صفحه 696 از 758 نخستنخست ... 196596646686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706746 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,951 تا 6,960 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال
    من 28 شهریور پارسال فارغ‌التحصیل شدم ولی الآن توی سامانه نظام وظیفه دیدم نوشته معافیت تحصیلی تا 31/6/1396.

میخواستم بپرسم الان من معافیت تحصیلی تا 31/6/96 دارم یا 28/6/96؟

ممنون
    ۳۱ شهریور احتمالا تاریخ انقضای معافیت تحصیلیتونه که زمان ورود به دانشگاه براتون ثبت شده اما زمانی که میخواین دفترچه رو پست کنید پلیس+۱۰ به تاریخ ثبت شده روی برگه گواهی فراغتتون که ۲۸ شهریور هست کار داره. مرافب باشید که اگر ثبت نهاییتون ۲۹ شهریور بشه هم قانونا براتون تاخیر ثبت میشه. دقت کنید که اگر ۲۸م تازه برای پست به پلیس+۱۰ مراجعه کنید ممکنه کارای اداریتون طول بکشه و براتون تاخیر ثبت شه‌. ترجیحا شنبه مراجعه کنید پلیس+۱۰ چون باید دکتر و واکسن رو هم انجام بدید، حساب بانکی هم باز کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من برای معافیت و رزم و هیچی اقدام نمیکنم. یعنی احتمالش نیست آبان اعزام بشم؟ نمیشه یه کاریش کرد؟
    خوشبینانه اسفند میشه. ابان که غیر ممکنه. سریعتر بفرست بعدا پیگیری کن شاید تعجیل قبول کردن. من شخصا دوبارتعجیل زدم ولی مخالفت شد.
    ملاقات مردمی هم ظاهرا فعلا کنسل شده ولی قبلا میگفتن با ملاقات مردمی میشه.
    اوضاع بدیه. متاسفانه کاری هم نمیشه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    ۳۱ شهریور احتمالا تاریخ انقضای معافیت تحصیلیتونه که زمان ورود به دانشگاه براتون ثبت شده اما زمانی که میخواین دفترچه رو پست کنید پلیس+۱۰ به تاریخ ثبت شده روی برگه گواهی فراغتتون که ۲۸ شهریور هست کار داره. مرافب باشید که اگر ثبت نهاییتون ۲۹ شهریور بشه هم قانونا براتون تاخیر ثبت میشه. دقت کنید که اگر ۲۸م تازه برای پست به پلیس+۱۰ مراجعه کنید ممکنه کارای اداریتون طول بکشه و براتون تاخیر ثبت شه‌. ترجیحا شنبه مراجعه کنید پلیس+۱۰ چون باید دکتر و واکسن رو هم انجام بدید، حساب بانکی هم باز کنید
    واکسن و معاینه و حساب بانکی رو انجام دادم فقط یه ثبت درخواست مونده...
    Sure, things will go well, I believe

دوستان اگر من شنبه یا یکشنبه درخواستم رو ثبت کنم، ممکنه برای تاریخ 1/12 تخصیص داده بشم؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

سلام. من تو اموزشی کمیسیون پزشکی رفتم 3 تا مرخصی تقریبا و بعد معاف از رزم شدم . از اموزشی رفتم یگان تقریبا 1 ماه هم یگان بودم . الان برا قبولی دانشگاه ترخیص شدم . حالا بعد از دانشگاه بیام خدمت باز اموزشی دارم؟؟؟ اخه پلیس+10 که داشت کارا معافیمو انجام میداد گفت کمیسیون تو اموزشی نمیشه! بعدا ممکنه دردسر شه! یعنی چی؟؟ یعنی خودشون نمیدونستن و من و بقیه رو همینجوری اجازه دادن بریم کمیسیون؟! یا این کارمند پلیس+10 اشتباهی گفته؟

سلام
    یه سوای از دوستان دارم ، من کارت فعال بسیج خودمو از اول تیر ماه امسال گرفتم ، سوالی که دارم اینه که اگه تاریج اعزام خودم بندازم تیر سال بعد تا از معافی بسیج که 45 روزه استفاده کنم بهتره یا اینکه بندازمش واسه اسفند ماه و از شرایط اسفند ماه استفاده کنم ؟ نظر شما چیه ؟

Junior Member

سلام. دوستان من شنیدم فقط از استان محل سکونت و یا استانی که توش متولد شدیم باید خودمون رو معرفی کنیم به نظام وظیفه. می خواستم بدونم اگه کسی بخواد به دلایلی از یه استان متفرقه (که تا حالا توش زندگی نکرده) خودش رو معرفی کنه به نظام وظیفه آیا راهی واسش هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl931 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوای از دوستان دارم ، من کارت فعال بسیج خودمو از اول تیر ماه امسال گرفتم ، سوالی که دارم اینه که اگه تاریج اعزام خودم بندازم تیر سال بعد تا از معافی بسیج که 45 روزه استفاده کنم بهتره یا اینکه بندازمش واسه اسفند ماه و از شرایط اسفند ماه استفاده کنم ؟ نظر شما چیه ؟
    بنداز اسفند که از اموزشیت کم بشه
    یه سال فعال یه ماه از اخر خدمت کم میکنه

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، الان من مدارکم رو ببرم پلیس +10 بدم، چه زمانی معلوم میشه که تاریخ اعزامم به چه زمانی افتاده؟

و یه سوال دیگه. از یه نفر شنیدم میگفت الان اقدام کنی میفتی اسفند، اگه اسفند بیفتی تعجیل نزن به دو علت: 1- اینکه اگه تعجیل بزنی میفتی به فصل سرما و یکی مریض بشه همه مریض میشن پدرت در میاد. همچنین اسفند بیفتی اموزشی 15 روز میره رو هوا. 2- اگه تعجیل بزنی میفرستنت مناطق مرزی. میگفت الان مرزبان هامونو میدزدن تعجیل بزنی با اونا جایگزینت میکنن!!!! میخواستم ببینم نظر شما در مورد موارد 1 و 2 چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)