صفحه 756 از 758 نخستنخست ... 256656706746747748749750751752753754755756757758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,551 تا 7,560 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsssssan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معمولا چه کسایی آموزشی 01 نزاجا میفتن؟
    من ارشد دارم و تهران هم هستم. چقد احتمال داره اونجا بیفتم؟
    بند پ حرف اول رو میزنه، هر چند که شانس هم تاثیر داره! اما اگه میخوای اونجا باشی باید یگانت رو قبل آموزشی مشخص کنی (مثلا با یه جایی صحبت کنی و...)

سلام
    در حال حاضر صدور معافیت تحصیلی با گذاشتن وثیقه از طریق چه سایتی انجام میشه؟
    سایت نشا که کلا حذف شده ظاهرا

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsssssan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معمولا چه کسایی آموزشی 01 نزاجا میفتن؟
    من ارشد دارم و تهران هم هستم. چقد احتمال داره اونجا بیفتم؟
    اگر شرایط خاصی برای رفتن به سپاه ندارید احتمال اینکه ارتش 01 نیروی زمینی یا خضرایی نیرویی هوایی بیوفتید هست نیروی انتظامی که دیگه بحثش جداست
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام،
    دوستان کسی از محل آموزشی خودش واسه اسفند 98 اطلاع پیدا کرده یا نه ؟ همون 3 روز قبل از اعزام خبر میدن ؟؟

یه سوال دیگه اینکه توی سامانه سخا قسمت استعلام امریه برای من نوشته امریه جذبی ستاد کل (وضعیت : تنظیم شده). چون من پروژه کسری خدمت انجام دادم واسه سپاه، این قضیه امریه به همون مربوط میشه ؟ چون من درخواست امریه ندادم و اینکه مشخص هست که من کجا می افتم واسه آموزشی ؟ (کارشناسی ارشد - تهران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_bt نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان کسی از محل آموزشی خودش واسه اسفند 98 اطلاع پیدا کرده یا نه ؟ همون 3 روز قبل از اعزام خبر میدن ؟؟

یه سوال دیگه اینکه توی سامانه سخا قسمت استعلام امریه برای من نوشته امریه جذبی ستاد کل (وضعیت : تنظیم شده). چون من پروژه کسری خدمت انجام دادم واسه سپاه، این قضیه امریه به همون مربوط میشه ؟ چون من درخواست امریه ندادم و اینکه مشخص هست که من کجا می افتم واسه آموزشی ؟ (کارشناسی ارشد - تهران)
    سلام گویا سایت نظام وظیفه زده که تاریخ اعزاممون عقب افتاده به تاریخ 12/4 و بخاطر اینه فک کنم هنوز معلوم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط syst3m1371 نمایش پست ها
    سلام گویا سایت نظام وظیفه زده که تاریخ اعزاممون عقب افتاده به تاریخ 12/4 و بخاطر اینه فک کنم هنوز معلوم نیست.
    داداش اعلام شد بالاخره. من المهدی بابل افتادم (فوق لیسانس). شما کجا افتادی ؟

Junior Member

با سلام
    من اعزام آموزشی 1 دی در ارتش بودم که خدارو شکر تموم شد و بعد از تقسیمات آموزشی من افتادم در ستاد کل نیروهای مسلح (در تهران) و باقی خدمتم رو باید در ستاد کل نیروهای مسلح بگذرونم. میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره از سربازی در ستاد کل نیروهای مسلح؟ چجوریه؟ سخته یا راحته؟ ساعت کاری و ... و اینکه نگهبانی هم داره یا نه؟

با تشکر از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_re62 نمایش پست ها
    با سلام
    من اعزام آموزشی 1 دی در ارتش بودم که خدارو شکر تموم شد و بعد از تقسیمات آموزشی من افتادم در ستاد کل نیروهای مسلح (در تهران) و باقی خدمتم رو باید در ستاد کل نیروهای مسلح بگذرونم. میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره از سربازی در ستاد کل نیروهای مسلح؟ چجوریه؟ سخته یا راحته؟ ساعت کاری و ... و اینکه نگهبانی هم داره یا نه؟

با تشکر از همگی
    سلام
    من خودم دانشگاه پلیس تهران خدمت کردم، خدمت خوبی داشتم، از سربازهای خودمون که راننده قسمت بودن و ماموریت میخوردن به ستاد کل تعریفات خوبی ازش میشنیدم.
    این نکته رو هم در نظر داشته باشید راحت یا سخت بودن خدمت نسبت مستقیمی داره با تعداد سربازهای یگان، معمولا هرچه بیشتر باشند تقسیم کار بهتر و خدمت راحت تر هست
    نمونش خدمت خودمون، در وهله اول در قسمت 30 سرباز بودیم و به مرور 15 تا شدیم و اواخر خدمتم کارها بیشتر رو دوشمون سنگینی میکرد.
    موفق باشید

سلام.
    خواستم بدونم نیروی انتظامی تهران برای خدمت چطوره؟ هم آموزشی هم یگان. یه مقایسه ای هم با ارتش بکنید ممنونم
    مدرکمم فوق لیسانس هست

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammarezaa نمایش پست ها
    سلام.
    خواستم بدونم نیروی انتظامی تهران برای خدمت چطوره؟ هم آموزشی هم یگان. یه مقایسه ای هم با ارتش بکنید ممنونم
    مدرکمم فوق لیسانس هست
    واقعا نمیشه یه نظر کلی در این زمینه داد خدمت خیلی بسته به جا فرمانده و تعداد سرباز ها داره ممکنه واسه یکی ارتش راحت تر بشه واسه یکی نیروی انتظامی
    اما در این مورد یه نکته لازمه که گفته بشه و این هست که نیروی انتظامی چون اکثر زیرمجموعه هاش با مردم سرکار داره کمی سخت تره ارتش و سپاه این سروکله زدن
    نداره و طبق تجربه بعضی ها این ارتباط با مردم کمی خدمت سخت تر میکنه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)