صفحه 709 از 758 نخستنخست ... 209609659699700701702703704705706707708709710711712713714715716717718719 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,081 تا 7,090 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستان من تا 24 آذر وقت دارم.. از طرفی میخوام تا مبتونم دیرتر ارسال کنم که به ازمون ارشد برسم
    یکی دو روز قبل از این تاریخ برم مشکلی نداره؟ واکسن و معاینه رو میتونم قبلش انجام بدم که فقط ثبتش بمونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Positron نمایش پست ها
    دوستان من تا 24 آذر وقت دارم.. از طرفی میخوام تا مبتونم دیرتر ارسال کنم که به ازمون ارشد برسم
    یکی دو روز قبل از این تاریخ برم مشکلی نداره؟ واکسن و معاینه رو میتونم قبلش انجام بدم که فقط ثبتش بمونه؟

سلام دوست عزیز شما الان برو دفترچه رو از پلیس+10 بگیر که بتونی واکسن و معاینه جسمانیتون رو انجام بدید بعد از اون هر وقت خواستید میتونید برید مشخصاتتون رو ثبت کنید . شما تا واکسن و معاینه انجام نداده باشی پلیس +10 دفترچه رو برای شما به نظام وظیفه ارسال نمیکنه وقتی هم ارسال کرد برگه اماده به خدمتتون رو بهتون میده که توش تاریخی اعزام شما میشخص شده .
    تو برگه هایی که بهتون داده میشه کد سخا وجود داره صفحه اول زیر اسم و فامیلتون .
    شما با کد سخا و کد ملی میتونید از سایت نظام وظیفه شرایط لحظه ای خودتون رو مشاهده کنید .
    http://services.epolice.ir/internet/#/login

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    یه سوال دیگه اینکه شهرهای بزرگ و کوچک فرق داره تاریخ اعزامشون؟ ممکنه زودتر یک ماهی پر بشه؟

سلام دوستان کسی که در تاریخ اعزامش به نظام وظیفه شهرش مراجعه نکنه سربازیش دو ماه به عقب می افته آیا جریمه ای داره این کار اضافه خدمت در نظر گرفته میشه یا خیر ؟
    من اعزامم 1.10 هست میخوام تمدید کنم واسه برج01.12 ولی سیستم تمدید یک ماه هست بسته هستش و ممکنه بسته بمونه تا پایان ماه .
    1.12 میخوام برم که بتونم پذیرش سپاه بگیرم .
    کسی میدونه اضاف خدمت داره اگه نریم بار اول رو ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Positron نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    یه سوال دیگه اینکه شهرهای بزرگ و کوچک فرق داره تاریخ اعزامشون؟ ممکنه زودتر یک ماهی پر بشه؟
    سلام
    خیر فرقی نداره
    پر شدن ظرفیت کشوریه و ربطی به شهر و یا استان شما نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad061 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی که در تاریخ اعزامش به نظام وظیفه شهرش مراجعه نکنه سربازیش دو ماه به عقب می افته آیا جریمه ای داره این کار اضافه خدمت در نظر گرفته میشه یا خیر ؟
    من اعزامم 1.10 هست میخوام تمدید کنم واسه برج01.12 ولی سیستم تمدید یک ماه هست بسته هستش و ممکنه بسته بمونه تا پایان ماه .
    1.12 میخوام برم که بتونم پذیرش سپاه بگیرم .
    کسی میدونه اضاف خدمت داره اگه نریم بار اول رو ؟
    سلام
    تا جایی که من از سایت نظام وظیفه خوندم تاریخ اعزام شما بعد از غیبت تمدید میشه و شما برگ اعزام به خدمت جدید به تاریخ دوماه دیگه میگیرید و البته با 2 ماه اضافه خدمت
    اما در مورد پذیرش تا جایی که من میدونم شما توی همون ارگانی میوفتید که قبل اعزام براتون توی برگ سفید نوشته و در واقع نمیتونید پذیرش جای دیگه ای رو بگیرید
    قوانین سایت پلیس وظیفه رو بخون و از نظام وظیفه بپرس که الکی دو ماه اضافه خدمت نخوری

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad6644 نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من از سایت نظام وظیفه خوندم تاریخ اعزام شما بعد از غیبت تمدید میشه و شما برگ اعزام به خدمت جدید به تاریخ دوماه دیگه میگیرید و البته با 2 ماه اضافه خدمت
    اما در مورد پذیرش تا جایی که من میدونم شما توی همون ارگانی میوفتید که قبل اعزام براتون توی برگ سفید نوشته و در واقع نمیتونید پذیرش جای دیگه ای رو بگیرید
    قوانین سایت پلیس وظیفه رو بخون و از نظام وظیفه بپرس که الکی دو ماه اضافه خدمت نخوری
    مرسی از جوابتون

سلام. دوستان من 1 دی اعزامم بود. الان اخرین وضعیت رو در سایت نوشته صدور دفترچه اعزام به خدمت. یعنی چی این؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad6644 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اشتباه نکنید محل آموزشی کلا از بین میره و همه چی مث روز اول میشه

سلام.
    می خواستم ببینم این مدارک فایلمون رو کی باید ببندیم؟
    من دو ماه دیگه تا ترخیصی دارم.
    الان باید برم ببندم؟
    و دلیل اینکه میگند هرچی زودتر ببندی بهتره چیه؟
    اصن فلسفش چیه؟میشه توضیح بدید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)