صفحه 743 از 758 نخستنخست ... 243643693733734735736737738739740741742743744745746747748749750751752753 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,421 تا 7,430 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط rambo2020 نمایش پست ها
    دوستان واقعاً تمدید رو مسدود کردن؟
    اعزام من 1/10 خورده و با توجه به اینکه دچار نقرس شدم حداقل دو ماه طول میکشه تا به شرایط عادی برگردم. امکانش هست توی این حالت اعزام من رو برای 1/12 تمدید کنن؟
    بعیده مسدود کنن واسه اطمینان میتونی از کانال سردار کمالی بپرسی.

Junior Member

سلام
    آیا زمانی که قرار هست دفترچه پست کنیم میتونم تاریخ اعزام رو تعیین کنیم ؟
    منظورم این هست که اعزام ۱۰/۱ نخورم و ۱۲/۱ بشه تاریخ اعزام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdixx نمایش پست ها
    سلام
    آیا زمانی که قرار هست دفترچه پست کنیم میتونم تاریخ اعزام رو تعیین کنیم ؟
    منظورم این هست که اعزام ۱۰/۱ نخورم و ۱۲/۱ بشه تاریخ اعزام
    توی فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی هرتاریخی بخوای میتونی خودت تعیین کنی.

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

دوستان سلام.

من به تازگی از لیسانس فارغ التحصیل شدم و در فرجه یکساله هستم. برای کاری نیاز به گرفتن اصل مدرک کارشناسی (دانشامه) دارم که خب به خاطر مشکل سربازی نمیتونم.

سوالی که دارم من میتونم دفترچه اعزام پرکنم و تارخ اعزام رو ۶ ۷ ماه بعد بزنم؟ (آبان دانشگاهم تموم شده)

سوال دوم و مهم تر ، این درسته که با برگه اعزام به خدمت میشه ۲۰ روز با سپردن وثیفه خارج شد؟!
    !Wubba lubba dub dub

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars511 نمایش پست ها
    دوستان من باید تاریخ اعزاممو برای امریه تمدید کنم. خیلی ضروریه!. الان که تمدید رو مسدود کردن چیکار کنم؟
    بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که برای پیش پزشک معتمد یه مشکل پزشکی مثلا درد کلیه شدید بگیری که نیاز به بررسی داره و یا اینکه اگر آشنا تو بیمارستان داری برات یه عکس شکستگی چیزی جور کنه که بتونی دو ماه تعویق بندازیش.... بدون که نشد نداره

Junior Member

دوستان من چند تا سوال دارم . واقعا ممنون میشم اگر جوابمو بدین . من 2 سال دیگه باید برم سربازی یسری مسائل هست ولی
    من قراره سال بعد سر یه چیزی کار کنم که لازمه هر روز سرش وقت گذاشته بشه یعنی نمیتونم 1 سال ولش کنم . الان دغدغه ی من اینه که 1- سربازی تو شهر یا استان خودم بی افتم و 2 اینکه هر روز بتونم برم و بیام . چنین چیزی ممکنه ؟ من فکر کردم همه ی کسایی که لیسانس دارن این شرایط براشون فراهمه بعد فهمیدم خیر . هرچی سرچ میکنم چیز دقیقی نمیاره . سرباز ها بعد از 2 ماه اموزشیشون چقدر احتمال داره بیافتن تو محل زندگیشون و ایا هر سرباز میتونه رفتو امد کنه ؟ مثلا یکی از دوستام صبح ساعت 6 میرفت تا ظهر ساعت 1 - 2
    بعد اینکه امریه ممکنه گیر بیاریم ؟ معمولا چه کارایی تو امریه انجام میدن ؟ من رشتم نرم افزاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torque نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سوال دارم . واقعا ممنون میشم اگر جوابمو بدین . من 2 سال دیگه باید برم سربازی یسری مسائل هست ولی
    من قراره سال بعد سر یه چیزی کار کنم که لازمه هر روز سرش وقت گذاشته بشه یعنی نمیتونم 1 سال ولش کنم . الان دغدغه ی من اینه که 1- سربازی تو شهر یا استان خودم بی افتم و 2 اینکه هر روز بتونم برم و بیام . چنین چیزی ممکنه ؟ من فکر کردم همه ی کسایی که لیسانس دارن این شرایط براشون فراهمه بعد فهمیدم خیر . هرچی سرچ میکنم چیز دقیقی نمیاره . سرباز ها بعد از 2 ماه اموزشیشون چقدر احتمال داره بیافتن تو محل زندگیشون و ایا هر سرباز میتونه رفتو امد کنه ؟ مثلا یکی از دوستام صبح ساعت 6 میرفت تا ظهر ساعت 1 - 2
    بعد اینکه امریه ممکنه گیر بیاریم ؟ معمولا چه کارایی تو امریه انجام میدن ؟ من رشتم نرم افزاره
    افتادن تو شهر خودت شانسیه ولی اگه قطعی بخوای تو شهر خودت بیفتی یا باید پارتی داشته باشی یا تک فرزند یا فرزند نظامی یا هم که متاهل بشی. اگه یه جایی مثل نیرو انتظامی هم بیفتی فقط زمان واسه خواب داری نه کار دیگه.

Junior Member

چرا اینقدر پس اجهاف میشه ؟ کجا باید بی افتم تا خوب باشه ؟ سپاه ؟ بسیج فعال بودن کمکی میکنه که تو سپاه بی افتم ؟ بعد اینکه ایا تو سپاه افتادن کمکی میکنه به اینکه ساعت سربازی مثل ساعت کاری باشه ؟ بعد اینکه من با لیسانس میخوام برم . میشه بپرسم وظیفه ی یه لیسانس تو سپاه چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torque نمایش پست ها
    چرا اینقدر پس اجهاف میشه ؟ کجا باید بی افتم تا خوب باشه ؟ سپاه ؟ بسیج فعال بودن کمکی میکنه که تو سپاه بی افتم ؟ بعد اینکه ایا تو سپاه افتادن کمکی میکنه به اینکه ساعت سربازی مثل ساعت کاری باشه ؟ بعد اینکه من با لیسانس میخوام برم . میشه بپرسم وظیفه ی یه لیسانس تو سپاه چیه ؟
    سپاه افتادن کارت سبز هم میخواد علاوه بر بسیج فعال. شنیدم بیشتر جاهاش ساعتش مثل همون اداریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط visi نمایش پست ها
    بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که برای پیش پزشک معتمد یه مشکل پزشکی مثلا درد کلیه شدید بگیری که نیاز به بررسی داره و یا اینکه اگر آشنا تو بیمارستان داری برات یه عکس شکستگی چیزی جور کنه که بتونی دو ماه تعویق بندازیش.... بدون که نشد نداره
    ببخشید من از پزشک معتمد نظام وظیفه (پزشک بهداری نیروی انتظامیه اصلا) نامه بردم که مشکل اعصاب دارم. و واقعا هم دارم. (بیماری اختلال انطباقی) اما درخواستمو تایید نمیکنند. پزشکم نامه زده که سه ماه استراحت نیاز داره، من چون دی اعزامم برای اینکه وقتم کشته نشه گفتم دو ماه تمدید بزنه که شورای پزشکی نخواد. امروز رفتم نظام وظیفه هی میگفت تو سیستم زده سالمی (حالا کِی ؟؟ یکسال پیش که رفتم معاینه برای واکسن و اینا ، تازه اونم سلامت جسمانیه) . میگفت باید بری شورای پزشکی و ابطال اعزام و اینا. با کلی کلنجار و اینا بالاخره موافقت کرد فردا برم کمیسیون. توی کمیسیون آخه میخوان چیکار کنند؟؟ من نامه پزشک معتمد دارم ، مریضم ، این روندا نرماله؟؟ اگه نرمال نیست و درخواستم رد شد کجا میتونم تهران شکایت کنم؟؟؟ خودم اصفهانم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)