صفحه 94 از 758 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194594 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    دوست عزیز خود مسولین پادگان به این مساله واقف هستند که به کسانی که در دانشگاه پذیرفته می شوند مرخصی بدهند. وقتی من سرباز آموزشی بودم به چند تا از همخدمتی هایم که دانشگاه قبول شده بودند یک روز مرخصی دادند اما شفاهی بهشون گفتن که برید و هر وفت کار ثبت نام دانشگاهتون تموم شد بیاید برای تسویه حساب و ترخیص از خذمت.
    اگه در حین اموزشی نتیجه قبولی من تو کنکور ارشد ازاد بیاد مسولین پادگان موظف به ترخیص من هستند یا اینکه میتونند سلیقه ای رفتار کنند و من رو ترخیص نکنند
    در ضمن وقتی نتیجه قبولی من تو کنکور بیاد قانونا باید ترخیص بشم یعنی نیازی به مرخصی دارم یا اینکه همین قبولی خودش باعث ترخیصم میشه ممنون میشم اگه توضیح بدین چون دارم برای ارشد ازاد میخونم و میترسم بعد از رفتن به سربازی و قبولی تو کنکور دیگه ترخیصم نکنن؟
    بازم ممنون از راهنماییاتون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط qazqwer نمایش پست ها
    اگه در حین اموزشی نتیجه قبولی من تو کنکور ارشد ازاد بیاد مسولین پادگان موظف به ترخیص من هستند یا اینکه میتونند سلیقه ای رفتار کنند و من رو ترخیص نکنند
    در ضمن وقتی نتیجه قبولی من تو کنکور بیاد قانونا باید ترخیص بشم یعنی نیازی به مرخصی دارم یا اینکه همین قبولی خودش باعث ترخیصم میشه ممنون میشم اگه توضیح بدین چون دارم برای ارشد ازاد میخونم و میترسم بعد از رفتن به سربازی و قبولی تو کنکور دیگه ترخیصم نکنن؟
    بازم ممنون از راهنماییاتون
    درود

دوست خوب من تجربه ای که من دارم از این مورد عرض می کنم که شما با مدرکی مبنب بر پذیرشتون حالا چه در ایران یا چه در خارج می تونین ترخیص بشین بدون هیچ نگرانی این مورد فکر نکنم پیش بیاد که امکان ترخیص نباشه اگرم نباشه که احتمالش صفر هست بخش بازرسی رو برای همین گذاشتن تو خدمت

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

اگه بتونی یه پارتی خوب پیدا کنی همه ی مشکلاتت حله.
    یکی از آشناهامون خدمتش افتاده بود اردبیل (خونش کرجه)، داداشم (که نظامیه) واسش درست کرد افتاد نزدیک خونشون! اگه بتونی یه آشنای نصفه نیمه پیدا کنی همه چی حله.
    در مورد سوال کدام ارگان بهتره باید بگم که هر کدوم شرایط خودشون رو دارن. مثلا ارتش نسبت به سپاه آموزشیش ساده تره ولی دوره ی خدمتش سختگیر تر (البته بازم به پادگانش بستگی داره). همچنین ارتش تاکیدش بیشتر روی نظم انفرادی و جمعیه ولی سپاه بیشتر روی عقیدتی کار می کنه و روی این مسئله خیلی سختگیره. نیروی انتظامی هم اگه توی پادگان نیفتی خوبه. من پیشنهادم اینه که یه آشنا پیدا کنی و اون تورو بهترین جا بندازه چون این کار با پارتی به راحتی انجام پذیره.

Junior Member

سلام
    اقا من 8.1 اعزامم بود و خلاصه چون داداشم سرباز بودش اونو تا سال 93 انداختم عقب در ضمن افتاده بودم 01تهران
    من میخوام برم سپاه راهی هس که کد رو عوض کنم یا اگه دوباره در خواست بدم خودش عوض میشه ؟اگه نمیشه راهی هس؟خیلی واسم حیاتیه خواهشا کمک کن
    از قانون تعجیل چیزی می دونین آخه میخوام اسفند امسال برم یعنی 91.12 . از این قانون هم چیزی می دونین که اگه درخواستو واسه اسفند پرش کنم با درخواستم تهران موافقت میکنه یا نه . ممنون
    ویرایش توسط daniyal_arj : November 10th, 2012 در ساعت 07:17 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من ارشد تکمیل ظرفیت قبول شدم . غیرانتفاعی قزوین حسابداری گرایش حسابرسی و دانشگاه خوبی هست .
    الان سربازم و اگر از ترم بهمن شروع بشه من با یه ترم مرخصی خدمتم تموم میشه ( ۳۱ تیر تموم میشه ) . سئوالم اینه که غیرانتفاعی یه ترم مرخصی میده ؟ الان چه کارهایی باید انجام بدم برای مرخصی ؟به رییس دانشگاه بستگی داره ؟

پیشاپیش مچکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان محبت کنن راهنمایی کنند ممنون.
    جایی مرتبطرازینجابرای مطرح کردنش پیدانکردم.
    دوستان من بهمن 87 رفتم سربازی 8ماه خدمت کردم درحین سربازی دانشگاه قبول شدم رفتم دانشگاه اون موقع خدمت 18 ماه بود.تا پندماه دیگه خدمتم تموم میشه میخوام برم بقیه ی سربازیمو تموم کنم کسی میدونه که برای من مه اعزام 87 بودم خدمتو برام از 18 ماه حساب میکنن یا به قانون الان یعنی 21 ماه حساب میکنن؟ممنو.

دوستان یک سوال داشتم اینه که من کارشناسی ارشدم 6 ترم طول کشیده چقدر مهلت دارم تا دفترچه رو ارسال کنم توی خود دفترچه نوشته که یک سال ولی با توجه به اینکه من هر 6 ترم مجاز رو استفاده کردم چقدر مهلت دارم؟؟

سلام دوستان
    آیا در زمان خدمت اگه جای اداری مشغول کار بشیم و بیمه برامون رد شه جز سابقه کار حساب میشه یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

می خواستم بدونم یه ارشد بدون بسیج احتمالا کجا میوفته؟ چطوری میگذره؟ آیا امریه بهتر از شرایطی که پرسیدم؟

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    می خواستم بدونم یه ارشد بدون بسیج احتمالا کجا میوفته؟ چطوری میگذره؟ آیا امریه بهتر از شرایطی که پرسیدم؟
    اگه میتونی امریه بگیری حتما برو دنبال امریه.اگه همینجوری بخوای بری خدا می دونه کجا بیفتی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)