صفحه 738 از 758 نخستنخست ... 238638688728729730731732733734735736737738739740741742743744745746747748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,371 تا 7,380 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tehrani نمایش پست ها
    شما از چه شهری انجام دادید؟
    تهران بوده دوست عزیز.

Junior Member

سلام دوستان٬ من باید تا ۲۷ شهریور که تاریخ دفاع من بوده دفترچه پست کنم. میخوام تا جایی که ممکنه سربازی رو عقب بندازم. هر روشی که فکر میکنید میشه رو توضیح بهم بدید. میشه مثلا بزنم تاریخ اعزامم ۱ اسفند یا مثلا ۱ اردیبهشت سال ۹۸ بشه؟ هر چی عقب تر بهتر تا بتونم تا اون موقع یک جا قبولی دکتری بگیرم و کلا معافی بگیرم و نرم. ضمنا من دو تا برادرام کانادان و من تنها فرد در خانوادم کاری برای معافی مشه کرد؟ تا سال ۹۱ میتونستم کفالت مادربزرگ بگیرم که از قانونش خبر نداشتم و خلاصه بهم گفتن نمیشه. چند نفریم بهم پیشنهاد دادن بخرم ولی کسی رو نمیشناسم. ممنون از راهنماییاتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان. من تاریخ اعزامم خورده اول شهریور ولی میخوام آبان برم. درخواست تمدید دادم روی سایت خدمات الکترونیک نظام وظیفه الان سه هفتست هیچ جوابی ندادن.
    به نظرتون چیکار کنم که تمدیدو بگیرم. این اولین درخواست تمدیدم هم هست.
    لطفا جواب بدبد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

لطفا یکی به سوالات دوستان تمدیدخواه جواب بده! پیج های قبل زیاد آپدیت نیست اطلاعات.
    به نظر شما الان مطمئن ترین راه برای گرفتن تمدید چیه؟ چون میدون سپاه رفتم میگفت اکثر درخواست ها داره رد میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_gh نمایش پست ها
    لطفا یکی به سوالات دوستان تمدیدخواه جواب بده! پیج های قبل زیاد آپدیت نیست اطلاعات.
    به نظر شما الان مطمئن ترین راه برای گرفتن تمدید چیه؟ چون میدون سپاه رفتم میگفت اکثر درخواست ها داره رد میشه
    ظاهرا درخواست هایی که دیر زده شده موافقت نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_gh نمایش پست ها

سلام من یه بار تمدید کردم. اونم از سایت و قبول کردن البته قبل 40 روز مانده به اعزام بود.

در کل تمدید اینطوره که
    اولا برای تمدید گزینه میخان و برای بار اول تقریبا به راحتی قبول میکنن
    اگر قبل 40 روز مانده به اعزام باشد

اگر این تاریخ رو رد کردید
    میتونید اگر مشکل مصدومیت یاو ... در کل پزشکی داشتید با مراجعه به پلیس10 و درخواست تمدید و دریافت فرم معرفی به پزشک معتمد و با تایید پزشک حتی در روز اعزام اقدام به تمدید کنید

اگر 40 روز رو رد کردید به جز پزشکی به سختی میتونین تمدید کنین
    روش دیگه هم رییس سازمان هست که باید برین تهران میدان سپاه

اگر هم مسئله ای داشتید که موجه بود میتونین نرید و دوباره دفترچه بفرستید و توجیه کنین البته این شرایطی داره و الا اضافه رو می خورید
    بهترین منبع راهنمایی خود سایت نظام ، سربازلند، دفترچه راهنمای سازمان هست . هرسوالی داشتید اونجا هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ارشد عمران دارم 1 تیر اعزاممه و افتادم پادگان نیرو انتظامی جهرم، معاف از رزم هستم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان اخیرا تجربه خدمت تو اونجارو داشته بهم اطلاعاتی از وضعیت سربازهای اونجا بده
    ما هم این 2ماه آموزشی رو تموم کردیم. وحشتناک سخت بود. توی شهر گرمسیر، اونم توی گرمترین ماه های سال، با فرماندهانی بداخلاق و سختگیر...
    دوستان من یگانم افتاده ایلام (خودم مال اهوازم) حالا می خواستم ببینم با توجه به اینکه استان همسایه افتادم، چقدر احتمال جابجایی هست واسه من در آینده که بیام اهواز؟ اصلا شانسی هست؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

عزیزان سلام
    بنده امروز برای تمدید اعزامم که سوم شهریور بود رفتم نظام وظیفه تهران.
    به دلیل پزشکی و اعصاب و روان رفته بودم برای تمدید. پزشک ناجا بعد از دیدن استراحت پزشکی و نظر متخصص دستور داد تا برام جلسه شورای پزشکی معافیت تشکیل بشه (بجای تمدید). از دوستان میخواستم بپرسم آیا این پیشامد خوبی هست به منظور تمدید دو تا چهار ماهه اعزامم؟ آیا تا تشکیل جلسه بنده غیبت نمیخورم؟ و در صورت تایید نشدن معافیتم آیا اعزامم تا دوره بعد تمدید میشه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوستان عزیز ، یک سوالی دارم اگر تکراری هست بنده رو ببخشید چون به علت کمبود وقت مقدور نیست برام همه تاپیک رو بخونم، من 13 دی ماه پارسال دفاع کردم تا 13 دی امسال زمان دارم برای پست کردن دفترچه که غیبت بهم نخوره یا باید تا اون موقع اعزام شده باشم ؟

Junior Member

به طور کلی یکسال از تاریخ فارغ التحصیلی، فرجه برای ارسال دفترچه و اعلام آمادگی هست حالا اینکه ستاد کل کی تصمیم به اعزام بگیره تو حیطه کار من و شما نیست و ب خودشون مربوطه مسئولیتش هم با اوناست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)