صفحه 720 از 758 نخستنخست ... 220620670710711712713714715716717718719720721722723724725726727728729730 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,191 تا 7,200 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا راسته که میگن بعضی مواقع نصف شبی تیر اندازی میکنن برپا میزنن؟!!!! معاف از رزمیم ها مثلا. تا سکته ندن ولمون نمیکنن؟

راستی، شنیدم برپاشون از صبح ساعت 4 هست، اییییییییینهمه تایمو چیکار میکنن مگه تا شب؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا اونجایی که میدونم الان چیزی به نام خشم شب نداریم ولی در دوره آموزشی معمولا شب ها ساعت 9-10 خاموشیه و ساعت 4 هم باید بیدار بشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    سلام
    من 4 شنبه 29 آذر برای تمدید با معاذیر پزشکی اقدام کردم و پزشک معتمد هم مهر و امضا زد و ثبت پلیس + 10 کردم.
    شنبه 2 دی اعزام من هست و هنوز جواب درخواست نیومده.
    الان تکلیف من چیه؟ اگه شنبه درخواستم رد شه من غیبت میخورم
    باید چیکار کنم؟
    دوست عزیز برو نظام وظیفه مرکز استان

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

سلام
    من 4 شنبه هفته پیش رفتم پلیس+10 درخواست اعزام دادم . بهم گفت تاریخ اعزامم میفته 1/12/96
    در نهایت هم یک برگه "تاییدیه ثبت اطلاعات درخواست اعزام مشمولان" بهم داد . چند تا سوال دارم:

1) ایا برگه دیگه ای هم باید بهم می داد؟(توی سایت نظام وظیفه دیدم نوشته خود پلیس+10 بلافاصله همون موقع برگ سفید هولوگرام دار بهمون تحویل میده !)

2)برگه سبز حدودا کی به دستم میرسه ؟ پست برام میاره یا خودم باید برم دنبالش؟!

3) من الان مشغول انجام یک پروژه کسری هستم . ایا اون مرکز میتونه برام درخواست عقب انداختن اعزام بده؟ اگه میشه حداکثرش چقدره و تا کی فرصت دارم برا این موضوع اقدام کنم (با توجه به این که هنوز برگه سبزی ندارم)

ممنون از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminking2005 نمایش پست ها
    سلام
    من 4 شنبه هفته پیش رفتم پلیس+10 درخواست اعزام دادم . بهم گفت تاریخ اعزامم میفته 1/12/96
    در نهایت هم یک برگه "تاییدیه ثبت اطلاعات درخواست اعزام مشمولان" بهم داد . چند تا سوال دارم:

1) ایا برگه دیگه ای هم باید بهم می داد؟(توی سایت نظام وظیفه دیدم نوشته خود پلیس+10 بلافاصله همون موقع برگ سفید هولوگرام دار بهمون تحویل میده !)

2)برگه سبز حدودا کی به دستم میرسه ؟ پست برام میاره یا خودم باید برم دنبالش؟!

3) من الان مشغول انجام یک پروژه کسری هستم . ایا اون مرکز میتونه برام درخواست عقب انداختن اعزام بده؟ اگه میشه حداکثرش چقدره و تا کی فرصت دارم برا این موضوع اقدام کنم (با توجه به این که هنوز برگه سبزی ندارم)

ممنون از دوستان
    دوست عزیز برگه سبز رو از همون پلیس +10 باید بگیری. همون موقع پرینت میگیرن و تاریخ اعزامت مشخص میشه.
    هرکاری میخوای بکنی سریع انجام بده، اولاً اگر میخوای همون جایی که پروژه داری بیوفتی خدمتت رو، برگه سبزت رو تحویلشون بده که پیگیر کارات بشند.
    دوماً اگر کسری میخوای از طریق پلیس +10 سریعاً اقدام کن. سازمانی که پروژه داری بعید میدونم کاری بکنه برات.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    راستی در مورد بیمه، توی سامانه سخا ثبت نام کنیم یا بعدا خودشون بیمه خواهند کرد ما رو؟
    شما به صورت اتوماتیک بیمه میشید و دفترچه بیمه در اواخر ایام آموزشی یا نهایتا ابتدای دوره خدمت در یگان به دستتون میرسه. در دوره آموزشی هم اگر مشکلی پیش بیاد از مرکز آموزشی به بیمارستان های نظامی اعزام میشید

رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط sinz نمایش پست ها
    دوست عزیز برگه سبز رو از همون پلیس +10 باید بگیری. همون موقع پرینت میگیرن و تاریخ اعزامت مشخص میشه.
    هرکاری میخوای بکنی سریع انجام بده، اولاً اگر میخوای همون جایی که پروژه داری بیوفتی خدمتت رو، برگه سبزت رو تحویلشون بده که پیگیر کارات بشند.
    دوماً اگر کسری میخوای از طریق پلیس +10 سریعاً اقدام کن. سازمانی که پروژه داری بعید میدونم کاری بکنه برات.
    ممنون از راهنماییتون
    پلیس +10 امروز که رفتم گفت سایت بستس . امکان تمدید نیست و اصلا مشخص نیست که باز بشه یا نه . بعدش گفت اگه نامه از اون مرکزی که براش پروژه انجام میدی بیاری شاید بشه . منتها من نفهمیدم وقتی سایت بسته هست چه جوری میشه !

ضمنا با کد سخا داخل سایت نظام وظیفه http://services.epolice.ir رفتم هنوز نام محل اموزش و بارکد مشخص نیست و اخرین وضعیت هم نوشته صدور دفترچه اعزام به خدمت. ایا حالت نرمالش همینه؟

این که شما گفتید "دوماً اگر کسری میخوای از طریق پلیس +10 سریعاً اقدام کن. سازمانی که پروژه داری بعید میدونم کاری بکنه برات" . دقیقا متوجه نشدم یعنی چی ؟ چی باید ببرم برای کسری پیش پلیس+10
    ویرایش توسط aminking2005 : December 24th, 2017 در ساعت 03:46 PM

ممنون از راهنماییتون
    پلیس +10 امروز که رفتم گفت سایت بستس . امکان تمدید نیست و اصلا مشخص نیست که باز بشه یا نه . بعدش گفت اگه نامه از اون مرکزی که براش پروژه انجام میدی بیاری شاید بشه . منتها من نفهمیدم وقتی سایت بسته هست چه جوری میشه !

ضمنا با کد سخا داخل سایت نظام وظیفه http://services.epolice.ir رفتم هنوز نام محل اموزش و بارکد مشخص نیست و اخرین وضعیت هم نوشته صدور دفترچه اعزام به خدمت. ایا حالت نرمالش همینه؟

این که شما گفتید "دوماً اگر کسری میخوای از طریق پلیس +10 سریعاً اقدام کن. سازمانی که پروژه داری بعید میدونم کاری بکنه برات" . دقیقا متوجه نشدم یعنی چی ؟ چی باید ببرم برای کسری پیش پلیس+10
    سلام.داداش شما تاریخ اعزامت کی هست و کی برای تمدید زدن رفتی؟

رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmasoumi نمایش پست ها
    سلام.داداش شما تاریخ اعزامت کی هست و کی برای تمدید زدن رفتی؟
    سلام . خدمت شما
    تاریخ ثبت نام در پلیس+10 : 28/9/96
    تاریخ اعزام : 1/12/96
    تاریخ اقدام برای تمدید : 3/10/96 (امروز)
    لینک تصویر : https://imgur.com/a/lAAnb

گفتن سایت بسته است و معلوم نیست باز بشه . داخل پنل سخا هم رفتم قسمت درخواست تعدیل و تعجیل ، تنها تاریخی که میشه انتخاب کرد همون1/12/96 هست . حالا نمیدونم اگه از مرکزی که پروژه باهاش دارم برگه ای چیزی بگیرم میشه از طریق نظام وظیفه حضورا اقدام کرد یا امیدی نیست؟

Junior Member

سلام . خدمت شما

گفتن سایت بسته است و معلوم نیست باز بشه . داخل پنل سخا هم رفتم قسمت درخواست تعدیل و تعجیل ، تنها تاریخی که میشه انتخاب کرد همون1/12/96 هست . حالا نمیدونم اگه از مرکزی که پروژه باهاش دارم برگه ای چیزی بگیرم میشه از طریق نظام وظیفه حضورا اقدام کرد یا امیدی نیست؟
    با سلام، دوستان اینکه میگن اسفند ماه طلایی هست، صرفاً بخاطر همون چند روز تعطیلی بیشترش هست یا علت خاص دیگه‌ای هم داره؟ من امروز بالاخره برای اعزام اقدام کردم و همون اسفند افتادم (نمیدونم این اردیبهشت پس کی قرار پر بشه) ولی می خوام هر جور شده یکبار بندازم عقب (برای اردیبهشت) تا اگه شد یک امریه‌ای چیزی بگیرم (گرچه شاید نشه)؛ اما اطرافیان میگن همین اسفند و برو و فقط به تعطیلات بیشترش اشاره می کنن! واقعا سر این قضیه دو دل هستم. یچیزی هم امروز شنیدم برام سوال شد، در دوره‌ی آموزشی روزهای تعطیل معمول (جمعه و پنجشنبه؟!) و تعطیلات رسمی، اجازه میدن سرباز از پادگان یا هر جا میفته بره بیرون یا باید بمونه؟

1 اسفند تعطیل هست (سه شنبه) باید 2 اسفند خودمون و معرفی کنیم؟ این یک روز تعطیلی جزو اون دو ماه حساب میشه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام . خدمت شما

سلام.
    ببینید شما با توجه به قانون جدید که هرکس باید تو همون ارگانی که پروژه گرفته خدمت کنه اصلا نیاز نیست به تعویق بندازید اعزامتون رو. فقط در صورتی که در در جایی غیر از ارگانی که پروژه گرفتید افتادید(تو برگه سفید که تقریبا بیست روز قبل از اعزام میاد مشخص میشه کجا افتادی) برید ارگانتون و پیگیری کنید که نامه نگاری کنن به نظام وظیفه تا به همون ارگان که پروژه دارید برای خدمت اعزام بشید( قبل از اعزام پیگیری کنید) و بقیه پروژه رو در حین خدمت انجام بدید.
    منم درگیر همین مشکلم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)