صفحه 726 از 758 نخستنخست ... 226626676716717718719720721722723724725726727728729730731732733734735736 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,251 تا 7,260 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    تو قسمت امریه و جذب تو سایت نظام وظیفه رو نگاه کردید ؟
    فکر کنم اینکه امریه تون درست شده باشه یا نه رو باید از همون ارگانی که ازش امریه گرفتید پیگیری کنید. ممکنه اشتباه شده باشه و شما پیگیری کنید و درستش کنن.
    تو سایت نظام وظیفه نوشته سازمان ستاد کل ، نوع جذبی، از همون ارگان سوال کردم میگه هنوز جوابش نیومده .

Junior Member

سلام
    دوستان من آموزشگاه نيروي دريايي سيرجان افتادم چجور جایی هست؟
    بعد از آموزشی کجا میفتم؟

سلام دوستان ، من اول اسفند اعزامم از مشهد با کارشناسی ، قرار بود بتونم بیفتم وزارت دفاع مدارکمم داده بودم ولی خب تو سایت تو قسمت امریه چیزی نزده واسم ، از طرفی تو قسمت استعلام جلوی اسمم چند نقطه خورده ، اما پلیس +10 میگه تو سیستم ما هنوز چیزی نزدن ، کجا میفتم به نظرتون ؟ راهکاری چیزی به ذهنتون نمیرسه ؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان. من چنتا سوال و اگه جواب بدید ممنون میشم.
    من سال 93 خدمت رفتم و آموزشی پادگان 01 نیرو زمینی ارتش بودم و بعد از اتمام اموزشی روز اولی که معرفی شدم یگان به خاطر قبولی دانشگاه ترخیص گرفتم.
    الان باز باید برم خودمو معرفی کنم میخوام بدونم که ایا همون نیرو زمینی میوفتم یا ممکنه جای دیگه مثل نیرو هوایی یا سپاه بیوفتم؟
    و اینکه الن دوباره باید آموزشی برم چون آموزشیم سری قبل کامل تموم شد؟؟ یکی میگه یه ماه باید بری یکی میگه نمیخواد بری؟
    و سوال اخر اگر نیرو زمینی بیوفتم ممکنه همون یگانی که بعد از آموزشی افتادم(یه پادگان بزرگ تو اتوبان ارتش بود) بازم همونجا بیوفتم یا عوض میشه جام؟؟

ممنون میشم اگر راهنمایم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salman_seyed نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من اول اسفند اعزامم از مشهد با کارشناسی ، قرار بود بتونم بیفتم وزارت دفاع مدارکمم داده بودم ولی خب تو سایت تو قسمت امریه چیزی نزده واسم ، از طرفی تو قسمت استعلام جلوی اسمم چند نقطه خورده ، اما پلیس +10 میگه تو سیستم ما هنوز چیزی نزدن ، کجا میفتم به نظرتون ؟ راهکاری چیزی به ذهنتون نمیرسه ؟
    سلام. احتمالا هنوز تقسیم بندی نشدی. یه حالت هست که میگن ظرفیت مازاد که آخرای کار هرجا خالی باشه میندازنت. دقیقشو بازم میتونی از پلیس+10 یا اگه خیلی استرسی هستی از سرهنگ قادری پور توی حوزه نظام وظیفه نزدیک شهرک ابوذر بپرسی (البته فکر می کنم همه به یک سیستم وصل هستن ولی میتونی راهنمایی بگیری ازش خیلی آدم خوبیه)
    من کارشناسی ارشدم، اعزام اسفند، افتادم مرکز آموزش محمدرسول الله بیرجند که مال مرزبانی هست، فکر کنم از اینجا بدتر جایی نباشه خیلی بد تعریف می کنن ازش. جالبه که من و یکی از دوستانم برای وزارت دفاع مدارک داده بودیم یکی هم برای سپاه، هر سه تا آموزشی افتادیم نیرو انتظامی بیرجند. مثل اینکه همه این قول و قرارهای قبل اعزام سرکاری هست. البته تا جایی که می تونی پیگیری کن که جای خوبی بیفتی. تازگیها برای مرزبانی زیاد سرباز میگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط andriy70 نمایش پست ها
    سلام. احتمالا هنوز تقسیم بندی نشدی. یه حالت هست که میگن ظرفیت مازاد که آخرای کار هرجا خالی باشه میندازنت. دقیقشو بازم میتونی از پلیس+10 یا اگه خیلی استرسی هستی از سرهنگ قادری پور توی حوزه نظام وظیفه نزدیک شهرک ابوذر بپرسی (البته فکر می کنم همه به یک سیستم وصل هستن ولی میتونی راهنمایی بگیری ازش خیلی آدم خوبیه)
    من کارشناسی ارشدم، اعزام اسفند، افتادم مرکز آموزش محمدرسول الله بیرجند که مال مرزبانی هست، فکر کنم از اینجا بدتر جایی نباشه خیلی بد تعریف می کنن ازش. جالبه که من و یکی از دوستانم برای وزارت دفاع مدارک داده بودیم یکی هم برای سپاه، هر سه تا آموزشی افتادیم نیرو انتظامی بیرجند. مثل اینکه همه این قول و قرارهای قبل اعزام سرکاری هست. البته تا جایی که می تونی پیگیری کن که جای خوبی بیفتی. تازگیها برای مرزبانی زیاد سرباز میگیرن.
    الان داخل سایت برای شما محل اعزام و زده اونجا ؟ آره واقعا مثل این که قول ها همش الکیه
    انشالله که خیر باشه

Junior Member

سلام؛ من امروز برگه سفید (معرفی به مرکز آموزشی) گرفتم. قسمت بالای برگه که باید خطاب به یه مرکز آموزشی باشه نقطه چین گذاشته .......... ولی متن نامه اینجوریه
    بعد اسم و شماره ملی
    جهت طی دوره ی آموزشی که با نام پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) مزین گردیده است از تاریخ 1.12.96 به آن مرکز معرفی میگردد.
    از پلیس +10 پرسیدم گفت ظرفیت مازادی ولی متن یه جوریه که به شک افتادم.
    در ضمن تو سایت هم جلوی مرکز آموزشی نقطه چین گذاشته.
    کسی هست که برگه رو گرفته باشه ؟ ادرس محل مراجعه ادرس پادگان آموزشیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkh نمایش پست ها
    سلام؛ من امروز برگه سفید (معرفی به مرکز آموزشی) گرفتم. قسمت بالای برگه که باید خطاب به یه مرکز آموزشی باشه نقطه چین گذاشته .......... ولی متن نامه اینجوریه
    بعد اسم و شماره ملی
    جهت طی دوره ی آموزشی که با نام پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) مزین گردیده است از تاریخ 1.12.96 به آن مرکز معرفی میگردد.
    از پلیس +10 پرسیدم گفت ظرفیت مازادی ولی متن یه جوریه که به شک افتادم.
    در ضمن تو سایت هم جلوی مرکز آموزشی نقطه چین گذاشته.
    کسی هست که برگه رو گرفته باشه ؟ ادرس محل مراجعه ادرس پادگان آموزشیه؟
    ممنون
    دوست عزیز شما برای امریه اقدام کرده بودید؟؟
    منم دقیقا شرایطم مثل شماست. من برای امریه اقدام کردم و از اون سازمانی که امریه گرفتم بهم گفتن که امریه ات اوکیه و به نطام وطیفه نامه زدن . ولی الان نه امریه ام ثبته و نه مرکز اموزشیم مشخصه
    من امروز رفتم +10 بهم گفت نقطه چین یعنی مازاد و روزهای اخر هرجا خالی باشه می فرستن که معمولا خوب نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_af1992 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای امریه اقدام کرده بودید؟؟
    منم دقیقا شرایطم مثل شماست. من برای امریه اقدام کردم و از اون سازمانی که امریه گرفتم بهم گفتن که امریه ات اوکیه و به نطام وطیفه نامه زدن . ولی الان نه امریه ام ثبته و نه مرکز اموزشیم مشخصه
    من امروز رفتم +10 بهم گفت نقطه چین یعنی مازاد و روزهای اخر هرجا خالی باشه می فرستن که معمولا خوب نیست
    خیر امریه ندارم برای جایی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salman_seyed نمایش پست ها
    الان داخل سایت برای شما محل اعزام و زده اونجا ؟ آره واقعا مثل این که قول ها همش الکیه
    انشالله که خیر باشه
    انشالله ،آره توی سایت زده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)