صفحه 713 از 758 نخستنخست ... 213613663703704705706707708709710711712713714715716717718719720721722723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,121 تا 7,130 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستان امکان داره محل اعزامی ک الان تو سایت زدن تغییر کنه؟؟

دوستان کسی اطلاع داره اخرین اعزامی یا برگ سبز با مدرک ارشد برای چه ماهی بوده؟

Junior Member

دوستان یه سوال مهم
    وقتی میریم پلیس + 10 ، هی میگن سیستم بستس نمیتونیم عقب بندازیم
    ولی توی پنل مربوط به مشمولین امکان درخواست تعویق هست و میشه درخواست داد!!!!
    الان موضوع چیه؟
    پلیس + 10 از این جریان خبر نداره؟ الکی میگه بستس؟ بخشنامه اومده که همه از این به بعد از پنل سایت وظیفه اقدام کنن؟
    کسی میدونه چیه موضوع؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال لطفا راهنمایی کنین. من برای معاف از رزم اقدام کردم ولی خیلی دارن اذیت میکنین هی گیر تو کار میندازن و به نظرم انصراف بدم بهتره. من مدرکم کارشناسی هست بنظرتون معاف از رزم رو بگیرم بهتره یا فرقی نمیکنه؟ یکی میگه مدرکت لیسانسه بگیری نگیری فرق نمیکنه یکی میگه بگیری بهتره . بنظرتون چکار کنم اونایی که تجربه دارن بگن لطفا.
    چرا کسی جواب نمیده؟ یعنی کسی تجربه نداره یا نمیدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    دوستان یه سوال مهم
    وقتی میریم پلیس + 10 ، هی میگن سیستم بستس نمیتونیم عقب بندازیم
    ولی توی پنل مربوط به مشمولین امکان درخواست تعویق هست و میشه درخواست داد!!!!
    الان موضوع چیه؟
    پلیس + 10 از این جریان خبر نداره؟ الکی میگه بستس؟ بخشنامه اومده که همه از این به بعد از پنل سایت وظیفه اقدام کنن؟
    کسی میدونه چیه موضوع؟؟
    سلام دوست عزیز از پنل و پروفایلی که ما داریم هر چقدرم درخواست بدیم فایده نداره من از نظام وظیفه و جاهای دیگه پرسیدم گفتن که اصلا مورد برسی قرار نمیگیره باید حتما از پلیس +10 تمدید یا تعجیل بزنید.
    و اینم باید بگم که سیستم تمدید حدود دوماه هست که بسته شده .
    منم احتیاج به تمدید زدن داشتم با پیگیری های مکرر بلاخره ی راهی پیدا کردم البته باید مشکل داشته باشید که باهاتون همکاری بکنن.
    باید برای دیدار مردمی از نظام وظیفه نوبت بگیرید و مشکل و خواستتون رو بگید تا مورد برسی قرار بگیره . بعد مکاتبه میشه با تهران و براتون تمدید رو ثبت میکنن من دو هفته پیش نوبت گرفتم الان نوبتم شده .
    امیدوارم بدردتون بخوره حرفام .
    در ضمن دیدار مردمی در هفته فقط یک مرتبه انجام میگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad061 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از پنل و پروفایلی که ما داریم هر چقدرم درخواست بدیم فایده نداره من از نظام وظیفه و جاهای دیگه پرسیدم گفتن که اصلا مورد برسی قرار نمیگیره باید حتما از پلیس +10 تمدید یا تعجیل بزنید.
    و اینم باید بگم که سیستم تمدید حدود دوماه هست که بسته شده .
    منم احتیاج به تمدید زدن داشتم با پیگیری های مکرر بلاخره ی راهی پیدا کردم البته باید مشکل داشته باشید که باهاتون همکاری بکنن.
    باید برای دیدار مردمی از نظام وظیفه نوبت بگیرید و مشکل و خواستتون رو بگید تا مورد برسی قرار بگیره . بعد مکاتبه میشه با تهران و براتون تمدید رو ثبت میکنن من دو هفته پیش نوبت گرفتم الان نوبتم شده .
    امیدوارم بدردتون بخوره حرفام .
    در ضمن دیدار مردمی در هفته فقط یک مرتبه انجام میگیره
    ممنون از پاسخت
    برای نوبت گرفتن باید چیکار کنم؟
    زنگ بزنم 197؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت
    برای نوبت گرفتن باید چیکار کنم؟
    زنگ بزنم 197؟
    بله دوست عزیز همون 197 هستش ولی ممکنه بدلیل بالا بودن ارباب رجوع نوبتی که بهتون میدن خیلی دیر بشه و دیگه به کارتون نیاد .
    اول بپرسید ببینید چه روزی از هفته ملاقات مردمی هست و بعد نوبت بگیرد .
    و اگه دیدید که تاریخی که بهتون دادن دیره بصورت حضوری روز مراجعه مردمی برید تا مسیول اونجا بهتون یا نوبت بده یا بین افراد بفرستتون داخل . اونجا یک برگه بهتون میدن که باید درخواستتون رو بطور خلاصه توش بنویسید
    خدا رو شکر من الان از اونجا میام زیر درخواست که داشتم سردار پاراف کرد و مهر زد بهم گفتن تا دوروز دیگه وارد نظام وظیفه میشه و پیگیری میشه .
    البته باید دلیلی واسه تمدید داشته باشید

Junior Member

بله دوست عزیز همون 197 هستش ولی ممکنه بدلیل بالا بودن ارباب رجوع نوبتی که بهتون میدن خیلی دیر بشه و دیگه به کارتون نیاد .
    اول بپرسید ببینید چه روزی از هفته ملاقات مردمی هست و بعد نوبت بگیرد .
    و اگه دیدید که تاریخی که بهتون دادن دیره بصورت حضوری روز مراجعه مردمی برید تا مسیول اونجا بهتون یا نوبت بده یا بین افراد بفرستتون داخل . اونجا یک برگه بهتون میدن که باید درخواستتون رو بطور خلاصه توش بنویسید
    خدا رو شکر من الان از اونجا میام زیر درخواست که داشتم سردار پاراف کرد و مهر زد بهم گفتن تا دوروز دیگه وارد نظام وظیفه میشه و پیگیری میشه .
    البته باید دلیلی واسه تمدید داشته باشید
    دوست عزیز تاریخ اعزام شما کیه؟ قبول کردن تمدید رو؟ همون دو ماه؟
    بعد میتونم بپرسم شما چه دلیلی اوردین؟ و اینکه راحت قبول کردن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Optis2005 نمایش پست ها
    دوست عزیز تاریخ اعزام شما کیه؟ قبول کردن تمدید رو؟ همون دو ماه؟
    بعد میتونم بپرسم شما چه دلیلی اوردین؟ و اینکه راحت قبول کردن؟
    ممنون
    من اعزامم 1دی هست درخواست تمدید اعزام برای 1 اسفند را داشتم
    نمیدونم که موافقت 100 درصد شده ولی بهم گفتن اگه واست پایین نامه نوشته اوکی میشه .
    البته من از چیزی که سردار پاراف کرد پایین درخواستم بی اعطاع هستم و ندیدم چی نوشت ولی بهم گفت یکی دو روز دیگه نظام وظیفه مراجعه کنید از اونجا پیگیری بکنید .
    از تایید قطعی خبر ندارم ولی احتمالا تایید شده که بهم گفتن اونجا مراجعه بکنید .

دوست عزیز شما واسه جی میخواید تمدید بزنید میشه بفرمایید ؟؟؟ شاید بتونم راهنماییتون بکنم. کدوم شهر هستید؟

Junior Member

من اعزامم 1دی هست درخواست تمدید اعزام برای 1 اسفند را داشتم
    نمیدونم که موافقت 100 درصد شده ولی بهم گفتن اگه واست پایین نامه نوشته اوکی میشه .
    البته من از چیزی که سردار پاراف کرد پایین درخواستم بی اعطاع هستم و ندیدم چی نوشت ولی بهم گفت یکی دو روز دیگه نظام وظیفه مراجعه کنید از اونجا پیگیری بکنید .
    از تایید قطعی خبر ندارم ولی احتمالا تایید شده که بهم گفتن اونجا مراجعه بکنید .

دوست عزیز شما واسه جی میخواید تمدید بزنید میشه بفرمایید ؟؟؟ شاید بتونم راهنماییتون بکنم. کدوم شهر هستید؟
    والا من تا 10 روز دیگه وقت دارم دفترچه رو بفرستم ولی هنو برج 12 پر نشده
    چون میخوام ازمون ارشد اردیبهشت شرکت کنم میخوام عقبتر بیافته.. ولی با این وضعیت هیچ امیدی ندارم..
    من چند ماه پیش رفتم از نظام وظیفه سوال کردم گفتن راحت تا شهریور تمدید میکنیم واست ولی الان حتی اردیبهشتم ممکنه نشه!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)