صفحه 705 از 758 نخستنخست ... 205605655695696697698699700701702703704705706707708709710711712713714715755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,041 تا 7,050 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا ایا این امکان وجود داره که از الان یا بعد از اعزام به خدمت، با هر روشی که بشه، کاری کنیم که شهر خودمون بیفتیم؟ منظورم جابجایی با سرباز نیست فقط.

من شهر خودم کارآفرینی میکنم، آیا میتونم اونو دلیل قرار بدم و درخواست کنم که شهر خودم باشم تا بتونم کارمو ادامه بدم؟؟؟ 1 دی اعزامم هست
    کسی نمیدونه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    ممنونم از شما نیما جان،
    خوب وثیقه چطور؟
    یعنی جدا هیچ راهی وجود نداره که کسی از لیسانس بره؟ خوب این قانون رو زودتر می گفتن که لااقل ملت به فکر می افتادن و از قبل دیپلم می رفتن!
    در مورد وثیقه نکته مبهمی وجود نداره هرکسی که پذیرش از مقطع بالاتر داشته باشه میتونه با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشه
    فقط نکته اینجاست که ایا این مسیر برای دیپلم به لیسانس بسته شده یا خیر که نکته مورد سوال شما بود
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    الان تاریخ اعزام روی چنده؟ 1/12 ؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

دوستان کسی اطلاعی داره که با این قانون اخیر هنوزم میشه با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شد؟ منظورم برای مقطع لیسانس هست. کسی اطلاعات بیشتری از این قانون داره؟
    دوستان در پست های قبل اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیارم گذاشتن، تنها نکته مبهم همین قضیه وثیقه هست که شامل این قانون می شه یا خیر؟

دوستان کسی اطلاعی داره که با این قانون اخیر هنوزم میشه با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شد؟ منظورم برای مقطع لیسانس هست. کسی اطلاعات بیشتری از این قانون داره؟
    دوستان در پست های قبل اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیارم گذاشتن، تنها نکته مبهم همین قضیه وثیقه هست که شامل این قانون می شه یا خیر؟
    از اولشم اجازه نمیدادند که برای مقطع لیسانس کسی وثیقه بزاره واقعا عجیبه این اخبار اصلا این قانون اجرا نشده بود!!!! فقط در مقطع فوق لیسانس و بالاتر اجازه ادامه تحصیل میدن و هیچ راهی هم نداره مگر سفر تفریحی برید و دیگه برنگردید!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

من حقیقتش کمی گیج شدم. این مدت اخیر تمام اطلاعاتی که از سورس های مختلف بدست آوردم تماما ضد و نقیض بوده:

تا الان من متوجه شدم که بعد از 18 سالگی هم میشه با وثیقه خارج شد و هم نه!
    تنها مطمئن شدم که الان نمیشه برا مقطع لیسانس سربازی رو خرید.
    دیگه حتی از صحیح بودن خبری که لینکش رو داده بودم هم مطمئن نیستم چون باز هم در صحت و عدم صحتش متفاوت شنیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    از اولشم اجازه نمیدادند که برای مقطع لیسانس کسی وثیقه بزاره واقعا عجیبه این اخبار اصلا این قانون اجرا نشده بود!!!! فقط در مقطع فوق لیسانس و بالاتر اجازه ادامه تحصیل میدن و هیچ راهی هم نداره مگر سفر تفریحی برید و دیگه برنگردید!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    پس چجوری دوستم قبل از تصویب این قانون تو مقطع لیسانس و با تایید وزارت علوم و نظام وظیفه تونسته بره!؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

من حقیقتش کمی گیج شدم. این مدت اخیر تمام اطلاعاتی که از سورس های مختلف بدست آوردم تماما ضد و نقیض بوده:

تا الان من متوجه شدم که بعد از 18 سالگی هم میشه با وثیقه خارج شد و هم نه!
    تنها مطمئن شدم که الان نمیشه برا مقطع لیسانس سربازی رو خرید.
    دیگه حتی از صحیح بودن خبری که لینکش رو داده بودم هم مطمئن نیستم چون باز هم در صحت و عدم صحتش متفاوت شنیدم.
    ذات اخبار سربازی ضد و نقیض بودن آن است صحت اجرایی شدن خبر اصلی از نظام وظیفه و وزارت علوم پیگیری کن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    پس چجوری دوستم قبل از تصویب این قانون تو مقطع لیسانس و با تایید وزارت علوم و نظام وظیفه تونسته بره!؟
    من نمیدونم و قطعا شما هم نمیدونید! متاسفانه بعضی کار دیگه ای میکنند و به دروغ میگند معافیت تحصیلی گرفتیم! شما یه پست نشان بده که کسی تونسته برای مقطع لیسانس وثیقه بزاره در حالت عادی و از وزارت علوم نامه برده باشه!!! این قانون اجرا نشده بود حداقل تا جایی که من دیدم و ممکنه ایشون قبل سن مشمولیت خارج شده بدون وثیقه ممکنه برای مقطع ارشد پذیرش گرفته و معافیت تحصیلی بعد اونور رفته لیسانس ثبت نام کرده... در ضمن برای کارمندان دولت که خارج کشور هستن یه سری استثنا وجود داره که شاید ایشون از این قضیه استفاده کرده باشد ولی در حالت کلی این قانون اجرا نشده بود.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2139346
    ویرایش توسط hamed2004 : October 27th, 2017 در ساعت 08:52 PM

Junior Member taranh00 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    امضا هایی که برای تسویه میگیرید یکیش امضای فسخ دفترچه بیمه هست.
    ممنونم. اگر ديرتر تسويه كنيم چطور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)