صفحه 700 از 758 نخستنخست ... 200600650690691692693694695696697698699700701702703704705706707708709710750 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,991 تا 7,000 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان عزیز.
    یه سوال، من تاریخ اعزامم 1/10 هستش میخاستم بدونم تا کی فرصت دارم که تمدید کنم بندازم اسفند ؟؟؟؟
    سپاس

سلام دوستان. من ارشد صنایع غذایی دارم. تبریزم. میخواستم بپرسم بنظرتون احتمالش هست بعده آموزشی، اون خدمت اصلی رو کجا بیفتم؟ طبق تجربه یا هرچیزی که میدونید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

معدل کارشناسی و ارشد، دانشگاه محل تحصیل، یا سایر فاکتورها تاثیری دارن در اینکه کدوم شهر بیفتی یا واقعا همه چیز شانسی و دیمی هست؟؟؟ کسی خبر داره؟

Junior Member

صد در صد میشه اگه اگه یه پارتی سردار داشته باشی دوست خودم از نیروی زمینی ارتش به سپاه گرفت.اگه نداشته باشی هم ک بعیده همچین اتفاقی.من اعزام مجددم سال 93 نیرو زمینی ارتش بودم الان اعزام ابان 96.08.01 افتادم اموزشی شهید خضرایی که نیروی هوایی در کمال تعجب پلیس +10 و اینا هم رفتم گفتن مشکلی نیست در صورتی که عجیبه همچین چیزی.

نقل قول نوشته اصلی توسط meymo نمایش پست ها
    صد در صد میشه اگه اگه یه پارتی سردار داشته باشی دوست خودم از نیروی زمینی ارتش به سپاه گرفت.اگه نداشته باشی هم ک بعیده همچین اتفاقی.من اعزام مجددم سال 93 نیرو زمینی ارتش بودم الان اعزام ابان 96.08.01 افتادم اموزشی شهید خضرایی که نیروی هوایی در کمال تعجب پلیس +10 و اینا هم رفتم گفتن مشکلی نیست در صورتی که عجیبه همچین چیزی.
    ممنون. نیروهای مسلح پارتی دارم اما متاسفانه پارتی از نظر من حرامه نمیکنم همچین کاری

Junior Member

دوستان یه راهنمایی کنم در خصوص تعجیل.حتما اگه میخاید زود برید از سایت وظیفه اقدام کنید و تو درخواستتون به مشکلات خانوادگی حتما اشاره کنید ایشالله زودتر اعزام میشید.

Junior Member

سلام.لطفا اگر ميتونيد منو راهنمايي كنيد.ممنونم.من از 16 سالگي مقيم كشوري در اروپا شدم و الان كه داره 18 سالم ميشه تو كالج درس ميخونم.به نظر شما وقتي 18 سالم تمام شد براي معافيت تحصيلي(كه امكانش را دارم)اقدام كنم.يا بذارم غيبت برام بخوره؟با توجه به اينكه من قصد ادامه زندگي و كار در ايران را ندارم و براي تردد به ايران طبق قانون مشمولين غايب مقيم خارج از كشور سالي دوبار(جمعا 3ماه)ميتونم به كشور تردد كنم.لطفا راهنمايي بفرمائيد.تشكر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aghayousef نمایش پست ها
    سلام.لطفا اگر ميتونيد منو راهنمايي كنيد.ممنونم.من از 16 سالگي مقيم كشوري در اروپا شدم و الان كه داره 18 سالم ميشه تو كالج درس ميخونم.به نظر شما وقتي 18 سالم تمام شد براي معافيت تحصيلي(كه امكانش را دارم)اقدام كنم.يا بذارم غيبت برام بخوره؟با توجه به اينكه من قصد ادامه زندگي و كار در ايران را ندارم و براي تردد به ايران طبق قانون مشمولين غايب مقيم خارج از كشور سالي دوبار(جمعا 3ماه)ميتونم به كشور تردد كنم.لطفا راهنمايي بفرمائيد.تشكر
    میخوای بیای که چی؟!
    بشین زندگیتو بکن بعد هشت سال غیبت بخر! راحت

نقل قول نوشته اصلی توسط meymo نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی کنم در خصوص تعجیل.حتما اگه میخاید زود برید از سایت وظیفه اقدام کنید و تو درخواستتون به مشکلات خانوادگی حتما اشاره کنید ایشالله زودتر اعزام میشید.
    میگن تعجیل بزنی میفتی جاهایی که نیرو کم دارن. و جایی که نیرو کم داره یعنی مورد مطلوب نبوده... بهتره تعجیل نزنی. درسته این حرف?

Junior Member

دوستان من تا اخر مهر یعنی 29-30 مهر فارغ التحصیل میشم و همون روز میخام دفترچه پست کنم. میخاستم بدونم تاریخ اعزامم چه تاریخی میشه؟ 12؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    میگن تعجیل بزنی میفتی جاهایی که نیرو کم دارن. و جایی که نیرو کم داره یعنی مورد مطلوب نبوده... بهتره تعجیل نزنی. درسته این حرف?
    داداش به شایعات توجه نکن من 96.06.19 دفترچه پست کردم افتادم برج 10 تعجیل زدم 17 روز طول کشید جوابش اومد افتادم نیرو هوایی شهید خضرایی که تهران هستش اونجا تقسیممون میکنن به نظرم هیچ ربطی نداره چون از اول تقسیم میشی.تازه من نیرو زمینی بودم افتادم هوایی(خخخ) حالا هر جاش که بیوفتم هتله میخاد تهران باشه یا دزفول یا تبریز ........

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)