صفحه 92 از 758 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستانمن 1 آبان اعزام هستم و آموزشی دارم.الان خدمت 24 ماهه؟ یا 21 ماه؟آموزشی همون 2ماهه دیگه؟من کی برم 10 تا ببینم کجا افتادم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط germany13 نمایش پست ها
    سلام دوستانمن 1 آبان اعزام هستم و آموزشی دارم.الان خدمت 24 ماهه؟ یا 21 ماه؟آموزشی همون 2ماهه دیگه؟من کی برم 10 تا ببینم کجا افتادم؟
    21 ماه بدون امریه 24 ماه با امریه
    بله همون 2 ماهه
    همین شنبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    21 ماه بدون امریه 24 ماه با امریه
    بله همون 2 ماهه
    همین شنبه

در تکمیل فرمایش دوستمون باید بگم امریه دوجوره یکی درون سازمانی یکی برون سازمانی که بترتیب شامل 21 و 24 ماه خدمت میشه

Junior Member

من آموزشی افتادم : آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا .ارتش نیرو زمینی.کسی میدونه کدوم شهره؟ کلا یه ذره از اونجا بگه؟‏(با این بدن نکوتینی چجوری باید بدوم خدا میدونه)

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

من آموزشی افتادم : آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا .ارتش نیرو زمینی.کسی میدونه کدوم شهره؟ کلا یه ذره از اونجا بگه؟‏(با این بدن نکوتینی چجوری باید بدوم خدا میدونه)
    همون پادگان 01 تهرانه.نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتره و زیاد سخت نمی گیرن.فقط یادت باشه روزی که رفتی اونجا سعی کنی بیفتی یکی از یگانهای هنگ 1 یعنی یگانی که شمارش با 5 شروع میشه مثل 533
    نگران نیکوتینم نباش تو خدمت راحت تامین میشه

Junior Member

فرق هنگ 1 چیه با بقیه؟01 کلا مرخصی میدن؟ بعدش کجا میفرستن ماهارو؟ (لیسانس کامپیوتر)درجمون چی میشه؟مرسی جواب میدی. مرسی

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

فرق هنگ 1 چیه با بقیه؟01 کلا مرخصی میدن؟ بعدش کجا میفرستن ماهارو؟ (لیسانس کامپیوتر)درجمون چی میشه؟مرسی جواب میدی. مرسی
    معمولا هنگ 1 راحتتر می گیرن.
    01 به جز یه هفته اول هر روز مرخصی میده که از ساعت 16:30تا 5:45 روز بعدش هست.
    درجه برای لیسانس فعلا ستوان سه هستش.
    شما چون کامپیوتر خوندی دیگه دوره کد نمی خوری واسه تقسیمم اگه بچه تهران باشی احتمالا همین تهران بیفتی ولی از همین الان دونبال آشنا باش که یه جای خوب بندازتت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    در تکمیل فرمایش دوستمون باید بگم امریه دوجوره یکی درون سازمانی یکی برون سازمانی که بترتیب شامل 21 و 24 ماه خدمت میشه
    سلام لطفا درمورد امریه درون سازمانی و برون سازمانی که بترتیب شامل 21 و 24 ماه خدمت میشه بیشتر توضیح بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarsh نمایش پست ها
    سلام لطفا درمورد امریه درون سازمانی و برون سازمانی که بترتیب شامل 21 و 24 ماه خدمت میشه بیشتر توضیح بدید.
    سلام
    با مثال خدمتتون میگم...
    بعضی نهادها مثل قرارگاه خاتم (این نهاد زیر نظر سپاه است) امریشون 21 ماه حساب میشه
    یا شرکت نفت که بخودی خود زیر نظر نهاد نظامی ای نیست امریش 24 ماه حساب میشه !
    به همین سادگی !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc - Artificial Intelligence - Kharazmi University

دوستان من برای 1/8 مازاد بودم. امروز همینجوری رفتم پلیس+10 دیدم افتادم شهدای وظیفه ناجا (که اینجور که فهمیدم همون 01 تهرانه. درسته؟)
    اینجور که تو صفحات قبل خوندم میگن جای خوبیه !!! همینطوره؟؟؟ (من کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی خوندم)

راستی تو برگه سفید زده 7 صبح 1/8 ، 01 باشم. میخوام بدونم باید همون روز اول موهامو با 4 بزنم برم؟؟؟ یا اینکه میگن برید لباساتونو درست کنید و کچل کنید و مثلاً شنبه بیاید؟؟؟ و اینکه همون 1/8 بایدهمه لوازم شخصیمو ببرم یا نه؟؟؟
    از یه نفر شنیدم اونجا دوره آموزشی 4 ماهه !!!!!! اینجوریه واقعاً؟

حالا من که کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی خوندم و ساکن کرج هستم، بعد از آموزشی ممکنه کجا بیفتم؟؟؟ من هم دوره کد و ... میخورم ؟؟؟
    مثلاً کرج یا غرب تهران جایی هست برای نیرو زمینی ارتش که بتونم با آشنا درست کنم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)