صفحه 677 از 758 نخستنخست ... 177577627667668669670671672673674675676677678679680681682683684685686687727 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,761 تا 6,770 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزیز
    در مورد سوال دومم میخواستم بدونم حتی معلوم نیست کسایی که مدرک ارشد داشتند کدوم پادگان ها افتادند تا حالا؟ راستش یکم میخوام برنامه ریزی کنم برای اون میخوام بدونم اون دو ماه کجا باید برم.. روشی نداره که بشه خود آدم تایین کنه کجا بره آموزشی؟
    تا آنجایی میدونم راهی نداره و نمیشه و کاملا شانسیه شما اگر بسیج نداشته باشید احتمال اینکه سپاه باشید ضعیفه در نتیجه نیروی انتظامی خواهید بود یا ارتش
    ارتش بسته به اینکه کدام زیرمجموعه باشید پادگان هاش فرق میکنه نیروی انتظامی هم همینطور خیلی خودتونو درگیر نکنید چون برنامه ریزی دقیقی نمی توانید
    انجام بدهید سربازی مخصوصا بصورت نظامی کاملا غیر قابل پیش بینیه و برنامه ریزی خاصی نمیتوانید انجام بدهید تازه شما مطمئن هستید که شهر خودتون خواهید
    بود مجردها این انتخاب را هم ندارند و ممکنه حتی بعد از آموزشی یه جای دور از محل سکونت مجبور به گذراندن خدمت سربازی باشند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام. اقا من قرار بود 20 شهریور 96 دفاع کنم از پایان نامم برم سربازی.

اما شرایط طوری شده که من احتمالا تا 20 مهر الی 10 آبان بتونم دفاع کنم.

میخواستم بپرسم در حالت اول و در حالت دوم، من اگه برای سربازی اقدام کنم، اعزامم به چه تاریخی میفته طبق روال؟

میخوام بدونم اگه شهریور نتونم دفاع و تسویه کنم خیلی عقب می افتم یا اصلا فرقی نمیکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا من قرار بود 20 شهریور 96 دفاع کنم از پایان نامم برم سربازی.

اما شرایط طوری شده که من احتمالا تا 20 مهر الی 10 آبان بتونم دفاع کنم.

میخواستم بپرسم در حالت اول و در حالت دوم، من اگه برای سربازی اقدام کنم، اعزامم به چه تاریخی میفته طبق روال؟

میخوام بدونم اگه شهریور نتونم دفاع و تسویه کنم خیلی عقب می افتم یا اصلا فرقی نمیکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    فکر نکنم خیلی تفاوتی بکنه ولی برای اینکه مطمئن بشید که جدودا کی خواهید بود تو شهریور تشریف ببرید پلیس+10 و سوال کنید
    که در حال حاضر یعنی شهریور پست دفترچه منجر به چه تاریخ اعزامی خواهد شد شما احتمالا همون دوره یا دوره بعدش خواهید بود

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    فکر نکنم خیلی تفاوتی بکنه ولی برای اینکه مطمئن بشید که جدودا کی خواهید بود تو شهریور تشریف ببرید پلیس+10 و سوال کنید
    که در حال حاضر یعنی شهریور پست دفترچه منجر به چه تاریخ اعزامی خواهد شد شما احتمالا همون دوره یا دوره بعدش خواهید بود
    ببخشید کلا اعزام چه شکلیه؟ یعنی چند بار در سال اعزام داریم و چه ماه هایی؟ و اینکه از چند ماه قبل باید اقدام کنیم که به اعزام برسیم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

ببخشید کلا اعزام چه شکلیه؟ یعنی چند بار در سال اعزام داریم و چه ماه هایی؟ و اینکه از چند ماه قبل باید اقدام کنیم که به اعزام برسیم؟
    اعزام برای لیسانس و فوق لیسانس در ماه های زوج خواهد بود شما هر زمانی که اقدام به پست دفترچه اعزام به خدمت کنید اولین دوره که در ماه زوج ظرفیت داشته باشند نام شما را قرار خواهند داد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    تا آنجایی میدونم راهی نداره و نمیشه و کاملا شانسیه شما اگر بسیج نداشته باشید احتمال اینکه سپاه باشید ضعیفه در نتیجه نیروی انتظامی خواهید بود یا ارتش
    ارتش بسته به اینکه کدام زیرمجموعه باشید پادگان هاش فرق میکنه نیروی انتظامی هم همینطور خیلی خودتونو درگیر نکنید چون برنامه ریزی دقیقی نمی توانید
    انجام بدهید سربازی مخصوصا بصورت نظامی کاملا غیر قابل پیش بینیه و برنامه ریزی خاصی نمیتوانید انجام بدهید تازه شما مطمئن هستید که شهر خودتون خواهید
    بود مجردها این انتخاب را هم ندارند و ممکنه حتی بعد از آموزشی یه جای دور از محل سکونت مجبور به گذراندن خدمت سربازی باشند
    ممنون دوست عزیز لطف کردید

اصولش اینه که ماه های زوج بچه های لیسانس و فوق لیسانس اعزام بشن..ولی اصلا قابل پیش بینی نیست کی بشه..من خودم در تاریخ 1 اردیبهشت ثبت نام کردم به امید اینکه اعزام شهریور باشم ولی الان برگه سبزم زده آبان..یعنی 2 دوره (تیر و شهریور) برای من جا نبود و باید 6 ماه الکی معطل باشم..

Junior Member

سلام دوستان حال شما خوبه؟
    دوستان کسایی که امریه شون مثلا تو استانداری بوده و دوران آموزشیو توی ارتش گذروندن یه کارت بانک سپه از ارتش داشتن که به اندازه ی 14 ماه ماهیانه حقوقی را علاوه بر حقوق بانک ملی که مال استانداری بوده واریز میکردن که من اون حقوق بانک سپه که مال ارتش بود را کامل برداشت کردم سؤالم اینجاست که الان برای تسویه حساب در ارتش باید حقوق این 14 ماهه بانک سپه ارتش بازگردانده شود؟؟؟؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

دوستان سلام والا من یکم استرسی ام اگه میشه منو راهنمایی کنید ... من ۲۵ ام خرداد آخرین امتحانه کارشناسیو تو دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران میدم و احتمالا تا یک تیر هم کار فارغ‌التحصیل شدنمو انجام بدم و تموم بشه .... بعدش اگر خدا قسمت کنه یک تیر میخوام دفترچمو پست کنم و برم خدمت .... آیا تو دفترچه جایی داره که بنویسیم آقا ما می خواهیم ارتش خدمت کنیم یا نه ؟؟؟ سوال دومم اینه که به نظرتون تیر پست کنم شهریور اعزام ام یا نه ؟؟؟ ممنون

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    دوستان سلام والا من یکم استرسی ام اگه میشه منو راهنمایی کنید ... من ۲۵ ام خرداد آخرین امتحانه کارشناسیو تو دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران میدم و احتمالا تا یک تیر هم کار فارغ‌التحصیل شدنمو انجام بدم و تموم بشه .... بعدش اگر خدا قسمت کنه یک تیر میخوام دفترچمو پست کنم و برم خدمت .... آیا تو دفترچه جایی داره که بنویسیم آقا ما می خواهیم ارتش خدمت کنیم یا نه ؟؟؟ سوال دومم اینه که به نظرتون تیر پست کنم شهریور اعزام ام یا نه ؟؟؟ ممنون
    یک سوال دیگه درجم چیه ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    ۵ روزه کارهای فارغ التحصیلی انجام میشه؟ بعید میدونم، تا نمرتون بیاد وارد سایت، دانشکده پرونده ببنده و به آموزش کل جهت فراغت از تحصیل فرستاده بشه زمان میبره
    بله در دفترچه از شما الویت ها پرسیده میشه ولی الزام آور نیست
    باید از پلیس +۱۰ بپرسید ولی فکر نکنم به شهریور برسید
    الان ارتش لیسانس گروهبان یکم میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)