صفحه 735 از 758 نخستنخست ... 235635685725726727728729730731732733734735736737738739740741742743744745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,341 تا 7,350 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    اگر کسی مثلا افتاده اول تیر و به خاطر جراحی نتونه بره مرکز آموزشی. اون وقت دوباره دفترچه بفرسته . تو دفترچه جدید دوباره مرکز آموزشی میشه تغییر داد یا هموم مرکز آموزشی قبلی هست؟
    ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن ج بدن ممنون

Junior Member

سلام دوستان. ارشد عمران دارم 1 تیر اعزاممه و افتادم پادگان نیرو انتظامی جهرم، معاف از رزم هستم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان اخیرا تجربه خدمت تو اونجارو داشته بهم اطلاعاتی از وضعیت سربازهای اونجا بده

نقل قول نوشته اصلی توسط majdirasuol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی مثلا افتاده اول تیر و به خاطر جراحی نتونه بره مرکز آموزشی. اون وقت دوباره دفترچه بفرسته . تو دفترچه جدید دوباره مرکز آموزشی میشه تغییر داد یا هموم مرکز آموزشی قبلی هست؟
    نه فک نکنم بشه - چون به شما ترخیص می‌دن یعنی از مرکز آموزشی به مدت دو ماه ترخیص می‌شی ولی تمدید فک کنم بشه مثلا از نیروی ان تظامی اومد س پ اه

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majdirasuol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستان من همین حالت شما رو داشت. عمل داشت. بار اول 05 کرمان خورده بود بار دوم 01 تهران
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Junior Member

سلام دوستان یه راهنمایی میخاستم ممنون میشم جواب بدین. من الان 4 ماهه سرباز امریه هستم دو ماه آموزشی بودم و 2 ماهم هست تو یه ارگانی ارگان دولتی مشغول به کارم. سوالی که داشتم در مورد معافیت هست میخاستم بدونم من از چه طریقی میتونم میتونم معاف بشم. من پدرم فوت شده و تو خونه فقط من و مادرم هستیم. و برادر بزرگتر از خودم دارم که ازدواج کرده و جدا زندگی میکنه. میخاستم بدونم من از چه طریقی میتونم معافیت کفالت بگیرم؟ چون برادر بزرگتر دارم یکم مشکل هست. شرایط برادرم هم جوریه که اصلا نمیتونه از مادرم مرقبت کنه و تو یه شهر دیگه هستش لطفا هر راه و روشی که میدونین و میتونه بهم کمک کنه بهم بگین ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام دوستان یه راهنمایی میخاستم ممنون میشم جواب بدین. من الان 4 ماهه سرباز امریه هستم دو ماه آموزشی بودم و 2 ماهم هست تو یه ارگانی ارگان دولتی مشغول به کارم. سوالی که داشتم در مورد معافیت هست میخاستم بدونم من از چه طریقی میتونم میتونم معاف بشم. من پدرم فوت شده و تو خونه فقط من و مادرم هستیم. و برادر بزرگتر از خودم دارم که ازدواج کرده و جدا زندگی میکنه. میخاستم بدونم من از چه طریقی میتونم معافیت کفالت بگیرم؟ چون برادر بزرگتر دارم یکم مشکل هست. شرایط برادرم هم جوریه که اصلا نمیتونه از مادرم مرقبت کنه و تو یه شهر دیگه هستش لطفا هر راه و روشی که میدونین و میتونه بهم کمک کنه بهم بگین ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز اگر مادر فرد حقوق بازنشستگی نداشته باشه و تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشه میشه درصورت فوت پدر معاف شد .تو سایت پلیس در این مورد توضیح داده شدهو همینطور تو همین فروم بودن کسایی که از این طریق معاف شدند.موفق یاشد.

از همه دوستان بابت جوابشون تشکر میکنم
    دراین باره هم شما احتمالا بتونی کفالت بگیرین. دفترچه رو دوباره بررسی کنین

سلام به دوستان
    اگر کسی قبل از مهلت یکساله شروع به اقدام کنه و برای معافیت پزشکی (معاف از رزم)به کمسیون پزشکی بره و جواب کمسیون پزشکی بعد از تمام شدن مهلت یکساله بیاد آیا این فرد غیبت میخوره؟واینکه این اتفاق آیا در زمان اعزام هم تغییر ایجاد میکنه یا نه باید همون زمان قبل اعزام بشه؟
    ممننون

سلام به دوستان کسی خبر نداره که اعزامی های 1/6 کی پرمیشه ؟

سلام دوست عزیز میشه بیشترتوضیح بدی چجوری میشه رفت ملاقات مردمی؟تهران باید رفت؟یا نظام وظیفه استان یا شهرستان؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)