صفحه 730 از 758 نخستنخست ... 230630680720721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,291 تا 7,300 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rommel نمایش پست ها
    مث اینکه هم خدمتییم پس
    امیدوارم اونقدری که میگن نیرو انتظامی بد نباشه ، دوره اموزشی به اندازه کافی رو مخ هست .
    نیرو انتظامی یه ارگان درگیره پس انتظار همه چی رو داشته باش مگر اینکه یه آشنا جور کنی یه جای خوب بیوفتی ، تو خدمت سربازی پارتی حرف اول رو میزنه
    اتفاقا داری اشتباه میکنی بهترین دوران همین دوران آموزشیه هیچوقت تکرار نمیشه روزی هزار بار آرزو میکنی دوباره برگردی به همون دوران آموزشی پس تا میتونی ازش لذت ببر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rommel نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادید ، کلی از نگرانی هایی که داشتم رو برطرف کردید .

درضمن اینطور که من فهمیدم منظور از مالک اشتر همون مرکز ثامن هست تو مشهد (یعنی حداقل اموزشی شهر خودمم)

فقط یه سوال دیگم دارم ... من همیشه درد میکنه گردنم و بالشت طبی استفاده نکنم صبحش بزور سرمو بلند میکنم ، میتونم بالشت خودمو ببرم ؟
    سلام
    این لینک مراکز آموزشی رو نوشته
    اگه مالک اشتر نیرو انتظامی هستید پس همون اراک افتادید
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9...8C%D9%81%D9%87
    معمولا نمیزارن ولی اگه نامه پزشکی داشته باشی میتونی از بالشت طبی استفاده کنی
    با سپاس

Junior Member

برای نامه پزشکی باید چیکار کنم و کجا برم دقیقا ؟

اقا چرا سربازی ما اینجوریه ؟ حالا این بیخبر گذاشتن ما به کنار ، چرا هرچی اطلاعات میدن ناقص و کلیه ؟ یعنی اینقدر سخته یه سایت بزنن همه چیو توضیح بدن توش اگه نمیخوان درست جواب بدن ؟ اگه انجمن هایی مثل این نبود من واقعا نمیدونستم چیکار کنم .

با سلام، بنده حدودا 1 ماه پیش برای بار اول درخواست تمدید 2 ماهه ثبت کردم. اما تاکنون پذیرفته نشده است. به نظرتون چی کار باید بکنم؟ من امتحان تافل دارم و باید حداقل یک تمدید رو بگیرم.

پیشاپیش از زحمتی که میکشید تشکر میکنم

پانوشت: به من گفتن برو تهران شاید کارت راه بیفته. تازه اونم صد در صد نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    با سلام، بنده حدودا 1 ماه پیش برای بار اول درخواست تمدید 2 ماهه ثبت کردم. اما تاکنون پذیرفته نشده است. به نظرتون چی کار باید بکنم؟ من امتحان تافل دارم و باید حداقل یک تمدید رو بگیرم.

پیشاپیش از زحمتی که میکشید تشکر میکنم

پانوشت: به من گفتن برو تهران شاید کارت راه بیفته. تازه اونم صد در صد نیست!
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم و باید دو ماه اعزام رو به تعویق بندازم - به من هم جواب ندادن (حدودا یه ماه) - من به +10 مراجعه کردم گفتن ممکن هنگام تقسیم نیرو تاریخ اعزام رو بندازن عقب
    ولی به نظر من بهتر از دو روش سفر حج یا مشکل پزشکی که تو دو ماه حل میشه استفاده کرد - من خودم اطاعات دقیقی تو این زمینه ندارم، هر کی روش به تعویق انداختن زمان اعزام به این روش‌ها رو میدونه، ممنون میشم که تو تاپیک مطرح کنه
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud19910 نمایش پست ها
    سلام دوستان دوره آموزشی چند ماه اس...؟
    زمان معمول‌اش 8 هفته‌است تو سپاه اگه برگه سبز داشته باشی یا کلا دوره رو حذف می‌کنن و یا فقط 4 هفته دوره آموزش داری، تو بعضی بخش‌های ارتش شاید یکی دو هفته بیشتر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط JackTheRipper نمایش پست ها
    زمان معمول‌اش 8 هفته‌است تو سپاه اگه برگه سبز داشته باشی یا کلا دوره رو حذف می‌کنن و یا فقط 4 هفته دوره آموزش داری، تو بعضی بخش‌های ارتش شاید یکی دو هفته بیشتر بشه
    پس اینکه میگن سه ماه شده شایعه اس...؟

سلام

اقا این طرح آمایش کشکیه?

من شنیده بودم قانونا بعده ۶ ماه شما برمیگردی استان خودت یا استان همجوار, ولی الان توی یگان سقز میپرسیدم میگفتن اینا همش حرفه کشکیه, شش ماه به شش ماه یگانت عوض میشه توی همون کردستان یگانتو جابجا میکنن نه اینکه برگردی تبریز شهر خودت استان خودت یا همجوار

کسی اطلاعات به روز داره?

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud19910 نمایش پست ها
    پس اینکه میگن سه ماه شده شایعه اس...؟
    نه اونا زمان حداکثر رو در نظر می‌گیرن، من هم مثل شما سربازی نرفتم و با تحقیق و پرسش جواب سوال رو پیدا کردم

Junior Member

سلام دوستان بهترین قسمت پادگانی چه قسمتیه برای خدمت (پادگان 01) ؟؟ که ساعت 1 ظهر مرخص کنن و نگهبانی هم نداشته باشه

Junior Member

سلام
    واقعا موندم چه تصمیمی درست تر هستش و چه مسیری رو انتخاب کنم
    با شرح مختصری از خودم شروع می کنم
    متولد 62 هستم...
    فوق دیپلم و لیسانسم رو در یک دانشگاه غیرانتفایی بودم که معدلم حدود 16 هست و تقریبا تمامی مدت تحصیلم رو مشغول کار بودم و به همین خاطر مدت زمان تحصیلم بیش از حد طولانی شد! ...
    فوق لیسانسم رو توی علوم تحقیقات شروع کردم و شهریور 96 از پایان نامه کارشناسی ارشدم دفاع کردم و پس از 2ماه کارمو از دست دادم و بعلت پاره ایی مسائل مرتبط با محل سکونت حدودا 4ماه آخر سال 96 هم درگیر پیدا کردن خونه و جابجایی شده بودم ...
    من حدود 10سال سابقه بیمه ایی دارم و در شرکت های خوبی سابقه کار دارم و این سابقه جدا از کل سابقه شغلی ام هستش
    حدودا 4ماه هستش که زمینه کاریمو از شبکه به حوزه لینوکس تغییر دادم و دلم میخواد آیندمو تو اون بسازم (با کلی تحقیق و بررسی این تصمیم رو گرفتم و مصمم هستم)
    علاقه من مطالعه و کسب تجربه در زمینه لینوکس (مهندسی و نگهداری و مدیریت سیستم) هستش. بنابراین از چند ماه گذشته کلی رزومه دادم و 2شرکت جهت مصاحبه منو دعودت کردند اما بعد از چندین جلسه مصاحبه از من کارت پایان خدمت خواستند که من ندارم...
    سربازی نرفتم! و از الان تا پایان فرجه یکساله ام، تنها 6ماه باقی مونده
    مشکل من اینجاس که با وجود متاهلی و قسط و قرض که حدود 3میلیون میشه، چه تصمیمی توی این 6ماه باقی مونده بگیرم که درست باشه و پشیمون نشم؟

1-رفتن به سربازی درحالی که هزینه زندگی و قسط دارم؟ 2سال از وقت و عمرم تلف میشه و خروجی مالی و علمی نداره. مگر از بابت مالی، با کار کردن در شیفت عصر تیم های NOC یا SOC فقط قسط هایی که دارم رو بتونم تامین کنم
    2-پذیرش و رفتن به خارج از ایران جهت کار؟ (البته ابتدا باید پذیرش تحصیلی بگیرم و متاسفانه باید چندین سال رو صرف درس خوندن کنم چون خارج از ایران به فارغ التحصیل های دانشگاه های خودشون و شهرونداشون کارمیدن و به خارج از کشورشون پذیرش شغلی نمیدن مگر طرف نابغه باشه) (ریسکش خیلی بالاست و متحمل هزینه و دوری از همسر و خانواده خواهم شد اما اگر موفق بشوم آینده خوبی خواهد داشت) (سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که ایا میشه پس از فراغت از تحصیل همون جا بمونم و برنگردم؟)
    3-نرفتن به سربازی تا 8سال و اقدام جهت خرید البته اگر تا اون موقع بفروشن؟ (توی این فرصت هم سعی میکنم تجربه توی زمینه جدید کاری ام کسب کنم و مبالغ قسط هامو تامین کنم)
    4-گزینه پیشنهادی شما...

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)