صفحه 702 از 758 نخستنخست ... 202602652692693694695696697698699700701702703704705706707708709710711712752 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,011 تا 7,020 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    یه دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

طبق تجربه، از چه ماهی اگر دفترچه ارسال کنیم، اعزام برای اردیبهشت سال دیگه باز میشه؟
    بعدش اینکه، تا چند دوره میشه تمدید کرد؟ مثلا میشه بیشتر از یک دوره (مثلا 4 ماه) اعزام را به تاخیر انداخت؟

ممنون

سلام دوستان.
    خیلی از مراکزی که امریه میگیرن. یکی از شروطشون معافیت از رزم هست. ولی از طرفی خیلی ها میگن معافیت از رزم بعدا در استخدام های دولتی مشکل ایجاد میکنه. من برای چشمم میتونم معاف از رزم بگیرم. به نظرتون این کار منطقی هست یا در آینده مشکل ایجاد میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    معمولا چقدر طول میکشه تا کارت پایان خدمت بیاد؟!
    من از 1 ماه دیدم تا 4 ماه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mosalmanirani نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خیلی از مراکزی که امریه میگیرن. یکی از شروطشون معافیت از رزم هست. ولی از طرفی خیلی ها میگن معافیت از رزم بعدا در استخدام های دولتی مشکل ایجاد میکنه. من برای چشمم میتونم معاف از رزم بگیرم. به نظرتون این کار منطقی هست یا در آینده مشکل ایجاد میکنه؟
    خیلی حساسیت به خرج ندهید معافیت از رزم تا جایی که میدونم تو کارت ثبت نمیشه مگر اینکه قوانین تغییر کرده باشه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

طبق تجربه، از چه ماهی اگر دفترچه ارسال کنیم، اعزام برای اردیبهشت سال دیگه باز میشه؟
    بعدش اینکه، تا چند دوره میشه تمدید کرد؟ مثلا میشه بیشتر از یک دوره (مثلا 4 ماه) اعزام را به تاخیر انداخت؟

ممنون
    نیازی به پیش بینی نیست شما هر زما بری پلیس+10 سوال کنی بهتون میگن که الان اعزامی های کدوم ماه بازه هروقت اردیبهشت باز شد اقدام کن
    1 دوره تمدید دیدم ولی بیشتر فکر کنم باید شرایط خاصی مثلا پزشکی داشته باشی

Junior Member

سلام دوستان من الان 7 ماه از خدمتم میگذره و میخاستم کسری جبهه بگیرم پدرم توی سپاه خدمت کرده و یک نامه داره برای سال 92 که تاییدیه سابقه خدمت و جبهه هست که در اون نوشته 17 ماه در جبهه حضور داشته حالا من با این نامه میتونم ببرم پلیس +10 کسریمو ثبت کنم یا باید دوباره گواهی اشتغال به خدمت بگیرم ببرم پادگان پدرم و دوباره نامه سابقه جبهه بدن بهش ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان من با دانشگاه تسویه کردم و فردا میخوام دفترچه پست کنم حالا سوالم اینه چجوری میتونم پاسپورت بگیرم؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

آقا داستان خدمت من برای همتون ممکنه عجیب یا حتی غیر ممکن به نظر بیاد ولی این دنگ و فنگ هایی هست که من از روز اقدام به سربازی تا به امروز (که باز هنوز اعزام نشدم) کشیدم.(ساکن یکی شهرستان های تبریز هستم)

برای خلاصه و مفید بودن جریان ، نامه شکایتی که به نیروی انتظامی رو داشتم خدمتتون میذارم توش شرح حال و بلاهایی که سرم اومده هست :

------------------------------------------------------------------------------------------------

بسمه تعالی

معاونت محترم وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
    موضوع : اختلال فنی در سامانه مرکزی نظام وظیفه و ضایع شدن حق سرباز و بلاتلکیفی وی
    با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب سعید جنگ جوی سیسی با کد ملی ********** ، مشمول خدمت مقدس سربازی با مدرک کارشناسی IT و دارای اختراع ، عضو انجمن علمی نخبگان جوانان برتر، کسب رتبه اول در مسابقات دانشگاه صنعتی شریف و چند رتبه ملی و بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات، در تاریخ 1 تیر 96 اعزام به خدمت بودم.
    در تاریخ 1تیر 96 راس ساعت 7 در نظام وظیفه حاظر شده و با بلاتکلیفی تا ظهربا بقیه مشمولین منتظر ماندیم و اعلام نمودند که پادگان ها سرباز پذیرش نمی کنند و ما "تمدید اجباری" خوردیم و اعلام شد 1 شهریور 96 در همین مرکز جهت اعزام حاظر شویم. حال وارد این بحث نمی شویم که چقدر برنامه و زندگی شخصی و ... تحت تاثیر این مساله قرار گرفت.
    اینجانب در 1 شهریور 96 در نظام وظیفه جهت اعزام به پادگان ارتش شهید برخورداری 03 عجب شیر (طبق برگه دریافتی ) حاظر شدم . خدمت سربازی شروع شد و بعد از 6 روز با اعلام نام من در گروهان ، به من اعلام گردید که تمام دریافتی ها اعم از لباس و ... را تحویل داده و از پادگان خارج شوم چرا که کد من این پادگان نیست. بنده با گرفتن نامه ای که من چند روز در این جا خدمت کرده ام خارج شده و به نزدیک ترین پلیس+10 مراجعه کرده و برگه ام را گرفتم. در برگه جدید، کد من "نیروی انتظامی ولیعصر تبریز" ثبت شده بود. به علت اینکه آخر وقت اداری بود نتوانستم به اداره ای در تبریز برسم، فردای آن روز صبح راس ساعت 6 بنده با برگه جدید و نامه ارتش جلوی درب پادگان نیروی انتظامی حاظر شدم که با تماس هایی که گرفته شد فرمودند زمان پذیرش تمام شده است.(تاریخ 7شهریور 96)
    از همان روز تا به این حال هرروز صبح در درب پادگان نیروی انتظامی حاضر شده و دژبان نامم را ثبت کرده ولی اجازه ورود نمی دادند و بعد از ثبت اسم به نظام وظیفه مرکز تبریز مراجعه میکردم و خواستار رسیدگی به وضیعیت بلاتکلیف خود بودم. که بعد از طی این مدت و عدم اخذ نتیجه ، به مرکز نظام وظیفه تهران مراجعه نموده ام.
    خواهشمندم نظر لطف نموده و در این مورد این جانب را یاری فرمایید.

با تشکر

· تمامی اسناد و مدارک پیوست شد.
    · مدارک اختراع، کسب مقام ها و رزومه پیوست شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------

خب این بعد از یک ماه دویدن به اینجا رسیده بودم که دیگه خودمو راضی کردم که خب دو ماه خدمتم باز عقب میوفته و 10 روز هم در شرایط بسیار سخت خدمتی که در ارتش عجشیر کردم به باد رفته !

تا دیروز من از اینترنت با کد سخا چک میکردم و محل اعزام من پادگان ولیعصر نیروی انتظامی تبریز بود. امروز هم برحسب عادت چک کردم دیدم زده شده " پادگان نیروی انتظامی شهید چمران کرج " !!!

با این چه اوضاعیه ؟ اصلا این پادگان شرایطش چجوریه ؟ چرا منو اینقدر پاس میدن ؟ وقتی برای من ولیعصر تبریز افتاده بود چه دیلایلی ممکنه تغییرش بده ؟

* لطفا در مورد این پادگان توضیح بدین که چگونه پادگانی هست و در کجای کرج واقع هست ؟
    * من برگه تکمیلی بسیج دارم ( دوره 45 روزه دیدم چندین سال پیش) ، این آیا در این آموزشی تاثیر خواهد داشت ؟ یا فقط از آخرش کسر میکنه و من باید دوماه آموزشی رو کامل برم ؟
    * معمولا ازین پادگان (کرج) به چه یگان هایی ارجاع میدن بعد از آموزش ؟
    * الان من برم آموزش و بعد از 10 روز بگن کدت اشتباست باز چیکار کنم ؟! انقدر چشمم ترسیده که میدونم ازینا هیچی بعید نیست. و دستم به جایی هم بند نیست برای شکایت.
    * دوستان هرچیزی که به فکرتون میاد در این مورد بهم بگین و کمکم کنید تا بهتر از نظر روحی با خودم کنار بیام چون من از 1 تیر از شرکت خارج شدم کارمو از دست دادم ، همه چیمو از دست دادم که دارم میرم خدمت ، 1 تیر شد 1 شهریور و اینم شد 1 آبان. لطفا راهنمایی بفرمایید.

ببخشید زیاده حرفی کردم.
    با کمال تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    دوستان من با دانشگاه تسویه کردم و فردا میخوام دفترچه پست کنم حالا سوالم اینه چجوری میتونم پاسپورت بگیرم؟
    وقتی سربازی رفتی کارت پایان خدمت گرفتی پاسپورت هم میتونی بگیری

Junior Member

سلام دوستان.
    من اعزام اول آبانم.
    کد سپاه خوردم، خودم کاری هم نکردم بیفتم سپاه. خودشون منو انداختن سپاه، اخه شنیده بودم سپاه فقط کساییو جذب می‌کنه که از قبل هماهنگ کنن و این‌چیزا!!
    آیا ممکنه بعدا واسه اپلای دانشگاه های خارج از کشور به مشکل بخورم؟ به این خاطر که خدمتمو سپاه بودم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)