صفحه 688 از 758 نخستنخست ... 188588638678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,871 تا 6,880 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط samano نمایش پست ها
    ممنون داداش سجاد و پوریا
    آقا سجاد ینی تو روز اول میشه مجددا شماره حساب داد؟؟؟خب اگه اینظور باشه تصصحیح میکنم همونجا

آقا پوریا ینی تو آموزشی پیگیر باشم یا بعدش ک تقسیم شدم؟؟حقوق های قبلتو بهت دادن اونوقت؟؟
    باید شماره حساب رو بدین، جزو اطلاعات درخواستی توی فرم و خودشون هم تاکید میکنن درست بنویسید که حقوقتون به اون حساب واریز میشه، برای سامانه خدمت وظیفه هم که دوستان گفتن روندش چجوریه ...

Junior Member

سلام دوستان من آموزشی پادگان شهید رجایی ((مرزبانی)) هستم که 1 تیر اعزام شدم که با آموزشیه 3 ماه تا آخر شهریور طول میکشه حالا جواب کنکور ارشد تا 10 شهریور میاد ثبت نام دانشگاه هم احتمالا تا 20 شهریوره ((آخرین مهلتش )) راهی هست که هم دانشگاه((غیر انتفاعی)) ثبت نام کنم هم آموزشیم تموم شه که دیگه آموزشی نرم ؟ یه مرخصی پایان دوره هم داریم که بین 7 تا 10 روز آخره شهریوره

یه سوال دیگه هم دارم اگه توی دوره ارشد پروژه کسری مثلا از سپاه بگیرم بعدا نیروی انتظامی این کسری رو قبول میکنه یا باید تغییر یگان بدم به سپاه ؟ و اصلا تغییر یگان امکان پذیر هست در صورت انجام پروژه برای سپاه ؟ حالا اگه تغییر یگان به سپاه دادم ((اگر مشکلی نداشت و میسر بود )) سپاه آموزشی ناجا رو قبول میکنه یا باید دوباره اونجا آموزشی برم ؟
    اگه لطف کنید راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم
    ویرایش توسط amirsis : June 26th, 2017 در ساعت 02:45 PM

Junior Member

سلام به همه دوستان

اگه کسی سرباز باشه و در حین سربازی پذیرش از یه دانشگاه خارج از کشور داشته باشه، تکلیف چیه؟ اجازه میدن که ترک خدمت کنه و بره برا تحصیل؟ چه مراحلی داره؟ اصلا چجوری باید ثابت کرد که پذیرش داری؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1371 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

اگه کسی سرباز باشه و در حین سربازی پذیرش از یه دانشگاه خارج از کشور داشته باشه، تکلیف چیه؟ اجازه میدن که ترک خدمت کنه و بره برا تحصیل؟ چه مراحلی داره؟ اصلا چجوری باید ثابت کرد که پذیرش داری؟
    بله به شما معافیت تحصیلی داده میشه اگر مقطع تحصیلی بالاتر باشه مراحل فکر میکنم از داخل پادگان شروع میشه ولی جزییاتش نمیدونم فکر میکنم نامه پذیرش شما از دانشگاه کافی باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgigi نمایش پست ها
    من صفحه قبل توضیح دادم که با پیوست کارنامه ارشد تونستم دوباره تمدید کنم
    به غیر از بحث تحصیلی جور دیگه ای نمیشه
    من پدر همسرم بیمار
    عمل کیسه صفرا هم داشتن
    یه پرونده معافی کفالت در حال بررسی هم داریم
    ولی امسال خیلی سخت میگیرن

سلام...

من اگه خدا بخواد امریم برای اعزام برج 6 داره اوکی میشه. یه سوال در مورد بیمه ای که داریم میخواستم بکنم..

با این بیمه میشه دو سه تا دندون رو کشید و پر کرد و کلا جرم گیری و ازین جور چیزا کرد؟

بعد یه عمل ساده هم روی بدنم دارم

اگه میشه در این مورد منو راهنمایی کنین که این بیمه تا چه حد برای اینطور کارا مناسبه و هزینه ها به چه صورتی هست....

باتشکر

Junior Member

اقا سلامدوستان کسی از پایگاه اموزشی مالک اشتر ارومیه اطلاعاتی داره چجوری کجاست اب و هوا چجوری خلاصه هر اطلاعاتی داره بده ممنون میشم

Junior Member

سلام.دوستان درجه کسی که اموزشی ارتش باشه بعد خدمت سپاه بیفته چی هست واسه لیسانس؟(رزم دار یا گروهبان)
    حالت برعکسش چطوری هست؟
    اگر سوالم را جای درستی نپرسیدم لطفا من را راهنمایی کنید .مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1371 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بله اگر واسه مقطع بالاتر باشه میتونید.
    نامه پذیرش رسمی و دارای مهر از دانشگاه باید داشته باشی. فایل پی دی اف ش هم کافیه. البته اگر از امریکا پذیرش دارید I-20 هم میخواد.
    اولین قدم اینه که از یگان خدمتیت یه گواهی اشتغال به خدمت میگیری و میری وزارت علوم. اونجا یه سری مدارک دیگه هم ازت میگیرن و بعدش میفرستنت نظام وظیفه- اونجا وثیقه میذاری - بعدش نامه ترخیص از یگان میدن بهت. بعدش پاسپورت میگیری و ادامه ماجرا.
    این کلیات کار هست. جزییات رو نمیدونم.

Junior Member

سلام دوستان مدت خدمت سربازی تو سال 96 چقدره؟ بعضی میگن 24 ماه شده واقعیته یا شایعست؟ ممنون میشم هرکی اطلاع دقیق داره جواب بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)