صفحه 676 از 758 نخستنخست ... 176576626666667668669670671672673674675676677678679680681682683684685686726 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,751 تا 6,760 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

اعزام یک تیر هستم . کدها کی میاد دوستان؟ بعد من همون موقع که دفترچه فرستادم (4-5 ماه پیش) تمدید زده بودم ، اگه دیدم جای خوبی نیفتادم میتونم باز تمدید بزنم؟ از پزشکی و ...؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    اعزام یک تیر هستم . کدها کی میاد دوستان؟ بعد من همون موقع که دفترچه فرستادم (4-5 ماه پیش) تمدید زده بودم ، اگه دیدم جای خوبی نیفتادم میتونم باز تمدید بزنم؟ از پزشکی و ...؟
    معمولا 10 روز قبل مشخص میشه پزشکی اگر مشکل حادی باشه و دکتر نظام وظیفه تایید کنه به نظرم بشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام. دوستان من تاریخ اعزامم برج 8 شد. درخواست تعجیل از پلیس+10 زدم و مخالفت شد.
    سوالم اینه که دوباره میتونم از سایت خودم درخواست بدم؟ در حال حاضر گزینه تعجیل در سایت نیست (سایت درگاه خدمات الکترونیک). سایت دیگه ای وجود داره؟
    جریان ملاقات مردمی چه جوریه؟ اینجا بعضی ها گفتن کنسل شده. برای ملاقات مردمی باید چیکار کرد؟من حتما باید تعجیل بزنم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من تاریخ اعزامم برج 8 شد. درخواست تعجیل از پلیس+10 زدم و مخالفت شد.
    سوالم اینه که دوباره میتونم از سایت خودم درخواست بدم؟ در حال حاضر گزینه تعجیل در سایت نیست (سایت درگاه خدمات الکترونیک). سایت دیگه ای وجود داره؟
    جریان ملاقات مردمی چه جوریه؟ اینجا بعضی ها گفتن کنسل شده. برای ملاقات مردمی باید چیکار کرد؟من حتما باید تعجیل بزنم.
    ممنون
    نه سایت دیگه ای نیست. ملاقات هم من پرسیدم گفتن فعلا نیست . ولی کاش قانونی بود میشد برگه اعزام ها رو جابه جا کرد حتما با شما عوض میکردم . من برج 4 هستم میخواستم برج 8 برم که نشد

Junior Member

سلام دوستان
    من اعزام یک تیر هستم و ۳ ماه خدمت قبلی دارم . موقع ثبت نام در بخش داشتن خدمت قبلی برای من خیر ثبت شده . خواستم بدونم خدمت قبلی در برگه سفید که قبل از اعزام میاد ثبت میشه ؟ یا اینکه باید برم میدون سپاه بگم درستش کنند

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pes68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اعزام یک تیر هستم و ۳ ماه خدمت قبلی دارم . موقع ثبت نام در بخش داشتن خدمت قبلی برای من خیر ثبت شده . خواستم بدونم خدمت قبلی در برگه سفید که قبل از اعزام میاد ثبت میشه ؟ یا اینکه باید برم میدون سپاه بگم درستش کنند
    فکر میکنم درست میشه ولی بد نیست تا اون موقع یه پیگیری بکنید ضرر نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    ممنون
    سلام سایت فعلا غیر فعاله حتی اگه گزینه تمدید تعجیل هم تو سایت درج بشه و شما بزنی و ثبت هم بشه باز ترتیب اثر نمیدن میخوان سیستم هوشنمد کنن که کسی نتونه برا دو بار تمدید تعجیل اقدام کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام به همه دوستان
    من برای معافیت پزشکی (مشکل قلب) اقدام کردم و در کمال ناباوری بهم معاف از رزم دادن..اعزام رو در برگه سبز زدن برج 8
    1-سوالی که داشتم اینه تو برگه سبز من چیزی از معاف رزمی نوشته نشده..درسته این یا خیر؟
    2- با مدرک فوق لیسانس برج8 کجا اعزام میشم احتمالا؟ خودم میتونم انتخاب کنم یا کاملا رندوم هستش؟.. در ضمن بنده متاهل هستم..
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای معافیت پزشکی (مشکل قلب) اقدام کردم و در کمال ناباوری بهم معاف از رزم دادن..اعزام رو در برگه سبز زدن برج 8
    1-سوالی که داشتم اینه تو برگه سبز من چیزی از معاف رزمی نوشته نشده..درسته این یا خیر؟
    2- با مدرک فوق لیسانس برج8 کجا اعزام میشم احتمالا؟ خودم میتونم انتخاب کنم یا کاملا رندوم هستش؟.. در ضمن بنده متاهل هستم..
    ممنون
    1-اگر تو برگه سبز ثبت نشده احتمالا تو برگه سفید ثبت خواهد شد
    2-کاملا شانسیه ولی چون شما متاهل هستید بعد آموزشی شهر محل سکونت تقسیم خواهید شد ولی الزاما آموزشی شهر خودتون نخواهید بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    1-اگر تو برگه سبز ثبت نشده احتمالا تو برگه سفید ثبت خواهد شد
    2-کاملا شانسیه ولی چون شما متاهل هستید بعد آموزشی شهر محل سکونت تقسیم خواهید شد ولی الزاما آموزشی شهر خودتون نخواهید بود
    ممنون از شما دوست عزیز
    در مورد سوال دومم میخواستم بدونم حتی معلوم نیست کسایی که مدرک ارشد داشتند کدوم پادگان ها افتادند تا حالا؟ راستش یکم میخوام برنامه ریزی کنم برای اون میخوام بدونم اون دو ماه کجا باید برم.. روشی نداره که بشه خود آدم تایین کنه کجا بره آموزشی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)