صفحه 711 از 758 نخستنخست ... 211611661701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720721 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,101 تا 7,110 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam74 نمایش پست ها
    سلام
    من الان نگاه کردم چند تا نقطه زده بود فقط وضعیتم به اعزام به خدمت و بارکد اضافه شده بود یعنی مشکلی وجود داره؟
    آیا شما از سایت فهمیدید کجا افتادین یا به پلیس +10 مراجعه کردین؟
    من تو سایت دیدم..والا تا اونجایی که دوستان گفتن یا چند روز دیگه مشخص میشه یا مازادین

سلام
    من الان نگاه کردم چند تا نقطه زده بود فقط وضعیتم به اعزام به خدمت و بارکد اضافه شده بود یعنی مشکلی وجود داره؟
    مشکلی نیست; 10 روز قبل از تاریخ اعزام برو پلیس+10 ; برگه معرفی به پادگانت رو میدن
    اینم بر حسب تجربه میگم ; اگه میخای تو روز اول درگیره گیروداره الافی و.... نشی از روز دوم برو پادگان خودتو معرفی کن

دوستان کسی می دونه چرا امسال اعزام ماه 12 پر نمیشه؟ پارسال اوایل ابان پر شده بود. مگه دوره طلایی نیست اخه؟ من میخام ماه 2 اعزامم باشه یک ماهه تکون نمیخوره؟ اخه مگه چقد سرباز میخان امسال؟

سلام
    منم دقیقا اینجوری زده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjafari000 نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه چرا امسال اعزام ماه 12 پر نمیشه؟ پارسال اوایل ابان پر شده بود. مگه دوره طلایی نیست اخه؟ من میخام ماه 2 اعزامم باشه یک ماهه تکون نمیخوره؟ اخه مگه چقد سرباز میخان امسال؟
    دوست من کاری نداره.شما میتونی دفترچه بفرستی و بعد تاریخت افتاد 12 میری درخواست تاخیر در خدمت میدی. زمان ما اینجوری بود. اول بپرس از پلیس پلاس 10

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    دوست من کاری نداره.شما میتونی دفترچه بفرستی و بعد تاریخت افتاد 12 میری درخواست تاخیر در خدمت میدی. زمان ما اینجوری بود. اول بپرس از پلیس پلاس 10
    مشکل اینه که سیستم تاخیر یه مدته بستست و ممکنه هم باز نشه. اگه نشه دیگه هیچ. برگه سبزنیازه گویا برای خروج از کشور.

سلام دوستان....من اعزام 1/10 خاتمی یزدم.....مدرک فوق لیسانس..........قبلا 7 ماه خدمت قبلی هم داشتم تو پدافند هوایی ارتش....
    1. میخواستم بدونم من دوباره باید آموزش ببینم یا همین که برم لباسامو میگیرم و تا چند روز ترخیص میشم؟؟؟
    2. در ضمن کسی از آموزشی خاتمی اطلاعی داره که سخت میگذره یا نه ( قبلا که آموزشی پدافند سمنان خوب نبود)
    3. درجه تو سپاه چی میدن با مدرک کارشناسی ارشد؟
    سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein19911 نمایش پست ها
    سلام دوستان....من اعزام 1/10 خاتمی یزدم.....مدرک فوق لیسانس..........قبلا 7 ماه خدمت قبلی هم داشتم تو پدافند هوایی ارتش....
    1. میخواستم بدونم من دوباره باید آموزش ببینم یا همین که برم لباسامو میگیرم و تا چند روز ترخیص میشم؟؟؟
    2. در ضمن کسی از آموزشی خاتمی اطلاعی داره که سخت میگذره یا نه ( قبلا که آموزشی پدافند سمنان خوب نبود)
    3. درجه تو سپاه چی میدن با مدرک کارشناسی ارشد؟
    سپاس.
    تا جایی که میدونم شما باز هم باید همون ارگان قبلی خدمت کنید، بنابراین به پلیس+۱۰ مراجعه کنید تا این مشکلو براتون برطرف کنن

دوستان محل آموزشی منم ...... چند تا نقطه گذاشتن جریان چیه ؟
    اعزامم 1.10 هست .
    ولی بارکد گرفتیم اون بارکد 20 رقمی مال پست هستش که محل اموزشی تو نامه قید شده سوال اینکه اگه محل اموزشیمون مشخص شده و نامه پستیش ارسال شده چرا تو سیستم ثبت نشده و ...... گذاشتن ؟
    از سایت پست بارکدم رو رهگیری کردم کد درسته ولی هنوز وارد پست نشده نامه ولی همچین کد معتبره .

کسی هست 1.10 باشه و محل اموزشیش معلوم شده باشه ؟ نه اونایی که امریه و پذیرش گرفتن .

سلام
    من 1 دی اعزامم و برای منم تو سایت نقطه چین جلوی مرکز آموزش امده این یعنی چی؟ من از یکی از ارگان ها پروژه کسری گرفتم و با توجه به قانون باید تو همون ارگان خدمت کنم. الان من چیکار کنم؟

تو رو خدا هرکی میدونه کمکم کنه من خیلی نگرانم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)