تو سامانه ثبت کنه که غیبن نخوری
    اینو ثبت میکنن که بدونن در حال آموزش هستی
    بالای صفحه باید محل آموزشیت نوشته باشه
    سپاس، همون بالا چیزی ننوشته، برای کد مرکز آموزشی چندنقطه خط تیره چند نقطه هست، همون چیزی که دوستمون فرمودند کدمازاد. زمانی که من کد دورم نخورده چیو ثبت کنم. با کد سخا هم رفتم شناسه خودم رو دیدم و هنوز چیزی نزده پس از چند روز.
    هرچند من فردا میخوام برم به وطیفه عمومی استان و پیگیری کنم.

سپاس، همون بالا چیزی ننوشته، برای کد مرکز آموزشی چندنقطه خط تیره چند نقطه هست، همون چیزی که دوستمون فرمودند کدمازاد. زمانی که من کد دورم نخورده چیو ثبت کنم. با کد سخا هم رفتم شناسه خودم رو دیدم و هنوز چیزی نزده پس از چند روز.
    هرچند من فردا میخوام برم به وطیفه عمومی استان و پیگیری کنم.
    اون عبارت که نوشته 3 روز بعد، اون مربوط به برگه سفید هست و وظیفه ای هست که بر عهده پادگان پذیرنده شما هست یعنی یک جمله بدیهی هست که در هر صورت می نویسه و فکر نکنم به مازاد خوردن شما ارتباط مستقیمی داشته باشه به هر حال مازاد خوبیش اینه که اگر آشنا داشته باشید میتونید جای مورد نظر رو خودتون انتخاب کنید بعدش فکر کنم الویت تمدید هم داشته باشید. کد افراد مازاد روز اعزام مشخص میشه چون اون روز تعیین میشه کدام پادگان جای خالی داره شما احتمالا فردا برید باز هم همونطور که دوستمون اشاره کردند به شما میگن روز اعزام بیایید مشخص بشه به نظرم الآن تا اون روز دنبال آشنا باشید تا همون کاری که گفتم رو انجام بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوستانی که اعزام اردیبهشت هستن خییییییلی خوش بحالشونه ! یکی از بهترین تاریخ های اعزام بهشون خورده برید حال کنید
    این سایت گاهی مشکل داره ها هرچی نوشتم پرید.
    هر دوره ای یک خوبی هایی داره یک بدی هایی زیاد دلتو خوش نکن دوست من که یکبار در دوره خودت به ناخوشیش خوردی شوک زده نشی. =) دمت گرم از انرژی بهاری =)) ماه رمضون رو فراموش کردی. هرچند از دید ادراکی و علمی نگاه کنیم در این دوره نیازی به روزه گرفتن نیست و قهرمان بازی هم پشت سر گذاشتم، تنها مشکلش خوردنه که باید در خزانه انبار روزانه شخصیم یکاریش کنم.
    من چه زمستون باشه چه تابستون چه بهار دیگه آب که داره از سر میگذره یک نیشخند میزنم و بیخیال فکر کردن میشم که چی بهتر هست چی نیست، من خیلی ذهنم درگیر بود تا همین چند ماه پیش طبیعی هم هست، چون من خودم رو عادت دادم به اینکه در هرکاری باید برنامه ریزی کنم و همچیزش رو پیش بینی کنم، اما حقیقتش اینه که یهو چهار چرخم بره هوا و بیام تو برنامه ای چند ساله که هیچ چیزش روشن نیست، و نمیشه پیش بینی کرد. پس دیگه فکرمو درگیرش نمی کنم، با این دوره نه تنها چیزی بدست نمی یارم که خیلی چیزهارو که سال ها براش جنگیدم از دست میدم اما دیگه راهی ندارم پس بیخیال فکر کردنش میشم تا دیوونه نشم. به دوستانم هم همین پیشنهاد رو می کنم.
    من خندم میگیره برای سربازی رفتن چنین دوره ای رو با چنین کیفیتی طراحی کردند برای اینکه غرور بی اندازه و شخصیت و روان مارو بشکنند... دستمزد ناچیز و هزنه های بیخود که فشارش رو چندان میکنه، اما من که همه زندگیم در این مشکلات بوده و پشتوانه نداشتم این دوران مانند یک خواب چند ساله برام میمونه همراه با ورزش و تندرستی و کمی کلاس روضه.
    سربازی نه عمربازی =)))
    ویرایش توسط MECHAENGINIEER : April 11th, 2017 در ساعت 02:40 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اون عبارت که نوشته 3 روز بعد، اون مربوط به برگه سفید هست و وظیفه ای هست که بر عهده پادگان پذیرنده شما هست یعنی یک جمله بدیهی هست که در هر صورت می نویسه و فکر نکنم به مازاد خوردن شما ارتباط مستقیمی داشته باشه به هر حال مازاد خوبیش اینه که اگر آشنا داشته باشید میتونید جای مورد نظر رو خودتون انتخاب کنید بعدش فکر کنم الویت تمدید هم داشته باشید. کد افراد مازاد روز اعزام مشخص میشه چون اون روز تعیین میشه کدام پادگان جای خالی داره شما احتمالا فردا برید باز هم همونطور که دوستمون اشاره کردند به شما میگن روز اعزام بیایید مشخص بشه به نظرم الآن تا اون روز دنبال آشنا باشید تا همون کاری که گفتم رو انجام بدید.
    سپاس دوست گرامی.
    بله من هم این گمان رو زدم، که تاریخ رفتن من 02 اردیبهشت هست پس تا این روز مشکلی ندارم از دید پیگری و نامنویسی. و از این تاریخ به اونور شاید 3 روز زمان داشته باشم برای شرکت کردن. پس برای همه این رو مینویسه گویا و مازادم که شاملش نشه خوبه. منم که سر زمان میرم و میخوام هرچه زودتر بپایان برسه این دوران.
    من فردا میخوام برم به مرکز وظیفه و از نظام وظیفه شهرم پرسیدم هم همینو گفته بود که در روز تاریخ دوره مینویسند که سهمیه کجا هستم. و بهتره زودتر پیگیری کنم برای اون استانی که میخوام شانسمو به خال بزنم. سوغاتی هم ردیفه براشون. عاشق سوغاتی هستن اونهم سوغاتی های درجه یک و کمیاب. اون فردی که گفته بودم خواست پارتیم بشه هم گفته برو پیگیری کن ببین کجا رو بهت مرکز میگند و یک زنگ بهش بزنم ردیف کنه. همش زیر سر سوغاتیه. =)) این پارتی ای که میگم یک نا آشنا بود و در ارتش که برای راهنمایی گرفتن رفته بودم منو دید و راهنماییم کرد و منم پای سوغاتی و رو برای سپاسگزاری به میون آووردمو دیگه همچیز شیرین پیش رفت. و در کنارش شکل بیان و برخوردتون هم بستگی داره. دمت گرم دوست گرامی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)