صفحه 667 از 758 نخستنخست ... 167567617657658659660661662663664665666667668669670671672673674675676677717 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,661 تا 6,670 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط nader24 نمایش پست ها
    تشکر از دوستان گرامی
    ....
    ببخشید اگه موها رو اصلاح نکنم و برم همونجا اصلاح کنم موردی داره؟
    چند روز اول خدمتم ماه رمضونه بعدش تعطیلی عید فطر. آیا اون چند روز اول سخت میگذره؟
    آیا عید رو تعطیل میکنن؟
    بهتره بیرون کوتاه کنید هم خلوت تره و هم بهداشتی تر داخل پادگان ممکنه مراجعه کننده زیاد باشه ارایشگر کم اذیت میشید
    تو ماه رمضان سختی ها کمتره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام
    از دوستانی که واسه پذیرش سپاه اقدام کردند یا اطلاع دارند چند تا سوال دارم:
    1. آیا سپاه فقط از این طریق سرباز میگیره؟ یعنی ممکنه شخصی واسه این کار اقدام نکنه و خدمتش سپاه باشه؟
    2. تا چند روز قبل اعزام فرصت داریم اقدام کنیم؟
    3. و سوال آخر اینکه آیا داشتن مدرک بسیجی لازمه؟

ممنون از پاسخگویی.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin310 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که واسه پذیرش سپاه اقدام کردند یا اطلاع دارند چند تا سوال دارم:
    1. آیا سپاه فقط از این طریق سرباز میگیره؟ یعنی ممکنه شخصی واسه این کار اقدام نکنه و خدمتش سپاه باشه؟
    2. تا چند روز قبل اعزام فرصت داریم اقدام کنیم؟
    3. و سوال آخر اینکه آیا داشتن مدرک بسیجی لازمه؟

ممنون از پاسخگویی.
    سلام دوست گرامی
    1- بله به طور کامل اگر بخواهید کل 21 ماه را در سپاه خدمت کنید فقط از همین روش اما آموزشی تعدادی از سازمان های امریه گیرنده هم در سپاه خواهد بود. احتمال اینکه اگر کسی اقدام نکنه و اتفاقی در این ارگان خدمت کنه مخصوصا برای تحصیلکرده ها تقریبا میتونم بگم که از صفربیشتر نیست.
    2- معمولا حداکثر تا 2 ماه فرصت دارید چون فقط 45 روز طول می کشه تا مراحل اداری در ستاد کل و تغییر کد (چون تحصیلکرده ها فقط کد ارتش ونیرو انتظامی میخورند) انجام بشه 15 روز هم همون بررسی مدارک شما در خود سپاه و مراحل اداری که کلا 2 ماه هست، اگر زودتر از 2 ماه اقدام کنید به نفع خود شما هست چون الآن تاریخ های اعزام 6 ماه بعد هست شما همون اوایل اقدام کنید و با تعجیل تاریخ اعزام رو جلو بندازید میتونید سریعتر برید خدمت
    3- اینکه چند ماه سابقه بسیج داشته باشید رو دقیق نمیدونم اما داشتنش رو باید حتما سابقه داشته باشید فکر کنم کارت فعال میخواد
    نظر من اینه که این کار رو پیگیری کنید سپاه بهترین ارگان برای خدمت هست هم از نظر امنیت و هم از نظر سابقه، خلاصه اینکه در این ارگان موقعیت شما رو درک میکنند و خیلی موارد مثبت دیگه در مورد خدمت رو فقط میتونید در سپاه تجربه کنید. خدمت در سپاه تقریبا یک آرزو برای تحصیل کرده ها هست.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    یکی از دوستان درخواست معافیت پزشکی داده و معاف از رزم شده و بعدش که تاریخ اعزامش شده کلا نرفته و وارد غیبت شده.
    الان این دوست ما می تونه دوباره درخواست معافیت پزشکی بده این بار برای یک بیماری جدید؟ نظر متخصص مبنی بر این بیماری جدید و کلا پرونده پزشکی واسه بیماری جدید داره کاملا!
    سوال اینجاست که چون یک بار با بیماری دیگه درخواست داده دیگه برای بیماری جدید قبول نمی کنن آیا؟ و باید اعزام بشه حتما و از یگان درخواست بده واسه بیماری جدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_n نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از دوستان درخواست معافیت پزشکی داده و معاف از رزم شده و بعدش که تاریخ اعزامش شده کلا نرفته و وارد غیبت شده.
    الان این دوست ما می تونه دوباره درخواست معافیت پزشکی بده این بار برای یک بیماری جدید؟ نظر متخصص مبنی بر این بیماری جدید و کلا پرونده پزشکی واسه بیماری جدید داره کاملا!
    سوال اینجاست که چون یک بار با بیماری دیگه درخواست داده دیگه برای بیماری جدید قبول نمی کنن آیا؟ و باید اعزام بشه حتما و از یگان درخواست بده واسه بیماری جدید؟
    سلام
    طبق قانون نظام وظیفه هر زمانی شخص اعلام کنه که دارای بیماری هست که رفتن به خدمت رو براش سخت یا غیر ممکنه میکنه باید اطلاع بده و کمیسون تشکیل بشه
    جایی شنیدم دقیق یادم نیست که گفته شده بود حداقل باید 6 ماه از کمیسون قبلی گذشته باشه، روندش مثل قبل هست که نامه پزشک متخصص رو میبرید پلیس 10 و بعدش امضای بهداری استان و بعدش رفتن به نظام وظیفه شهرستان و باطل کردن پرونده اعزام.
    در مورد معافیت کفالت غیبت مانع بررسی و پیگیری هست اما در مورد معافیت پزشکی اگر چند سال هم عیبت داشته باشند مانعی وجود ندارد، نیازی به رفتن به آموزشی و یگان نیست به دردسر رفتن به آموزشی نمی ارز چون غیبت دارند به نظر من معافیت رو پیگیری کنند تیری در تاریکی بهتر هست و نهایتا معاف میشن و از دست کابوس جهنمی به اسم خدمت راحت خواهند شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    1- بله به طور کامل اگر بخواهید کل 21 ماه را در سپاه خدمت کنید فقط از همین روش اما آموزشی تعدادی از سازمان های امریه گیرنده هم در سپاه خواهد بود. احتمال اینکه اگر کسی اقدام نکنه و اتفاقی در این ارگان خدمت کنه مخصوصا برای تحصیلکرده ها تقریبا میتونم بگم که از صفربیشتر نیست.
    2- معمولا حداکثر تا 2 ماه فرصت دارید چون فقط 45 روز طول می کشه تا مراحل اداری در ستاد کل و تغییر کد (چون تحصیلکرده ها فقط کد ارتش ونیرو انتظامی میخورند) انجام بشه 15 روز هم همون بررسی مدارک شما در خود سپاه و مراحل اداری که کلا 2 ماه هست، اگر زودتر از 2 ماه اقدام کنید به نفع خود شما هست چون الآن تاریخ های اعزام 6 ماه بعد هست شما همون اوایل اقدام کنید و با تعجیل تاریخ اعزام رو جلو بندازید میتونید سریعتر برید خدمت
    3- اینکه چند ماه سابقه بسیج داشته باشید رو دقیق نمیدونم اما داشتنش رو باید حتما سابقه داشته باشید فکر کنم کارت فعال میخواد
    نظر من اینه که این کار رو پیگیری کنید سپاه بهترین ارگان برای خدمت هست هم از نظر امنیت و هم از نظر سابقه، خلاصه اینکه در این ارگان موقعیت شما رو درک میکنند و خیلی موارد مثبت دیگه در مورد خدمت رو فقط میتونید در سپاه تجربه کنید. خدمت در سپاه تقریبا یک آرزو برای تحصیل کرده ها هست.
    موفق باشید
    خیلی ممنون
    حالا اگه هیچ سابفه ی بسیجی نداشته باشیم یا مدرکی برای اون نداشته باشیم به نظرتون نمیشه کاری کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin310 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    حالا اگه هیچ سابفه ی بسیجی نداشته باشیم یا مدرکی برای اون نداشته باشیم به نظرتون نمیشه کاری کرد؟
    در این صورت باید بسیج عادی و آشنا داشته باشید، اگر بتونید آشنا جور کنید شاید کارتون راه بیافته، ولی پی این کار رو بگیرد چون خدمت در سایر ارگان ها وقت تلف کردن و هدر دادن عمر هست به معنای واقعی کلمه و البته انجام کارهایی که نه به درد دنیا میخورند نه آخرت
    اگر نتوانستید از سپاه پذیرش بگیرید به دنبال امریه دولتی باشید البته قبلش شرایط اون امریه رو کامل مطالعه کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید.

سلام برادر

چند تا سوال داشتم خواستم اگر بشه جواب بدی

1- من تقریبا یک ماه و نیم دیگه درسم تموم میشه مدرکم لیسانسه ، سه سال سابقه فعالی بسیج هنرمندان دارم ، تقریبا 14 ساله که تئاتر میکنم

با توجه به اینکه دو ماه و نیم دیگه یعنی تیر ماه درسم تموم میشه میتونم الان اقدام کنم برای پذیرش ؟

ارگان هایی مثل بسیج هنرمندان تهران یا جاهای دیگه هست که پذیرش کنن ؟

مدرکم چون لیسانسه میخوام جایی بیوفتم که صبح تا ظهر باشه چون سر کار میرم نمیتونم کارمو ول کنم ، ضمن اینکه اعلام کنم تک پسر هستم ، پنج تا خواهر دارم خودم تکم و حتما حتما حتما میخوام نهران بیوفتم
    تنها مهم برام اینه ، تهران باشم ، ظهر ولم کنن بتونم برم سر کار پول در بیارم ، اینکه سپاه ارتش یا نیرو انتظامی بیوفتم مهم نیست فقط این شرایطو داشته باشم

ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinkiaani نمایش پست ها
    سلام برادر

چند تا سوال داشتم خواستم اگر بشه جواب بدی

1- من تقریبا یک ماه و نیم دیگه درسم تموم میشه مدرکم لیسانسه ، سه سال سابقه فعالی بسیج هنرمندان دارم ، تقریبا 14 ساله که تئاتر میکنم

با توجه به اینکه دو ماه و نیم دیگه یعنی تیر ماه درسم تموم میشه میتونم الان اقدام کنم برای پذیرش ؟

ارگان هایی مثل بسیج هنرمندان تهران یا جاهای دیگه هست که پذیرش کنن ؟

مدرکم چون لیسانسه میخوام جایی بیوفتم که صبح تا ظهر باشه چون سر کار میرم نمیتونم کارمو ول کنم ، ضمن اینکه اعلام کنم تک پسر هستم ، پنج تا خواهر دارم خودم تکم و حتما حتما حتما میخوام نهران بیوفتم
    تنها مهم برام اینه ، تهران باشم ، ظهر ولم کنن بتونم برم سر کار پول در بیارم ، اینکه سپاه ارتش یا نیرو انتظامی بیوفتم مهم نیست فقط این شرایطو داشته باشم

ممنون میشم جواب بدید
    پذیرش در سپاه و بسیج الان خیلی اوضاش بی ریخته، مخصوصا برای شهرهای بزرگ مثل تهران که متقاضی زیاده اوضا بدتر میشه، شما تا برگه سبز نداشته باشی نمیتونی برای پذیرش اقدام الان تنها کاری که میتونی بکنی و خوبه که انجام بدی رایزنی کردنه، با فرمانده پایگاه و یا هر شخص دیگه ای که فکر میکنید میتونه کاری در مورد پذیرش سپاه انجام بدید همین کاره، در مورد تک پسر بودن هم اینو بگم که تک پسر بودن جزء شرایط محسوب میشه ولی اولویت نداره، مثلا شما اگر متاهل باشی صد در صد شهر خودت خدمت خواهی کرد ولی در مورد تک پسر بودن هیچ تضمینی وجود نداره فقط باید منتظر بمونی تا روز تقسیم و ببینی کجا انداختنت ...

دوستان سلام
    شماره حساب بانک سپه که تو دفتر چه خدمت نوشتین
    شماره حساب 13رقمی که اولش با دوتا صفر شروع میشه رو نوشتین
    یا 11رقمی بدون صفر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)